Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מברגה טובה במחיר שפוי

mazinya
שימו לב! השרשור הזה בן 2551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מכיר סוגים ולכן לא יודע לתת תקציב. ראיתי אחת באיקאה ב 60 שח אבל לא יודע אם זה משהו ששווה לקנות. לא מעוניין להוציא הרבה כסף ולכן אם יש משהו טוב במחיר שווה לכיס אשמח לשמוע.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

כתבתי כאן על זו שקניתי לאחרונה, ראה הודעה 5833. אחלה תמורה למחיר.

מניח שאתה מתכוון לזאת?

https://www.amazon.co.uk/BLACK-DECKER-Lithium-Ion-Drill-Driver/dp/B01I2XDICS/ref=sr_1_2?s=diy&ie=UTF8&qid=1493570988&sr=1-2&keywords=black+and+decker+screwdriver#customerReviews

וכל מה שאני צריך זה מתאם לשקע בריטי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, תוסיף עוד דולר: www.ebay.com/itm/151821592167

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי קשה להמליץ על מברגות לא מקצועיות. כבר הייתה לי מקדחה של וולף ב100 ש"ח-איזה זבל!

לאחר מכן שדרגתי למקדחה של בלאק אנד דקר שעלתה יותר אבל גם היא הייתה זבל.

בסוף החכמתי וקניתי אימפקט מקצועית של בוש 10.8V, הבדל של שמיים וארץ מהכלים הפשוטים. לא מזמן גם הוספתי לארסנל סט ליתיום 18V של מקיטה. סה"כ מצטער שלא קניתי סט מקצועי מלכתחילה.

ההמלצה שלי לקנות מקיטה או בוש כחול, אפשר גם 10.8V , לעבודות ביתיות יש לכלים האלה מספיק כוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלאק אנד דקר מאכזבים כבר הרבה זמן ולא רק במברגות

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלאק אנד דקר באמת זבל.

למי שרוצה משהו פשוט, להמליץ על ליתיום 18V של מקיטה זה ממש over kill, מה גם שזה אפילו לא מתקרב לתקציב נורמלי.

לדעתי הליתיום אימפקט של וולף היא אחלה בתקציב נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלאק אנד דקר מאכזבים כבר הרבה זמן ולא רק במברגות

הייתה להם תקופת 'זבל' (יש לי מקדחה כזאת), אבל בשנים האחרונות חל שיפור ניכר באיכות המוצרים ובאמינותם.

כאמור, ב-250 שקל זו אחלה תמורה למחיר, לא פחות טובה מ-10.8 הלבנה של מקיטה ממה ששמעתי. בוש כחול זה לא, אבל גם המחיר חצי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלאק אנד דקר באמת זבל.

למי שרוצה משהו פשוט, להמליץ על ליתיום 18V של מקיטה זה ממש over kill, מה גם שזה אפילו לא מתקרב לתקציב נורמלי.

לדעתי הליתיום אימפקט של וולף היא אחלה בתקציב נמוך.

לגבי בלאק אנד דקר - יש להם גם כלים מקצועיים אבל בעקרון זאת נחשבת חברת ביניים מבחינת איכות, מהניסיון האישי שלי הכלים שלהם רחוקים מהחברות המובילות כמו דיוולט, מילווקי, מקיטה וכו'.

להמליץ על וולף ולכתוב שבלאק אנד דקר זה זבל זה הזוי. וולף זה פח אשפה.

אכן סט 18V של מקיטה זה אובר קיל ואלה כלים מקצועיים לחלוטין, גם המחיר בהתאם. לכן המלצתי על 10.8V בוש כחול או מקיטה - כלים באזור 500 ש"ח ואפשר למצוא בזול יותר במבצעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...