Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במוו סדרה 3 E30 או E36 חדשה יותר (הכותרת נערכה)

Leklerk
שימו לב! השרשור הזה בן 2532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברי פורום הנכבדים.

חלום חיי לרכוש רכב אספנות ספורטיבי ואני רוצה לממש אותו כנראה שנה הבא.

תוכנית: רכישת רכב שנת 89-94 ולעשות בו פרוייקט חידוש מלא (בלי כל השטויות של שיפורים לא חוקיים)

התלבטות בין רכבי 2.5 v6 MBW 3 coupe e30

BMW 3 coupe e36 v6 2.7

שני רכבי הנ"ל נראים ממש יפה בעניי אבל שאלה העיקרית היא זמינות חלקים (מחיר פחות מעניין)

ויכולת שרידות עתידית, כלומר כמה שרכב חדש יותר יש יותר חיישנים למיניהם שיכולים לשווק חיים.

מי יכול להמליץ בפן השרידות מה עדיף?

איכות פלסטיקה ואיזה רכב יוכל להחזיק מעמד יותר לעורך שנים.

כמו כן הייתי רוצה לדעת לגבי חוקי רכב אספנות, האם חובה להעביר רכב לאספנות ברישוי ולהיות מוגבל בנסיעה בכשיב מהיר בים 8-10 אבל לעשות טסט אחד בשנה או ניתן להשאיר כרכב מיושן ולעשות טסט פעמיים בשנה ולא להיות מוגבל בנסיעה.

רכב לא יעמוד או יזכול פעם בשבוע במהירות 40 קמש,רכב יסע הרבה ולא לאט :)

Ford Focus mk2 2009 1.6 trend ז"ל

סקודה אוקטביה 1.2 TSI DGS7 שנת 2012 אלגנס wife mode

פורד פוקוס 2007 chia 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניין החוק:

רכב אספנות לא ינוע בימים א-ה בין 7-9. אין כל הגבלה על נסיעה בדרכים מהירות. טסט אחת לשנה. הרכב לא יכול לשמש לעיסוקו של בעליו (היינו רכב עיקרי, אך אין אכיפה על כך). ביטוחי חובה וצד ג' מופחתים.

ניתן להותיר את הרכב בסטטוס מיושן והטסט יהיה פעמיים בשנה ללא מגבלות וללא יתרונות האספנות.

רכב שעבר לסטטוס אספנות (או רכב שיובא כאספנות) לא יוכל לחזור לסטטוס מיושן.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שלא.אני קונה אותו לפני אספנות ואז עושה פרוייקט חידוש כללי ואז כש יבוא זמן אכניס אותו לאספנות

Ford Focus mk2 2009 1.6 trend ז"ל

סקודה אוקטביה 1.2 TSI DGS7 שנת 2012 אלגנס wife mode

פורד פוקוס 2007 chia 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חג שמח.

קודם כל, כל מנועי ה6 צילינדר של BMW הם טוריים ולא V6.

דבר שני, איחרת מאוד את הרכבת. המחירים של E30 עלו מאוד בשנים האחרונות, ובמיוחד 2.5, ידניות וקופה. מאחר שזה הדגם שכולם מחפשים, ובצדק. בארץ ובעולם.

לגבי הE36, עד שנת 1995 הדגם הבכיר היה עם מנוע 2.5 ומשנה זו ועד סוף חייה הדגם הבכיר היה עם מנוע 2.8.

אני מתעלם כרגע מדגמי הM3.

זמינות החלקים לכל רכבי BMW ברמה עולמית מצויינת, מאחר וקיימים עשרות אתרים מתמחים בנושא, וגם היצרן עצמו דואג לאספקת חלקים לא רעה בכלל.

רוב רכבי הE30 שאני מכיר כיום עברו החלפת מנוע, למנועים מהE36, במיוחד ה2.8 פופולרי.

מבחינת שרידות, מה שצריך להדאיג אותך זה חלודה וחוזק המרכב ולא חיישנים.

ככלל אצבע, ככל שרכב חדש יותר המיגון שלו מפני חלודה טוב יותר.

נכון שככל שרכב מודרני יותר יש בו יותר אלקטרוניקה אבל לא צריך לפחד מכך, יש המון ספרות מקצועית, יידע וכלים לטיפול ברכבי BMW. קהילת החובבים העולמית היא עצומה.

רק תתרחק מרכב שעבר אילתורים ותיקונים בכפר.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני חושב שלפני שאתה נסגר על מה לקנות תבדוק קודם לאיזה רכב אתה מתחבר.

בתור אחד שכיום מחזיק אי30 ובעבר היה 328 אי36...ההתנהגות שונה לחלוטין בין הרכבים.

מה גם שה328 בתור רכב מקורי פלטפורמה טובה יותר כלכלית לעתיד לשיפורי התנהגות.

בכוח אין כלכך מה לשחק.

לעומת זאת אי 30 325 בארץ יהיה עד מאוד קשה למצוא רכב ראוי ולייבא אחת תכין 40 אלף ועוד 40 לשיפוץ בארץ...וזה במידה הבאת רכב עם תוספות מעניינות.

את האי 36 שלי לקח לי חצי שנה למצוא.. האי 30 נפלה איכשהו הזדמנות אז מכרתי ת36..

בקיצור שוויה שוויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...