Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עופר קצב- מיזוג רכב

mickey
שימו לב! השרשור הזה בן 2512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחירים? מה העבודה שביצעת אצלו , עלות?

בימים "חמים" המזגן לא קירר כפי שהורגלתי ומשם החל כל הסיפור.

מזגניסט אחד, ביצע מילוי גז וסירקולציה לניקוי שמנים, אולם לא הרגשתי ממש הבדל.

נתתי לו צ'אנס חוזר, אולם שוב לא לשביעות רצוני.

במסגרת טיפול ברכב ביקשתי שייבדק העניין ואז נטען שיש לתקן/החליף את המדחס.

אבחנה שהסתבר כנכונה.

הצעת המחיר, עבודה+חלקים עמדה על יותר מפי 2 ממה שנסגר מול עופר.

מה שאהבתי אצל עופר, זה ש-

א. הראה לי מה לא תקין בעבודת המדחס. (הקלאץ')

ב. מכיוון שבתחילה היה חשש שאני צריך מדחס "לא שגרתי" התחייב שאם תוצאות ההחלפה לא יהיו לשביעות רצוני לא יחייב אותי מאומה.

למזלי מצא מדחס עם מק"ט וולוו זהה אחד לאחד.

ג. אחריות ארוכה יותר.

אגב, גם הצעות שקיבלתי מבתי מלאכה המשפצים מדחסים + הפנייה למוסך שעימו הם עובדים היו ברמות מחיר גבוהות יותר משמעותית ביחס לעופר.

עריכה אחרונה על ידי mickey
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לקראת הקיץ אני רוצה לפרגן לעופר קצב, מזגניסט הגון.

לפני שנה השמיש לי את מערכת המיזוג בפיז'ו 309 שלא עבדה 8 שנים עבד כשעתיים על הרכב.

סתם בריחה של גז, יצר וואקום ושם גז R-12, יצר מעקפים כדי לעקוף את הפיקוד המקורי שעשה בעיות והכל במחיר משתלם מאוד של 300 שח.

לאחרונה שם גז ביונדאי לנטרה של אחותי ב100 שח, ובחן ומילא טיפה גז R-12 לסאאב 99 של אבי בעלות סימלית ביותר.

גם הרכב של אימי יעבור אצלו לכמה גרמים של קרר פראון 134A.

אני שתמיד היה עם רכב ישן יכול להעיד שלאורך 10 שנים של נהיגה והתעסקות בתחזוקה; עופר, וולדימיר\מיכאל בקארדיאג הם היחידים שעשו עבורי עבודה טובה על רכביי.

לשיקול דעתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...