Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספורטאז' 2013 מרווחת דיה למשפחה?

yaniv.b25
שימו לב! השרשור הזה בן 2562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

אנחנו זוג+2 קטנטנים בני 5 ו - 2.

כיום אנו נוסעים על מאזדה 3 2009 (סוס עבודה) שהפכה להיות קטנה עבורנו ולפיכך החלטנו להשתדרג מעט.

הבעיה החלה כאשר התווסף מושב הבטיחות השני, ואז המושב האחורי הפך למעשה לבלתי ניתן לשימוש עקב חוסר מקום.

בנוסף, תא המטען קטן ואינו מספיק לכל המטלטלין שמתלווים אלינו לכל יציאה מהבית בשבתות (עגלה, אופניים, בימבה, תיקים וכו'), שלא לדבר על נסיעות בהן יש צורך במזוודות, שאז מזוודה אחת ועגלה לוקחת את כל נפח האחסון והיתר בתוך תא הנוסעים. כן, מאוד צפוף.

נמאס.

לפיכך, החלטנו להשתדרג מעט וחשבנו על רכישת קיה ספורטאז' LX שנת 2013.

הרכב על פי הנתונים שלו די מרווח ומתאים למשפחות (כמו גם העדויות החיות על הכביש....), וגם הבגאז' רחב ונראה מספק לכל הצרכים שלנו.

אגב, מה דעתכם על רכישה מטרייד מוביל?

בכל מקרה, אשמח לשמוע דעות והמלצות מחברים בעלי ניסיון עם הרכב/החברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעשה, כל רכב משפחתי/ג'יפון יהיה מרווח יותר מהמאזדה שלך.

המאזדה היא אומנם סוס עבודה. אבל תא המטען והמושב האחורי שלה ממש לא נוחים לשימוש.

הקיה המדוברת מאוד מרווחת ותא המטען שלה גדול ונוח להעמסה.

טרייד מוביל הם הטרייד אין הרשמי של קאיה, סביר להניח שהם מעט יותר אמינים ממגרשים אחרים.

בכל מקרה, יש לבחון את הרכב ולא לסמוך על אנשי המכירות (בדיקת היסטוריית תאונות וטיפולים, בדיקה במכון מורשה שאתה בוחר).

מה המחיר שמציעים לך?

אולי עדיף לרכוש 1600 חדשה מליסינג 0 קילומטר (סביב 125000 + טסט).

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כמה רכבים, רובם בסביבות 113K (מחיר שלא ממש ברור לי כי המחירון יותר נמוך וכמובן שאני הולך לריב איתם על זה), ובניכוי מה שאקבל על הרכב שלי בטרייד אין הם רוצים שאוסיף בסביבות 90K.

עשיתי כמה בדיקות לגבי כל מיני תכניות של 0 קילומטר או ליסינג פרטי/מימוני או איך שלא קוראים לזה, הבעיה היא שאני רוצה לעשות טרייד על הרכב שלי ואז זה קצת מסתבך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

113-90=23

מה המחירון של המאזדה?

קנית ספורטאג' 0 קילומטר יכולה להיות בעסקה מיידית (יש המון מכוניות כאלה שעומדות במגרשי הליסינג עם רישוי - "שלם וקח"). ואז אין צורך בטרייד אין והמחיר שתקבל על הרכב שלך יהיה גבוה יותר ממה שהציעו בטרייד.

האם הוצעו לך מכוניות מליסינג או פרטיות? מה המחירון של הספורטאג' 2013?

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל בדגמים החדשים הבגאז' יותר קטן.

כאשר אמרת שהמושב האחורי במזדה הפך ללא שמיש בגלל כסא בטיחות, התכוונת שאי אפשר להושיב אדם בוגר בין בוסטר לכיסא תינוק? אם כן, גם בקיה זה לא יהיה נוח וצפוף לרוחב לאדם ממוצע. כמובן יותר מרווח מאשר במזדה, אבל עדיין לא מדובר בשלושה מושבים נפרדים כמו במיניוואן כמו טויוטה ורסו.

לדעתי, המחיר לקיה בטרייד מוביל יקר בצורה הזויה. לפחות 10 אלף אתה זורק לפח בעסקה כזאת.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המחירון של הרכב שלך? אני מבין שהטרייד נותן לך סך הכל 13 א"ש בלבד על הרכב
מחירון 26K ולגבי כמה אני מקבל עליו, אני עדיין לא סגור על זה כי לא הבנתי איך הם קבעו את מחירון הרכבים שלהם, היות והוא לא תואם את המחירון העדכני של לוי יצחק, את זה אני הולך לבדוק איתם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

113-90=23

מה המחירון של המאזדה?

קנית ספורטאג' 0 קילומטר יכולה להיות בעסקה מיידית (יש המון מכוניות כאלה שעומדות במגרשי הליסינג עם רישוי - "שלם וקח"). ואז אין צורך בטרייד אין והמחיר שתקבל על הרכב שלך יהיה גבוה יותר ממה שהציעו בטרייד.

האם הוצעו לך מכוניות מליסינג או פרטיות? מה המחירון של הספורטאג' 2013?

מה שהוצע לי הם מיד ראשונה פרטית עם 40-50 אלף ק"מ. 2013 LX מחירון 102,600 ש"ח, הם לכאורה דורשים 115K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהוצע לי הם מיד ראשונה פרטית עם 40-50 אלף ק"מ. 2013 LX מחירון 102,600 ש"ח, הם לכאורה דורשים 115K.

גם אני נתקלתי בתופעה ההזויה הזאת של מחירים גבוהים למדי על הספורטאז'

לא מבין איפה מוצאים פראייר שישלם 115K על ספורטאז' דגם 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני נתקלתי בתופעה ההזויה הזאת של מחירים גבוהים למדי על הספורטאז'

לא מבין איפה מוצאים פראייר שישלם 115K על ספורטאז' דגם 2013

חחח זה בדיוק מה שאני הולך לבדוק איתם, מאיפה הם הקריצו את המחיר הזה.

מה גם שהיום התחלף החודש ויש כבר מחירון עדכני...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לנחש שהם מציגים מחירון משוקלל (תוספת ליד ראשונה, קילומטראז' נמוך, השבחה ואחריות, חודשי עליה לכביש).

ככה עובד ענף הטרייד אין.

שאתה מוכר להם רכב הם לוקחים מהמחירון את מחיר הבסיס ומשם רק מפחיתים. שאתה קונה מוסיפים לך את כל מה שהמחירון מאפשר (יש תוספת במחירון על קניה ממגרש!).

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת לא ברור הענין הזה של הנהירה אחרי מכונית בת ארבע נטולת אחריות כבר, אפילו כל צעצועי הבטיחות שהם מקור המשיכה היחיד לטעמי של האוטו הזה, אינם בשנת 2013. נורא חשוב ספורטאז' ? עוד 10%- 15% ויש לך חדש לגמרי, עם כל הפיצ'פקעס, נדמה לי שאפילו גג זכוכית יש שם בחדש ולדעת מבינים הוא עולה מבחינות רבות על הישן. אז נכון שאסור לזלזל בהפרש הזה, אבל עדיין נדמה לי שלמעט אלו שמבחינתם מדובר בגרוד עד שבירת ציפרניים של תחתית החבית הפיננסית, ההפרש הזה ראוי בהחלט לגישור. לענין מרווח לנוסעים ומטען, אני בכלל לא הייתי מסתכל על הספורטאז' אלא על פיקאסו למשל ששם השאלה אם יש או אין מספיק מקום, פשוט לא עולה, אבל איך אמרו כאן חכמים ממני, זה גם לא ג'יפ וגם לא מהמזרח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב עם סחירות טובה שעלה בתור חדש 140 -150 אלף שקלים, אחרי 3 שנים שווה 90-100 אלף. דגם עם סחירות פחות טובה בסביבות 80. אין מצב שקיה ספורטאז' שווה 113 אלף אחרי 4 שנים, לא ממגרש יבואן, לא עם קילומטראז' נמוך ולא הכי מלוקק בעולם.

זה מחיר הזוי, לא שווה לשלם אותו ולא משהו שקרוב לזה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...