Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיר בכריזמה אייר 2002

GREEN.
שימו לב! השרשור הזה בן 2527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה קראו לי שני דברים

1. יום אחד אני מרגיש שהרכב לא סוחב בתחילת נסיעה, ובמהירות של 100 קמ"ש הטורים מאוד גבוהים, עד שתפסתי שהגיר תקוע (בהילוך 3 כנראה). בנוסף הבהבה לי הנורה של N (נוטרל). חיברתי לסורק והיה כתוב שגיאה 715. הבעיה הסתדרה לאחר חצי שעה בערך וכמה כיבויי מנוע והדלקות.

2 לפעמים אם אני משחרר קצת את דוושת הגז בשביל לתת לרכב להעביר הילוך אני מרגיש העברת הילוך לא הכי נעימה... ובמיוחד שהגיר קר.

האם זה אומר שהגיר בסוף או שצריך שמן?

תודה מראש לעוזרים

עבר: מציבושי כריזמה אייר 2002

הווה: ניסן אלמרה 2002

עתיד: רכב יפני עתיק ואמין מודל 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתחת פוסט לפני שבדקת שמן גיר? זה פורום טכני' date=' לא שו''ת לרנטגן...[/quote']

מפלס השמן בסדר, השאלה האם זה סוג בעיה של שמן וצריך להחליף או שזה בעיה אחרת?

נ.ב. מה אומרת המספר שגיאה 715 ומה זה ההיבהוב של האות N במקום D דלוק ברצף כשהגיר על דרייב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה קראו לי שני דברים

1. יום אחד אני מרגיש שהרכב לא סוחב בתחילת נסיעה, ובמהירות של 100 קמ"ש הטורים מאוד גבוהים, עד שתפסתי שהגיר תקוע (בהילוך 3 כנראה). בנוסף הבהבה לי הנורה של N (נוטרל). חיברתי לסורק והיה כתוב שגיאה 715. הבעיה הסתדרה לאחר חצי שעה בערך וכמה כיבויי מנוע והדלקות.

2 לפעמים אם אני משחרר קצת את דוושת הגז בשביל לתת לרכב להעביר הילוך אני מרגיש העברת הילוך לא הכי נעימה... ובמיוחד שהגיר קר.

האם זה אומר שהגיר בסוף או שצריך שמן?

תודה מראש לעוזרים

מצאתי משה אבל אשמח קצת להסבר

http://repairpal.com/OBD-II-Code-P0715

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלה מדברת על החיישן מהירות כניסה בגיר אם הוא דפוק המחשב בדרך כלל נכנס להילוך שלישי או שהגיר מתחיל להרביץ תבדוק אם אפשר להשיג חיישן כזה חדש או מפירוק יכול להיות שתמצא אצל משפצי גירים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלה מדברת על החיישן מהירות כניסה בגיר אם הוא דפוק המחשב בדרך כלל נכנס להילוך שלישי או שהגיר מתחיל להרביץ תבדוק אם אפשר להשיג חיישן כזה חדש או מפירוק יכול להיות שתמצא אצל משפצי גירים

בשיחזור לאחור אני נזכר שזה קרה לי מיד לאחר שהעברתי ל N באמצע נסיעה. האם זה קשור אולי שבלבלתי את הגיר?

עריכה אחרונה על ידי GREEN.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
חיישן מהירות כניסה קורא את הגל שיוצא הממיר מומנט אם תצלם את הגיר אולי אני יצליח לסמן לך אותו הוא אמור לשבת למעלה

כמה בערך אמור לעלות כזה חיישן, והאם זה מסובך להחליפו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...