Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Billing address באתר אמריקאי

or_b7
שימו לב! השרשור הזה בן 2543 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מנסה לקנות נעליים באתר אמריקאי (reebok) והוא לא מאשר לי את הרכישה.

אני מניח שהבעיה היא שהpaypal שלי ישראלי והוא מחייב כרטיס אמריקאי.

ניסיתי לכתוב את הכתובת האמריקאית שאני שולח אליה (של shipito) בbilling address ללא הצלחה ולכן אני פונה לחוכמה ההמונים, מישהו יודע איך אפשר לעקוף? הצעות נוספות?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BILLING ADDRESS בדרך כלל זה אימות של הכתובת שאתה מזין מול הכתובת שרשומה לך באשראי. תתקשר לחברת האשראי שיבדקו מה סיבת הדחיה, האם בית העסק בודק את הכרטיס ? אולי גם אתה יכול לדבר עם פייפאל לגביי זה.

במקרים כאלה מול פייפל זה אמור לעבור ,מוזר שלא .

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבית העסק לא אמורה להיות גישה לכרטיס כאשר אני משלם בPP, אבל הוא יכול לראות לאיזו מדינה הPP משוייך.

בכל מקרה, אם אני מנסה עם אשראי ישראלי הוא דוחה בכל מקרה כי הוא מבקש אשראי מאותה מדינה (ארה״ב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פייפאל מדווחים את המדינה שהפייפאל שייך אליה.

ה״טריק״ הכי פשוט שאני מצאתי לנושא כשגרתי בישראל היה אמריקן אקספרס עם כתובת משנית אמריקאית.

זה עובר וריפיקציה יופי בכל האתרים האמריקאים ללא בעיה חוץ מ2:

1. PSN שעשה צרות משלב כלשהוא.

2. Google play store שהתוצאה לא היתה אחידה (לפעמים עבד , לפעמים לא)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי דברים לקרוב משפחה בישראל באמצעות הישראכרט שלו ללא בעיות, הזמנתי ים דברים מאמאזון ופשוט שמתי את הכתובת של כרטיס האשראי כזהה לכתובת המשלוח, ציפיתי שזה יקפוץ אבל זה עבד יופי בפעם הראשונה ומאז הוא חוגג עלי ושולח לי חבילה בשבוע

Sent from my Alcatel_6055U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עידכנתי את כתובת האשראי שלי לכתובת אמריקאית ופתחתי חשבון paypal אמריקאי חדש באמצעות הכרטיס הנ״ל ועדיין מקבל את אותה הודעת שגיאה (מטעמי בטיחות לא ניתן להמשיך בפעולה)

יכול להיות שהבעיה היא שהם לא שולחים לbuy2usa? הצעות אחרות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יעזור לך להוסיף כתובות, כי זה לא המאפיין היחיד

https://en.wikipedia.org/wiki/Address_Verification_System

גם אם תצליח לשלם, הם יכולים לבטל את ההזמנה בגלל הכתובת של שירות העברת חבילות.

מציע לך לחפש את המוצר באצר אחר במקום להסתבך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...