Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת נוזל בלמים במאזדה 2 - 2012

KOBOKOBO
שימו לב! השרשור הזה בן 2538 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה שאלות:

1. מהי הכמות שאני צריך להחלפה מלאה של נוזל בלמים (בקבוקים של 500 מ"ל) ?

2. אני גם שואל אם הדרך שאני עושה את ההחלפה בסדר אשמח להערות

ההחלפה מתבצעת על ידי משאבה ידנית( פמפום ידני)

א. פתיחת מיכל נוזל בלמים ושאיבה כמות ממנו

ב. לשים נוזל חדש במיכל

ג. חיבור צינורית לפיטמה לתת פמפום ואז לפתוח את הפטמה שיצא נוזל הבלמים

ד. תוך כדי פמפום סגירת בורג הפיטמה שלא יכנס אויר

ה. מילוי נוזל חדש לפי הצורך

ו. חזרה על סעיפים ג,ד,ה, עד שיוצא נוזל בלמים נקי

ז. יציאה לסיבוב ובדיקת ברקסים + עצירת חירום ABS

אם יש משהו להוסיף אני אשמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התהליך הוא שאתה קודם צריך לפתוח את פיטמת הניקוז ולראות שמתחיל לנזול ממנה נוזל ורק אז לחבר את הצינורית של המשאבה ולפמפם דרכה. יש מצב שתראה המון בועות אויר שיוצאות עם הנוזל וזה אומר שניכנס אויר בזמן הפימפום דאך כריכות התבריג של הפיטמה. הפיתרון הוא לבצע את התהליך לאחר ששמת טפלון עם תבריג הפיטמה או שפשוט לאחר שראית כמות נוזל ניכבדת שיצאה פשוט לנתק את הצינורית ולתת עוד כמה טיפטופים שייצאו ורק אז לסגור את הפיטמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2538 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...