Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד מונדאו 2011

777rami777
שימו לב! השרשור הזה בן 2547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני רוצה לקבל קצת חוות דעת לגבי הפורד מונדאו טיטניום שנת 2011. אני שוקל לרכוש אחת ב50 אלף ש"ח.

אשמח לדעות לגבי הרכב בכללי, צריכת דלק, אמינות, מחיר אחזקה, המחיר המבוקש בכללי(50). הרכב יד שניה פרטית עם קמ נמוך ושמור טוב.

בנוסף אשמח להצעות נוספות, אשר דומות לרכב הזה. חשוב לי שתהיה אמינה, נוחה, אני לא מחפש פוזות או משהו כזה, אבל רק בארץ מאזדה 6 נחשבת ל"מנהלים", ואני סה"כ רוצה רכב משפחתי גדול שיהיה נוח ונעים למשפחתי.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה לתגובה של automatic1.

היא תבוא במוקדם או במאוחר.

בינתיים תוכל להריץ חיפוש, הוא פיזר המון אינפורמציה על הרכב המדובר, בשרשורים רבים.

אם תרצה מידע על titanium עם מנוע אטמוספרי, יש לי סרטון שאוכל לשתף אתך שמגולל על כמעט שעה את כל המידע הדרוש (על הרכב שלי ספציפית (2009).

כך או כך, מדובר ברכב נהדר.

אגב, רמי זה אחלה שם :D (מניסיון)

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכין פופקורן וקפה, כי זה ארוך ומשעמם חחח

זה סרטון של כתב רכב חובב, שביקש מאוד לסקר את הרכב שלי.

בבקשה :)

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי כזאת עד לא מזמן 2012. שחורה רכב מדהים.. מאובזר נוח שקט חזק בטירוף .

(לא החלפתי אותה מבחירה)

לגבי דלק.. תלוי ברגל שלך.. אבל אצלי רגל דיי כבדה ובעיקר נסיעות עירוניות בעיר שכולה עליות וירידות 1 ליטר דלק ל כ-6-7 קילומטר.. עם רגל פחות כבדה ועיר אחרת אני מאמין שבכיף תעשה 1ל8(בעיר)

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי Meir Levi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

היתה לי אחת שקניתי מאלבר.

הרכב שירת אותי 4.5 שנים בהנאה וראש שקט.

דלק - תלוי בך..באיזור ה 1:8 בעיר.

בעיות? משאבת דלק והגה ב 4.5 שנים.

מכרתי במחיר הזוי של 25000 שח לשנת 2010.

והיום שאני מחפש משהו אחר אני לא בטוח שאמצא ומתחיל להצטער שמכרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, הפורד אכן מציעה חבילה נאה, אבל היא לא חפה מחסרונות (עלויות תחזוקה שוטפת, צריכת דלק וכו'). מה גם שהטיטניום גם ככה נדירות יחסית - לך תמצא אחת שמורה כמו שצריך, שזה סופר חשוב!!, בייחוד בדגמי הטורבו.

המונדאו מתהדרת במנוע חזק, מרווח עצום ופאר יחסי. אבל אם נשים את אלה בצד, לא חסרות מכוניות אחרות עם מאפיינים דומים, בסגמנט של מנהלים שנכנסות יפה לתקציב.

על אף החיבה שלי לקונצרן, אני נמנע מלהציע וואגיות, כי אני לא יודע עד כמה התיבות שלהן אמינות בשנים האלה. (אני חושב שהDSG עדיין קצת בעייתי בסביבות שנת 2011)

אז למשל, טויוטה אוונסיס (2010 נכנסת לתקציב) ועד כמה שאני מכיר (יש לחמו של אחי, רכב נהדר). או, מאזדה 6 (אם אפשר אז פרמיום), או שברולט מאליבו (גם כן תמורה מדהימה למחיר), ואם אתה בקטע של ספינות, אז ביואיק לה קרוס בגרסתה המפוארת (המוןןןן תמורה בקצת כסף), וכו וכו'.

שוב, הכל עניין של העדפה. אם תשאל אותי אישית (ואולי אני קצת משוחד) אין על המונדאו :p

גילוי נאות: לפני שקניתי את המונדאו, אישית, חיפשתי לה קרוס מפוארת בנרות. לא מצאתי אחת שמורה ואז צצה המונדאו שלי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונדאו אוטו מעולה, שקט, אוכל כבישים ובולע עליות, רכב מאוד מאוד חזק, רק שצריך לשמור עליו ולטפל בזמן

בדוק מתי הוחלף שמן גיר, האם הטורבו תקין, שמן ופלאגים איכותיים.

המבחינת ביצועים קשה למצוא משהו שמתקרב אליה בסגמנט, צריכת דלק זה תלוי בנהג ובעוד 40 משתנים.

אצלי משולב זה 1/11, בבין עירוני שיוט על 140 זה 1/15 1/16.. ואני מתדלק 98.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אתה משוחד :D, אבל כן מבחינת ביצועים.. ללא ספק. (אם כי, ואני לא מאמין שאני אומר את זה, ביצועים זה לא הכל :shock:)

אגב, שאלה כללית לגבי ה98. אני רואה לפעמים בעמדות של השירות עצמי, שהצג אומר, 95-1 98-2. ז"א שאם אלחץ 2, המשאבה תשאב דלק 98 מאותה הפייה? o-o

אם כן, אז זה מטריד, איך אני אדע שבאמת קיבלתי דלק 98? מישהו בדק את זה בכלל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכין פופקורן וקפה, כי זה ארוך ומשעמם חחח

זה סרטון של כתב רכב חובב, שביקש מאוד לסקר את הרכב שלי.

בבקשה :)

צפיתי בסיקור, רואים שהוא אהב את הרכב שלך :-)

אני מתעניין במונדאו (סביב 2008-2010, עם מנוע 2.3) כנראה בדגם הטרנד, בטיטניום יצא לי להיתקל בעיקר

בגרסת הסטיישן שאיננה רלוונטית עבורי.

ממה שראיתי בינתיים, ההבדלים בין הטיטניום לטרנד - סאנרוף, מושבים משולבים עור לעומת בד בלבד, ג'אנטים לעומת טאסות,

מערכת אודיו שונה, פסי ניקל לאורך קו החלונות. האם יש הבדלים נוספים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...