Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחירי חלקים ל VOLKSWAGEN

yoni2sh
שימו לב! השרשור הזה בן 2535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם יודע שאם החבילה בעלות פחות מ 75 דולר אז אין מיסים כלל. במוצרים כמו פילטרים לא תגיעו ל 75 דולר וגם אם כן זה עדיין זול הרבה יותר. שיחנקו וישרפו היבואנים ומשרד התחבורה המושחת.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חצי מחיר.

תוסיף עלות משלוח וייבוא ומעמ ומכס וזיבי.

תקבל עוד 60 חוז מעלות החלק.

אני מזמין מחול בדרך כלל במיוחד לפולקסווגן שלי

הזמנתי תושבות. EGR. פנסים אחוריים. מכסה לכיוון כיסא. צינור נשם.

זוג פנסים מקוריים 200 ש"ח כולל משלוח. בארץ אין מה לדבר.

אבל למשל צינור נשם עולה 150 לפני מע"מ מחול עלה לי 100 ש"ח

לא כזה הבדל משמעותי

עריכה אחרונה על ידי Maor Parizat
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שנזכרתם באמת רק עכשיו על הבדלי המחירים בין הארץ לחו"ל.

אם היה מדובר בהפרשי מחירים של 50-70 אחוז לא הייתי חושב להזמין חלקים מחו"ל בכלל.

אבל מכיוון שמדובר בחלקים (במיוחד בחלקים כמו תושבות מנוע , משאבת דלק , פנסים , צינורות וכו' וכו' וכו')

המחירים הם פי 5-6 , וזה פשוט מקומם לשלם מחיר כזה!!

החלפת וילון לרכב מסוג מרצדס (גג פנוראמי) במוסך מרצדס קיבלתי הצעת מחיר של 5000 ש"ח לא כולל מע"מ ועבודה.

בחו"ל ? 750 ש"ח ייבאתי את הוילון. מבינים את ההפרש ההזוי ?

מסילות לגג פנוראמי , כל מסילה 3000 ש"ח לא כולל מעמ.

בחו"ל ? 96$ לכל מסילה מקורית תוצרת מרצדס וחדשה כמובן.

קיט טיפול לגיר למרצדס שכולל החלפה של 2 פילטרים לגיר , אטם , ברגים ועוד כמה דברים (ממש קיט שלם לטיפול לגיר)

חדש מקורי תוצרת מרצדס , בארץ 1500 ש"ח , בחול קניתי אותה מאיביי ב-300 ש"ח.

מי שיודע להזמין מאיביי ולעשות את זה חכם גם ולשלם גם פחות מיסים (לא להגזים) עם המוכרים באיביי יכול לחסוך בשנה אלפי שקלים!

פשוט יש פרייארים שמשלמים אז יש מי שידרוש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משלוחים מחו"ל מוזלים בהחלט את עלות החלקים לאינדיבידואל אבל יש הרבה חסרונות:

אין אחריות, אין זמינות ולא כל דבר אפשרי לייבא עצמאית ולכן לדעתי לעולם לא תהיה מאסה קריטית של הזמנות שיתחילו לדגדג ליבואני חלקי החילוף.

אפשר לייבא כל חלק , הכל תלוי.

תתפלא לשמוע שאני ייבאתי כרית אוויר רגליים לנהג (במשלוח DHL) מפירוק כמובן מרכב בגרמניה

המשלוח נעצר לבדיקה ביטחונית של המכס .. המוכר הצהיר על זה שזה "כובע פלסטיק" חח

לא שילמתי לא מכס (הכרית עלתה מעל 200 יורו) ולא שום בקשות וזיוני שכל של משרד התחבורה.

ייבאתי פנסים , תושבות מנוע , טורבו , צינורות , פלאגים , כהלים , גלגל תנופה , חלקי פלסטיקה לרכב , גריל , דפיוזר , אגזוז , דאון פייפ , קיט יניקת אוויר ,ועוד המון

לגביי חלפים לטיפול אתה יכול לייבא הכל.

לגביי חלפים בטיחותיים זה תלוי בגודל החבילה , אבל בכל מצב תמיד אפשר לייבא לבד.

לייבא מנועים , גירים , צמיגים , יותר בעייתי עקב עלות משלוח מאוד מאוד גבוהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שמחירי החלקים בארץ גבוהים ואין על זה ויכוח אבל פותח השירשור שכח דבר אחד החלק שמצולם והפילטר שנימכר בארץ הם לא אותו דבר ולא אותו אריזה היה לי נסיון עם הפילטר שפותח השירשור רכש לאחר החלפה הדליק מנורת לחץ שמן עקב אי ספיקת שמן לאחר חקירה מעמיקה שעשיתי הבנתי שמדובר בזיוף שדומה אחד לאחד שרץ גם בשוק המקומי ורבים מוכרים אותו בתור מקורי אז לפני שרצים בהצהרות כדי להשוואת אותו חלק ולא זיוף לעומת מקורי

Honda civic eg9 manual 1995

Honda civic es1 manual 2004

הונדה הציתה את הדמיון!

היוםMX5 NC1 כי יש חוויות של פעם בחיים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לייבא כל חלק , הכל תלוי.

תתפלא לשמוע שאני ייבאתי כרית אוויר רגליים לנהג (במשלוח DHL) מפירוק כמובן מרכב בגרמניה

המשלוח נעצר לבדיקה ביטחונית של המכס .. המוכר הצהיר על זה שזה "כובע פלסטיק" חח

לא שילמתי לא מכס (הכרית עלתה מעל 200 יורו) ולא שום בקשות וזיוני שכל של משרד התחבורה.

ייבאתי פנסים , תושבות מנוע , טורבו , צינורות , פלאגים , כהלים , גלגל תנופה , חלקי פלסטיקה לרכב , גריל , דפיוזר , אגזוז , דאון פייפ , קיט יניקת אוויר ,ועוד המון

לגביי חלפים לטיפול אתה יכול לייבא הכל.

לגביי חלפים בטיחותיים זה תלוי בגודל החבילה , אבל בכל מצב תמיד אפשר לייבא לבד.

לייבא מנועים , גירים , צמיגים , יותר בעייתי עקב עלות משלוח מאוד מאוד גבוהה

בקיצור אתה אומר אפשר ליבא הכל אבל לא כל דבר...תלוי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שמחירי החלקים בארץ גבוהים ואין על זה ויכוח אבל פותח השירשור שכח דבר אחד החלק שמצולם והפילטר שנימכר בארץ הם לא אותו דבר ולא אותו אריזה

היה לי נסיון עם הפילטר שפותח השירשור רכש לאחר החלפה הדליק מנורת לחץ שמן

עקב אי ספיקת שמן לאחר חקירה מעמיקה שעשיתי הבנתי שמדובר בזיוף שדומה אחד לאחד שרץ גם בשוק המקומי ורבים מוכרים אותו בתור מקורי אז לפני שרצים בהצהרות כדי להשוואת אותו חלק ולא זיוף לעומת מקורי

הוא קנה את הפילטרים בגרמניה, לא בישראל. (אולי בישראל בגלל המחירים המונפצים מביאים זיופים)

מספק בגרמניה המתמחה בחלפי VAG , עם אישורי התאמה צמודים ומק"ט + חשבונית קבלה.

אם הייתה בעיה של זיוף , בגרמניה כבר היו מזהים את הבעיה, וסוגרים את החנות / הספק הנ"ל.

וחברת VAG הייתה קורעת אותם בתביעה על זיוף, לכן לא נראה לי כי החלק מזויף.

ובמידה והחלק מזויף ולא תקין - כאשר זה יתברר - הוא יגיש תביעה נגד החנות אשר מכרה את החלפים.

ובכסף שיקבל - הוא יקנה מחסן של חלפים ורכב אחד או שניים.

אני לא הייתי חושש.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור אתה אומר אפשר ליבא הכל אבל לא כל דבר...תלוי...

בגדול כן , מניסיון אומר לך שבסופו של דבר מה שמעניין את המכס זה כסף.

אם תשלם להם כסף הם יכניסו הכל!

ידידה קרובה שלי אבא שלה היה מנהל במכס ת"א , וכשרציתי לשחרר מוצר מהמכס שמעוקב הוא אמר לי בפרוש שבסופו של דבר אם תשלם כסף הם ישחררו לך את החבילה , אם הם קיבלו הצהרה נמוכה שפוטרת אותך ממיסים או מה שלא נראה להם הם בכוונה יעשו לך.

ייבאתי מוח גיר (בלוק שסתומים) חדש לגולף MK5 בקרטון חדש , עבר במכס בלי בעיה.

הכל אפשר בקיצור רק קצת שכל ומזל

קח דוגמא אני למשל ייבאתי דאון פייפ , דרך FEDEX , עלותו 2800 ש"ח קניתי אותו.

המוצר הגיע לארץ , לדאון פייפ שזה כביכול חלק שאחראי על זיהום אוויר ותווי תקן וכו' , המכס דרש עמלות מטורפות ומיסים כולל מס קניה מעמ ומכס בסך 1500 ש"ח + - לא כולל העמלות לפדקס.

כנ"ל לגביי מערכת פליטה שנבנת בייצור אישי בסדנה בגרמניה בלי שום תו תקן עליה.

עבר במכס בלי שום בעיה רק רצו תשלום על של מעמ מס קניה ומכס

ומה ? נראה לך שהמכס יפספס דג שמן שכמוך שיכניס לו לקופה 1500 שקל ?

הרי אין לו אינטרס לא לאפשר את הכניסה של החלק בסופו של דבר הם יחזירו את המוצר על חשבונם ולא יקבלו שקל.

אז מה עדיף ?

זאת מדינה של כסף אם יש לך כסף אתה יכול לעשות ולהעביר הכל בלי שום בעיה.

עריכה אחרונה על ידי PRONATI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חסמים של המכס שלא קשורים לכסף ואני לא מדבר על שוחד, למשל מנועים שאתה חייב להיות בעל תו סוחר מנועים ויש מגלות של מחיר שהיבוא עצמי יוצא בסביבות אותו המחיר כמו רכישה מקומית או אפילו יותר יקר ואז אין מה לייבא, כגון חומרים מסוכנים (מערכות דלק, מצברים, חלקים כבדים במיוחד וכדומה).

בקיצור כמו שאמרתי וגם אתה אמרת, לא כל דבר אפשר לייבא עצמאית, בתור אזרח מהשורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...