Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר של חלקים, סקודה יטי.

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 2346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע איך, לא יודע מי, אבל יום אחד גיליתי כי לחצן הפתיחה של תא האיחסון, שנמצאת על הדשבורד, נשבר.

הלחצן עדיין פותח, אבל הוא בולט החוצה, כי התפסנים שלו נשברו.

הלכתי לסקודה בשורק ובמחסן החלפים היה אדון מאוד מאוד נחמד וסימפטי, הראה לי את החלק וכמו שתיארתי, לא ניתן לרכוש רק את הלחצן כי אם את כל תא האחסון עצמו, כלומר יחידה שלמה.

מחיר?

1,300 שקל!

הבטתי הצצה קלה ברבי גוגל, דברים כאלה אפשר להשיג בעלות של 150-300 שקל.

ללא משלוח כמובן.

1,000 שקל הבדל....:shock:

מכיר ומודע להבדלים במחירים באינטרנט, מכיר ומודע למחירי חלפים בארץ וכל פעם מחדש, אני נדהם מההפרש.

2017-05-11 14.25.54.jpg

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירי החלקים של אצל היבואן, כל יבואן ולכל רכב הם פשוט שוד לאור יום. עצתי לך - חפש את החלק מפירוק. באלפא 159 שלי הייתה בעיה של ציר שבור בדלת התא הכפפות. כמו במקרה שלך לא ניתן לרכוש רק את הדלת אלא את כל התא כפפות קומפלט. אצל היבואן החלק עולה, ללא התקנה למעלה מאלפיים שקל. להזמין מחו"ל עולה בסביבות 1400 ש"ח בגלל המשלוח. בסוף מצאתי בארץ את כל התא כפפות מפירוק ב- 600 ש"ח שאותו התקנתי בעצמי.

Alfa-Romeo 159 2.2 Selespeed Classico + SR 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

zה תיקון סובל דיחוי.

תעזר במבינים ותזמין את החלק במרשתת.

חבר שלי חיפש מנוע לוישרים נדרש לשלם 580ש''ח + מע''מ

הזמין באי ביי עלה לו פחות מ 100 ש''ח.

לא יאומן.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהחזקתי סיוויק'97 הרבה שנים, אז הגעתי איתה למצב בו חלקים מסוימים היו מפסיקים לעבוד בגלל הגיל. לקנות בחנויות חלפים - כמעט בלתי-אפשרי בגלל שזה ישן מדי. שם היו שולחים אותי לחברה. בחברה כל חלק קטן וזניח היה עולה מאות ש"ח. הפיתרון מצאתי באיבאי כמובן. בדרך כלל המחיר שם פי 5-6 זול יותר מאשר בחברה. ולא היה פעם אחד שמשהו לא התחבר לי או לא עבד טוב. בדרך כלל הזמנתי דרך איביי ממוכרים בארה"ב.

ולגבי ייטי... אכן, המכיר שצוין כאן ממש לא מעודד. מצד שני, בסקודות איכות החומרים היא יחסית גבוהה. אבל עדיין... שחיטות.

' (1997) past: Honda Civic 1.4 SE

2016 now: Skoda Yeti 1.2 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק ברשת בחול ככל שיותר יזמינו הם יפסידו ויתחילו להוריד .אפדר להרוויח גם ממאה אחוז לא חייב 2000 אחוז רווח

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש את החלק באינטרנט.

הדבר המצחיק\מעניין שאת החלק אני מוצא אך ורק באתרים רוסיים.

לא מוצא משהו באתרים באנגלית למשל.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ebay.com/itm/Skoda-Yeti-Dashboard-Compartment-Pocket-5L0857096-/112384993196?hash=item1a2aaae7ac:g:xMcAAOSwk1JWcXL2

האמת שזה חלק משומש אבל עדיין שווה מקווה שעזרתי

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

אני חיפשתי תריס אחורי למזגן של הייטי (מושבים אחוריים).

אצל היבואן 800 ₪ לפני מע"מ. ניסיתי מפירוק 300-400לפני מע"מ

הזמנתי מאי ביי 67 ₪ כולל משלוח והרכבתי לבדי

שוד!!!!

לא עונה אם לא יודע תשובה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חיפשתי תריס אחורי למזגן של הייטי (מושבים אחוריים).

אצל היבואן 800 ₪ לפני מע"מ. ניסיתי מפירוק 300-400לפני מע"מ

הזמנתי מאי ביי 67 ₪ כולל משלוח והרכבתי לבדי

שוד!!!!

הזמנתי את התא האחסון, משומש, מאנגליה, בערך 150 שקל.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שקרה לי ברכב שלי,

נשבר אחד מהכפתורים של הסאנרוף-סה"כ חתיכת פלסטיק.

אבל לא מוכרים אותה לבד,רק עם הקונסולה הקטנה של התאורת תקרה.

עלות החלק במורשה?כ1200 ש"ח בלי עבודה של החלפה אפילו.

בשורה התחתונה-מצאתי את אותו החלק בדיוק בכ240 ש"ח מאיביי,חדש ומקורי.

מסוחר שכמובן הרוויח עליי גם כן,בארץ כולם עם עיניים גדולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מי שלא מחזיק או מנהל עסק יכול להשמיע טענות כאלה. לפני שבאים בטענות כאלה, נסו להחזיק מקום, לשלם מיסים, לנהל ולממן מלאי, (מחסן, הובלה, לשלם מראש, ועד אז שזה מגיע לארץ, ועד שמוכרים) להחזיק עובדים (מחסנאי, חברת שמירה בלילה כן, בארץ יש פריצות, הייתם מאמינים?! וכו' וכו') הוצאות על גבי הוצאות, ישירות ועקיפות של עסק ואז להבין למה תמיד יהיה יותר זול להביא פריט אחד דרך האינטרנט. אבל לא תמיד מדובר באותו חלק, וזה לוקח זמן עד שמגיע ואין אחריות לא על החלק ולא על ההרכבה אז תמיד יהיו הבדלים והפרשים במחירים בין לקנות חלקים דרך יבואן מסודר לבין להזמין באינטרנט אבל זה לא בהכרח תמיד משתלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר. אני אזמין באינטנרט.

אתה תחזיק מקום, תשלם מיסים, תנהל מלאי ותממן אותו. תחזיק עובדים.

רק אל תשכח בסוף שאתה גם צריך לקוחות.

שמענו כבר בכל ענף כמה קשה. כמה אי אפשר להרוויח - עד שבא מישהו ומרסק את המחירים ורואים ש- וואלה. אפשר להרוויח פחות ולהצליח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...