Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה לעשות עם רכב שלא יעבור טסט? (מבחינת רישיונות וכדומה)

ליאור_פ
שימו לב! השרשור הזה בן 2545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

ברשותי רכב ישן המשמש כרכב שני במשפחה, אני אמור לגשת לטסט שנתי השבוע, כבר שילמתי את האגרה, אולם התגלתה נזילה חמורה במסרק ההגה. עלות התיקון כ- 2,000 ש"ח, סכום שאני לא מתכוון להשקיע.

פרסמתי את הרכב למכירה במחיר נמוך משמעותית מהמחירון, עם גילוי נאות על הנזילה.

השאלה מה הלאה?

ברצוני לקבל את האגרה ששילמתי חזרה (בין אם יגיע קונה ובין אם לא). אם הבנתי נכון, האפשרות היחידה היא להוריד את האוטו מהכביש?

במקרה כזה, במידה ויגיע קונה, האם יהיה אפשר להחזיר את הרכב לכביש? במידה ולא יגיע קונה, האם זה השלב שאני סוגר עסקה מול חברות פרוק הרכבים או שיש עוד משהו שצריך לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מבצע העברת בעלות למישהו, "זכויות" על האגרה עוברות אליו, לא תוכל לקבל החזר.

אם אתה מוריד את הרכב מהכביש במשרד הרישוי, תוכל לקבל זיכוי על האגרה.

הורדה מהכביש אי אפשר לבטל, זאת אומרת לא ניתן להמשיך להשתמש ברכב אחרי שביקשת במשרד רישוי להוריד אותו מהכיבש.

----------------------------------------------------

האמת, לא ממש מעניין איזה טלפון יש לכם. משתמשי Tapatalk, כנסו בבקשה ל Settings -> Signature ותעבירו למצב כבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה נוספת - הפקדת או הקפאת הרישיון.

למעשה אי אפשר לנהוג ברכב והאגרה לא ״מתבזבזת״ לך. אתה תקבל החזר יחסי על החלק של הזמן שהאגרה הייתה מוקפאת.

היתרון פה - שאתה יכול לחכות עד שמישהו יבוא לקחת את הרכב

החסרון - הרכב הופך להיות עציץ, אסור לך לנהוג בו ודי מהר יתחילו להציק לך מהעירייה שתפנה אותו.

על רכב לפירוק תקבל בד״כ מחיר של 500-1000₪ תלוי ברכב, בנוסף את סכום האגרה.

באיזה רכב מדובר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא רנו מגאן 2003.

נראה לי שהקפאה היא האופציה הכי טובה עבורי.

אקפיא לחודש, אם אף אחד לא יירצה את הרכב במחיר נמוך, אאלץ למכור לפרוק.

איך הולך תהליך הפרוק אם הרישיון מוקפא? פשוט לגשת למשרד הרישוי ולבקש במקום הקפאה הורדה?

ואיך מתבצעת ההתנהלות מול מי שקונה לפרוק? לא מפריע שהרכב כבר יירד מהכביש / או שהוא מוריד מהכביש?

צריך מסמך בינינו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוריד עוד כמה שקלים תציין שהאגרה כבר שולמה ותנסה למכור כמה שיותר מהר .

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגאן 2003 תקינה שווה בלחץ 3-4 אלף.

עזוב, תוריד את האוטו מהכביש ותמכור לפירוק.

במקרה הכי גרוע תפסיד מאות בודדות, אבל תחסוך לך כאב ראש והתעסקות במכירה.

תבדוק קודם רק מה מציעים לך בפירוק.

אם הרכב נןסע ואתה יכול להגיע למגרש פירןק- תקבל יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיד. 500₪ פירוק. 1000 ומשהו החזר אגרה.

אף אחד לא ייתן לו על המגאן הזאת בלי טסט ועם תקלה שעולה 2000₪ יותר מזה.

אם יימצא פראייר יקבל עליה 2000₪.

בשביל כמה מאות בודדות, אני הייתי מעיף לפירוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסכים שהעסקה שתקח הכי פחות זמן והכי פחות כאב ראש זאת העסקה המשתלמת , כסף רציני כבר לא יצא מהרכב הזה והזמן בעסקה הזאת שווה יותר מהכסף .

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה וכל הרכב תקין לגמרי כולל צמיגים טובים מצבר מזגן מנוע גיר ציריות וכו' וכו' וכו', והבעיה היחידה היא המסרק, הייתי מנסה לתקן ולהמשיך ליסוע באוטו, ובמקביל לפרסם למכירה ב4000 ש''ח כולל טסט לשנה.

בהנחה ויש ריג'קטים נוספים, מעיף לפירוק ומבקש החזר אגרה.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...