Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיקת ינשוף - יש פה בעיה ?

שימו לב! השרשור הזה בן 2535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בנסיעה לילית עצרו את חבר שלי לבדיקת ינשוף. לאחר מספר נשיפות ש״לא הצליחו״ לדברי השוטר, השוטר אמר לו ״אני לוקח לך את הקטנוע ומעכשיו אתה איתי״.... ו״אם לא תנשוף נעשה לך בדיקת ינשוף״... ואז התחילו לרשום דוח פעולה והחלו לתשאל אותו. הוא ענה לשוטר שהוא רק לקח ״שלוק״ מבירה של חבר לפני איזה 4 שעות. שוטר אחר התחיל לצלם אותו בוידאו עושה את הבדיקה הבאה ש״יהיו הוכחות״ שכאילו הוא ״מכשיל״ את הבדיקה. ואז היתה עוד בדיקה (ינשוף?), שהיא נעשתה עד הסוף.

ואז אמרו לו: ״עברת את הבדיקה, בשביל מה כל הבלאגן ?״.

נתנו לו את הרשיונות ושחררו אותו להמשיך לנסוע.

האם זה נחשב כאילו הוא ״נעצר״ מבחינת הרישומים ? האם בכלל יש רישום פלילי כלשהו ?

האם יש סיכוי ש״עבדו עליו״ והוא יקבל בקרוב זימון למשפט עם תוצאות בדיקה כאילו ״מפלילות״ ויסתבך ?

או שזהו, עבר, נגמר, ואפשר לשכוח מזה.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי ad12
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רשמו לו כלום. עדיף פעם לא לעשות בלאגן בבדיקת ינשוף, אפילו אני תמיד שותה ביציאות ושבודק אותי שוטר פעם בכמה שנים אני תמיד עובר. קצת מעצבן אותי שהם נותנים לי לשמור הפלסטיק של הינשוף כאילו יש לי פח באוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה רגוע ושינשוף בפעם הבאה כמו בן אדם

כי הכשלת הבדיקה דינה שאתה שיכור העמדה לדין וכל הענישה המתלווה לכך

וכמנת פתיחה פסילה מינהלית שלך והשבתת הרכב בו אתה נוהג

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשיפון גוטה, נשיפון....

להערכתי כ 37.8% מנהגי ישראל סובלים מאסטמה בליל שישי או שבת:lol: ו 47.3 מהפרעת שמיעה....

ממה שאני חוויתי בבדיקות נשיפון אפשר להעמיד מופע סטנדאפ קורע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רשמו לו כלום. עדיף פעם לא לעשות בלאגן בבדיקת ינשוף, אפילו אני תמיד שותה ביציאות ושבודק אותי שוטר פעם בכמה שנים אני תמיד עובר. קצת מעצבן אותי שהם נותנים לי לשמור הפלסטיק של הינשוף כאילו יש לי פח באוטו.

אמור להיות לך אשפתון ברכב.

ואני שמח לשמוע שנותנים לך את הפלסטיק, ככה אפשר להיות בטוחים שהם לא ממחזרים מפה לפה את פלסטיק הנשיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני יותר משנה עצרו אותי שני שוטרים בים לאחר שראו אותי ואת חבריי מצחקקים לנו ברכב ושמים מוזיקה+השטויות שיש על הרכב. עצרתי בעצור יותר מדי זמן אפילו, אבל וכבר ראיתי שהם מחכים שאני אעבור את הצומת ויעצרו.

מהלחץ לא הצלחתי לנשוף 3 פעמים רצוף, השוטר לא חיפש אותי ולא כלום וניסה להרגיע אותי אבל הודיע לי שלאחר 4 נשיפות אם זה לא יוצא תקין הוא ייאלץ להחשיב אותי כשיכור (זה באמת החוק). בסוף עשיתי את זה והוא שיחרר בלי שום בעיה.

מאז, כל ינשוף שעוצרים אותי אני עושה בלי בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטר דורש ממך להבדק.

אם לא נשפת כנדרש מספר פעמים הדבר יחשב כסירוב.

סירוב זה לא בהכרח אמירה "לא רוצה לנשוף".

זה גם התנהגות בה הנהג לא נותן דגימת אויר כנדרש.

השוטר נושף בעצמו במכשיר הינשוף כך שלומר ש"המכשיר לא תקין" או "אין לי אויר" לא תחלץ את הנהג מקבלת הזמנה לדין.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...