Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ממיר קטליטי טויוטה קורולה 2008

rl5557
שימו לב! השרשור הזה בן 2537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

ברשותי קורולה רובוטית ולפני כחודש הייתה לי בעיה שהרכב קצת "גימגם" ובאותו רגע ניגשתי למוסך והחלפתי את הכוהלים והפלאגים.לאחר יום נידלקה לי המנורה של הבקרת מנוע וכשהתחברתי למחשב הוא נתן הודעת תקלה של הממיר הקטליטי.במוסך איפסו לי את התקלה בעזרת מחשב אך לאחר נסיעה של כ 50 ק"מ התקלה חוזרת.

למישהו יש רעיון כיצד לפתור את הבעיה (ללא החלפת הממיר שמחירו כ 900 ש"ח).

תודה ויום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב- runx 2003 עם 120k ק"מ , לפני כחודש נדלקה לראשונה הנורה - קוד תקלה p0420.

במוסך רון בקומבינה של הרחקת החיישן, נקוי ואיפוס התקלה, עד היום אין בעיה וגם עבר טסט. (לא בטוח שבדקו את הגזים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בביקור הזה גם הוחלפו המיסבים בגלגלים הקדמיים.

החשבונית ברכב שיחזור רק בערב. עלות העבודה כוללת את החיישן והמיסבים. אם זוכר נכון חישבו 80 ש"ח לטיפול בחיישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...