Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Citroen C4 Exclusive

Sinistro
שימו לב! השרשור הזה בן 2546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני מחפש רכב צעיר מאובזר ומהיר, יצא לי להיתקל בC4 בגרסת הExclusive

אשר כוללת 156 סוסים ואבזור מרשים (מסאז' בכיסאות! משעשע).

שנת 2011 במחיר של 35K נראה לי די חשוד בהתחשב בכך שהרכב מציע המון הן בכוח והן באבזור.

תוכלו לשתף את דעתכם? אני מאוד אוהב את הרכב והטכנולוגיה אבל עדיין חושד קצת.

ובנוסף שאלה קצת לא קשורה, הבנתי שהגיר של הC4 הוא ללא הילוך P, האם זו בעיה ? קרה לי בעבר עם רכבים אחרים שרק שילבתי לP בלי להרים בלם יד. ואני מפחד שבגלל שאין הילוך P , חלילה תהיה תאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שהיצרן לא לקח את זה בחשבון כשהוא תכנן את התיבת הילוכים?

מניסיון עם התיבה הזו אין שום סכנה, שמים על N ומרימים הנדברקס (חשמלי או רגיל, בדיזל זה חשמלי).

איזו סיבה יש לא להרים בלם יד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את המנוע היטב.. תקרא קצת באינטרנט על מנועי thp

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

מנוע 156 כ"ס בעייתי בדגם הנ"ל. תריץ חיפוש על מנוע THP, 156 כוח סוס

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

איזו בעיות עלולות לצוץ? ובכללי אם אני מבקש מבעל המודעה שנעשה בדיקה במוסך, זה יוכל לעזור?

אתה חושב שהיצרן לא לקח את זה בחשבון כשהוא תכנן את התיבת הילוכים?

מניסיון עם התיבה הזו אין שום סכנה, שמים על N ומרימים הנדברקס (חשמלי או רגיל, בדיזל זה חשמלי).

איזו סיבה יש לא להרים בלם יד?

בכללי אני שואל, יכול להידרדר הרכב אם שוכחים לשים בלם יד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו בכל רכב שאתה משאיר על ניוטרל , הוא יתדרדר.

ספציפית בסיטרואן הבלם יד החשמלי לפחות נדרך יחסית מהר, אבל כמובן לא לסמוך על זה.

בתקופה שהייתי נוהג על האוטו הזה לא קרה ששכחתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך לצטט הודעה אחת מעליך.

כפי שנאמר קודם , המנוע בנזין טורבו 1.6 בעייתי (לא חסר מקרים בפורום).

הדיזל דיי מוצלחת, רק צריך להתרגל לאופן פעולת הגיר (יש גם ידנית).

הבנזין הרגילה איטית ואני לא בטוח בנוגע לאמינות המנוע.

מעבר לכך מדובר במשפחתית מאוד נוחה, יחסית מאובזרת לשנתון שלה גם ברמת גימור הנמוכה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע בעייתי בלשון המעטה. במיוחד בשנים האלה. שרשראות טיימינג מתפרקות (כשל במותחן), טורבואים מתקלקלים מאד מהר וכמובן הבעיה העיקרית שהיא פיח על שסתומי היניקה.

Renault clio RT 1994

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הרבה אוטו למחיר שלו אבל צריך לפנק את המנוע, להכפיל טיפולים, ניקיונות וכו. וגם אז דברים מתקלקלים וצריך אורך נשימה.. זה החסרון. אל תקח למכון. בזבוז כסף . קח את הרכב למוסך מתמחה סיטרואן. לא חסרים פה בפורום מוסכים מומלצים. צריך מישהו שבאמת מבין במנוע הזה כדי לתת לך הערכה על עתידו או כמה צריך כדי ליישר אותו .

שים לב, סיכוי טוב שאם המנוע טופל כל 30K ובמוסכי מדרכה אז האוטו טוטלוס.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה אוטו מעט כסף

הרבה הוצאות במוסך, לא בטוח שבתקציב הזה קיים משהו יותר טוב

מצד שני אם תכניס עוד כ10-15 לתקציב שזה בעצם ההוצאות הצפויות במוסך בשנתיים הקרובות אולי תמצא משהו שיותר מתאים לך ויבלה פחות על הליפט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע בעייתי בלשון המעטה. במיוחד בשנים האלה. שרשראות טיימינג מתפרקות (כשל במותחן), טורבואים מתקלקלים מאד מהר וכמובן הבעיה העיקרית שהיא פיח על שסתומי היניקה.

כמה הטיפולים הללו עולים?

הרבה אוטו מעט כסף

הרבה הוצאות במוסך, לא בטוח שבתקציב הזה קיים משהו יותר טוב

מצד שני אם תכניס עוד כ10-15 לתקציב שזה בעצם ההוצאות הצפויות במוסך בשנתיים הקרובות אולי תמצא משהו שיותר מתאים לך ויבלה פחות על הליפט

התקציב יכול להיות 60 אבל איזה האצ'ית מפנקת וזריזה יש? מ2009+

זה הרבה אוטו למחיר שלו אבל צריך לפנק את המנוע, להכפיל טיפולים, ניקיונות וכו. וגם אז דברים מתקלקלים וצריך אורך נשימה.. זה החסרון. אל תקח למכון. בזבוז כסף . קח את הרכב למוסך מתמחה סיטרואן. לא חסרים פה בפורום מוסכים מומלצים. צריך מישהו שבאמת מבין במנוע הזה כדי לתת לך הערכה על עתידו או כמה צריך כדי ליישר אותו .

שים לב, סיכוי טוב שאם המנוע טופל כל 30K ובמוסכי מדרכה אז האוטו טוטלוס.

אז לא ללכת עליו? ממש התלהבתי מכל האבזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...