Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תשלום עבור אוכל לעובד שטח .

erga25
שימו לב! השרשור הזה בן 2518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב חבר התחיל לעבוד כטכנאי , הוא עובד ביום כ- 9 שעות .

הוא לא מקבל ארוחה , האם הוא זכאי להוצאות עבור יומיות עבור אוכל ? .

תודה מראש .

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לצערנו לא

שיביא אוכל מהבית וישים במקרר במקומות שבהם הוא מבקר, בהנחה וזה ביקורים ארוכים ושהוא לא מתבייש.

כשאני מסתובב אני לוקח סנדוויץ לבוקר ואוכל לצהרים שלפעמים נשאר באותו בציידנית, לפעמים נכנס למקרר כל עוד אני נמצא במקום מסודר, לפעמים קונה בחוץ אוכל נורמלי, לפעמים קונה משהו קטן להשביע את הרעב ולפעמים לא אוכל עד שאני חוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המעסיק מלכתחילה לא מחויב בלדאוג לארוחה לעובד .

לרוב , בחברות שבהן קיים חדר אוכל נהוג שעובדים שלא נהנים מחדר האוכל יקבלו אש"ל / זיכוי כלשהוא .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

בשוק העבודה הישראלי יש בזיונות רבים, אך איני חושב שזה אחד מהם.

מניח שהתנאים הוסברו והוסכמו מראש, ובכל אופן אם לא נוח לו - איש לא מחזיק אותו שם בכח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בזיון ולא נעליים, העיקר להתלהם. ישראל זאת אחת המדינות היחידות, אם לא היחידה בעולם היכן מאכילים את העובדים בחינם או בסכום סמלי.

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אחד מביזיונות בשוק העבודה. לשלוח מישהו ל9 שעות עבודה בשטח ולא להוסיף לו שקל לאוכל...

מה ההבדל בין עבודה במשרד לעבודה בשטח ? למה שעובד במשרד לא יקבל ועובד בשטח כן ?

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אחד מביזיונות בשוק העבודה. לשלוח מישהו ל9 שעות עבודה בשטח ולא להוסיף לו שקל לאוכל...

תלוי כמה כסף העובד הזה מרוויח.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה ביזיון? לא מדובר בתינוק שצריך להשגיח עליו שיאכל. יש הפסקת צהריים, הוא יכול ללכת לקנות לעצמו מה שבא לו או להכין מראש בבית ולהביא לעבודה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העובד הוא ילד גדול ויכול לדאוג לעצמו באוכל מהבית.

בשקלול שנתי, מדובר בהרבה כסף שיוצא למעסיק מהכיס ולא כל מעסיק יכול להרשות זאת לעצמו.

אני משלם אך אני מכיר הרבה מעסיקים שלא משלמים - תלוי בעיקר בתחום העיסוק ובחוזה ההעסקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסביר למה זה ביזיון :

1. לעובד שטח אין מקרר/ מיקרו וזה אומר שהאפשרות היחידה שיהיה לו אוכל חם זה לקנות אוכל בחוץ. ברוב המקומות בארץ זה אומר 40 ₪ וצפונה.

2. המעסיק מפרסם את המשרה נגיד ב 35 ₪ לשעה. יכל גם לפרסם כ32₪ ולהוסיף 30 ₪ לארוחה ביום. רק מה - הרבה אנשים רוצים יותר מ 35 לשעה ולכן לא יבואו לעבוד שם.

לכולם ברור שאדם נורמטיבי (שכזה רוצים להעסיק) צריך לאכול ארוחת צהריים נורמלית. אז אפשר להראות קצת נכונות כלפי העובד ולדאוג לזה.

גם אני עבדתי בעבר אצל מעסיק שלא שילם לי כלום על אוכל וברחתי ברגע שיכולתי. המעסיק הנוכחי שלי מספק ארוחה מסודרת בחדר אוכל ובעיניי זה אחד היתרונות של מקום העבודה.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל העובד יודע שלא מספקים לו אוכל והוא מסכים לתנאי העבודה האלה.

על אותו משקל אפשר להתלונן על הכל, למשל ש35 ש"ח לשעה זה לא מספיק בשביל עבודת שטח. ברגע שהסכמת לתנאים, על מה אתה מתלונן?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...