Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול במוסך יבואן במוו, יקר או שאני מדמיין?

EuorpeDrop
שימו לב! השרשור הזה בן 2517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום נכנסתי עם הרכב שלי (Bmw 316i 2015) לטיפול (60 אלף ק"מ) במוסך מורשה יבואן Bmw באזור הצפון, נאמר לי שיש צורך בהחלפת רפידות קדמיות ודיסקים קדמיים, החלפת שמן מנוע (5 ליטר) ופליטר שמן, וחיישן לרפידות. הטיפול ארך כשעה שבמהלכה המוסכניק טייל די הרבה ולא עבד רצוף (2 עבדו על הרכב), המחיר לאחר הנחה של 22 אחוז אחרי מיקוח עמד על 2728 שקלים!! , תחילה כאשר הוא פירט את המחירים לפני תחילת העבודה הוא לא ציין שהמחירים הם לפני עבודה ומעמ, חוייבתי במחיר של כמעט 700 שקלים על שעתיים עבודה, כשבפועל הייתי שם כשעה וחצי ויותר מחצי שעה הייתה המתנה עד שיתחילו לעבוד על הרכב, העבודה הייתה פחות משעה, כשהתלוננתי על רעידות בבוקר כאשר אני מניע את הרכב באוזניהם של העובדים ומנהל המוסך הם ענו לי ש"ככה זה ברכבים האלה בבוקר הם רועדים ורועשים",יש לציין שהרכב באחריות לעוד יותר מחצי שנה, כבר לפני חצי שנה אחד העובדים שבר פלסטיק של מכסה המנוע שמונע ממנו להיטרק כאשר סוגרים אותו, כבר חצי שנה שאני מחכה ש"החלק יגיע מגרמניה" יש יחס מזלזל מצד העובדים שבכל שאלה שאני שואל עונים כאילו בקוצר רוח ובטון נרגז, הרגשתי שעבדו עלי, שילמתי ויצאתי מהמוסך.

האם תוכלו להביע את דעתכם בנוגע למחיר ששילמתי? האם הדבר הגיוני? האם יכול להיות שרכב באחריות רועד רעידות חזקות בבוקר ברמה שהנוסעים מעירים על כך, ובאמת הרכב הוא כזה, או שהם מנסים להתנער מאחריות? איך מומלץ לפעול במצב כזה?

כנראה שלמוסך הזה אני כבר לא אחזור, האם מישהו מכיר מוסך מורשה מומלץ לבמוו באזור עפולה-נצרת עילית?

תודה מראש..

עריכה אחרונה על ידי EuorpeDrop
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אשמח לתגובות יותר מועילות מאשר "זה במוו מה ציפית", האם המחיר לא הזוי גם לרכב מסוג כזה? (הרי בינינו זו לא סדרה 7), האם ההתנהלות שלהם תקינה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אין הרבה מה לעשות, תחשוב שהמחיר שקיבלת זה עוד אחרי 22% הנחה, לפעם הבאה - תעשה סקר שוק מול כמה מוסכים ותגלה שיכול להיות הפרש משמעותי ביניהם.

כמו שכתבו לך - אתה משלם בהתאם למותג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר מי שיכול להרשות לעצמו לקנות BMW/מרצדס שיקח בחשבון את עלות הטיפולים ברכבי היוקרה האלו. אני לא בא ללכלך להיפך שתבין שזה המחירים לצערנו הכל יקר במדינה הזו ..

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שלא משווה מחירים בין המוסכים המורשים, שמקבל תשובות של 'ככה' ועוד חוזר לטפל במוסך ששברו לו חלקים ולא הגיעו איתו לעמק השווה לאחר מכן יכול להאשים רק את עצמו. זה לא קשור אם זה ב.מ.וו או טאטא.

רוצה טיפ? פנה ישירות ליבואן. לפחות את החלק ששברו צריך לתת לך תוך כשבועיים. יותר מזה פשוט לא סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקים ורפידות מקוריות עולות הרבה גם במוסכי יבואנים אחרים. אני לא רואה במחירים שרשמת משהו יוצא דופן. פעם היה לי סיטרואן ג'מפי ( ממש לא רכב יוקרה ), על צלחות בלימה מקוריות רצו 1100 שקלים, על רפידות מקוריות כמעט 500₪. הדרך להוזיל עלויות זה למצוא חלפים תחליפיים, אבל באיכות טובה. לגבי שעתיים עבודה - זה מתומחר לפי שעתון לכל פעולה ולא לפי מדידת זמן בפועל כמה הרכב היה במוסך. אם על הרכב עבדו שני אנשים, אחד שעה על הטיפול והשני שעה על החלפת בלמים - על הרכב עבדו שעתיים. הרי העובדים לא מתחלקים בשכר, והמוסך משלם לכל אחד מהם שעה של עבודה.

יכול להיות שעובד מיומן יותר מסיים תוך חצי שעה פעולה שמתומחרת ע"י היבואן כשעת עבודה. יש גם עובד מתחיל שיסיים את אותה הפעולה תוך שעה ורבע.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר שילמתי את המחיר ואין לי מה לעשות עם זה, הבעיה היא היחס הגרוע שמקבלים בתור לקוח שמגיע כל חצי שנה לעשות טיפול ומשלם ממיטב כספו, האם טענה שהרכב רועד כי ככה זה היא הגיונית? לי מרגיש שהם רק רוצים שאני אפסיק לנדנד להם ואשלם בלי לשאול שאלות,קראתי שבעיה נפוצה במנוע שברכב שלי N13 Prince ,היא רעידות שנגרמות מבעיה במערכת הזרקת הדלק, כשסיפרתי על כך למוסכניק הוא ביטל את דברי באומרו "לא כל מה שאתה קורא הוא נכון, ברכבים האלה יש רעידות חזקות וככה זה תמיד"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שלא משווה מחירים בין המוסכים המורשים, שמקבל תשובות של 'ככה' ועוד חוזר לטפל במוסך ששברו לו חלקים ולא הגיעו איתו לעמק השווה לאחר מכן יכול להאשים רק את עצמו. זה לא קשור אם זה ב.מ.וו או טאטא.

רוצה טיפ? פנה ישירות ליבואן. לפחות את החלק ששברו צריך לתת לך תוך כשבועיים. יותר מזה פשוט לא סביר.

ניסיתי לחזור בעיקר בשביל פיתרון של בעיית הרעידות המאוד מאוד מורגשות של רכב באחריות יצרן מלאה ונתקלתי רק בהתנשאות של מה אתה מבין ילד ככה זה המנוע, כאמור החלק כבר חצי שנה בהזמנה.

האם יש אפשרות לפנות ליבואן טלפונית?האם עלי לדרוש שיפתרו את בעיית הרעידות והדבר מגיע לי מפאת היות הרכב באחריות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שבמוסך מורשה של היבואן המחירים גבוהים אבל מנסיוני (מיני קופר ) אני יודע שהמחירים ממש אבל ממש לא הגיוניים .

ישנה פה כנראה מגמה מכוונת ליצור רף מסוים .

חכה לגמר האחריות ואז תטפל באיזה מוסך שתרצה .

אותו טיפול עם החלקים המקוריים יעלו לך במוסך פרטי 1200 שקל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול בגלל שמדובר במורשה יבואן bmw סביר להניח שזה מחיר הגיוני.

אני במקומך הייתי מנסה לפני פניה ליבואן,לחפש מוסך מורשה אחר (הם לא היחידים הרי) ואולי שם התשובות שתקבל יהיו שונות.

יש מצב שמדובר ברעש מנוע נורמלי ויש מצב שלא-אבל כן שווה לנסות לבדוק -אולי במקום אחר תמצא גורם מקצועי יותר שמכיר את אותה בעיה או לכל היותר לא ינפנף אותך באמירה של "ככה זה" אלא אשכרה יבדוק

במידה וזה לא עובד השלב הבא הוא פניה לשירות לקוחות יבואן וכמוצא אחרון ליצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... חוייבתי במחיר של כמעט 700 שקלים על שעתיים עבודה.... כשהתלוננתי על רעידות בבוקר כאשר אני מניע את הרכב באוזניהם של העובדים ומנהל המוסך הם ענו לי ש"ככה זה ברכבים האלה בבוקר הם רועדים ורועשים",יש לציין שהרכב באחריות לעוד יותר מחצי שנה, כבר לפני חצי שנה אחד העובדים שבר פלסטיק של מכסה המנוע שמונע ממנו להיטרק כאשר סוגרים אותו, כבר חצי שנה שאני מחכה ש"החלק יגיע מגרמניה" יש יחס מזלזל מצד העובדים שבכל שאלה שאני שואל עונים כאילו בקוצר רוח ובטון נרגז, הרגשתי שעבדו עלי, שילמתי ויצאתי מהמוסך....

עלות החלקים סבירה בהתחשב בעובדה שאתה גר בישראל ושאתה נוסע ב BMW יחסית חדשה..

עלות העבודה גם סבירה בהתחשב בשיטה המטומטמת של תשלום לפי שעתון יצרן לטיפול/החלפת חלק ולא לפי שעות העבודה בפועל.

לא סביר בעליל שלא החליפו לך חלק שהם שברו - אתה צריך לפנות אל תלונות הציבור של היבואן ולהפוך את זה לסיפור גדול שיפריע להם - אז יחליפו לך בימים בודדים את החלק לדעתי.

לא סביר בכלל שאתה חוזר למוסך שמורח אותך, אבל זה נכון להרבה אנשים שפשוט מפנים את הלחי השנייה ואחר כך מתלוננים..במקום לשנות את כללי המשחק - דהיינו לא לחזור למוסך הזה, שירגישו בכיס את איכות השירות שלהם.

דבר אחרון - מצחיק שאומרים לך ש"ככה זה הרכבים האלה" בקשר לרעידה - ככה בדיוק אמרו לי במוסך מורשה לגבי רכב שהיה לי, ככה אומרים כל מיני מסכנים שלא יודעים את העבודה שלהם או שמתעצלים לבצע אותה - שוב, אתה אשם בזה שאתה חוזר למוסך הזה!

גם פה - תפנה אל היבואן ותעשה בלאגן עד שיטפלו ברכב כמו שצריך!

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחסית למחירי במוו מחיר רגוע יחסית.

רק שמן ופילטר שמן עולים במוסך מורשה יבואן במוו כ-700שח וצפונה.

לגבי טיפול באחריות פנה למוסך בניר צבי,באופן יחסי שם יש אם מי לדבר.(גם לגבי החלק ששברו לך)

לגבי החולמני שהצהיר שטיפול כזה יעלה במוסך פרטי 1200 שח,אשמח לפרטי אותו מוסך שהוא בעצם בית תמחוי של במוו.

גם עם חלקים חלופיים זה יעלה יותר,שלא לדבר על oem.

יש בעיה אמיתית עם מוסכי שירות הוגנים ומקצועיים למותג במוו,מחירי חלפים מטורפים וחיובים משל יש לך מקלארן או פרארי.

יש הנחה בקרב בעלי מוסכים שמי שיש לו במוו קוטף את הכסף בעצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...