Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תרבות הנהיגה בישראל

Sinistro
שימו לב! השרשור הזה בן 2552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, שמעתי דעות בלשון המעטה.. די רעות על תרבות הנהיגה בארץ ורציתי לשאול:

1. תוכלו לתת דוגמאות לתרבות זו? מדוע מתייחסים אליה בשליליות רבה?

2. מה ההבדלים בין התרבות בארץ אל מול מדינות כמו גרמניה וארה''ב?

3. מה לדעתכם אפשרויות לפיתרון הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

1. אתה לא גר בארץ או שנוסע בתחבורה ציבורית שאתה לא מודע לתופעה בכבישים?

2. הבדל שמים וארץ

3. להגביר אכיפה

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. חוסר כבוד לנהגים אחרים כמו עקיפה מהשוליים, לא מאותתים, צפירה ברמזורים, נדחפים לפני רמזורים פקוקים ויש עוד.

2. נהיגה רגוע יותר בלי עקיפות מיותרות, נוסעים בשמאלי שלא עוקפים, לא מעמדים רכב באמצע הכביש וקונים משהו בסופר.

3. צריך לעשות חינוך מחדש ויותר ניידות משטרה על הכביש.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסעים בשמאלי שלא עוקפים

זה קורה מלא בארה"ב. פי כמה וכמה מאשר בישראל. שם זה גם בסדר ברוב המקומות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קורה מלא בארה"ב. פי כמה וכמה מאשר בישראל. שם זה גם בסדר ברוב המקומות.

רק כאשר כביש עמוס וגם בשמאלי הם נוסעים במהירות המירבית המותרת

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אתה לא גר בארץ או שנוסע בתחבורה ציבורית שאתה לא מודע לתופעה בכבישים?

2. הבדל שמים וארץ

3. להגביר אכיפה

למה אתה עונה ככה אני באמת רוצה לדעת את ההבדלים בין הארץ לחו''ל

טרולינג מעולה לתחילת שבוע.. שאפו.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

למה טרול אחי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר ניידות שיעשו מה? ייסעו 90 קמ"ש ויכרזו שלא יעקפו אותן? זה מה שיפתור את הבעיות?

שהם יעשו את העבודה שבישבילה אנחנו משלמים להם. הקצת ניידות שנשארו על הכביש היו עושים 50% אחוז תפוקה אולי המצב היה פה קצת יותר טוב. מהירות היא לא משהו שהמשטרה צריכה להתרגש ממנו וציבור סובל בגלל זה. יש משהו מסריח בניהול משאבי המדינה זה בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרולינג מעולה לתחילת שבוע.. שאפו.

True.

למה טרול אחי ?

כי אין לשרשור כזה שום מטרה ותועלת.

שהם יעשו את העבודה שבישבילה אנחנו משלמים להם. הקצת ניידות שנשארו על הכביש היו עושים 50% אחוז תפוקה אולי המצב היה פה קצת יותר טוב. מהירות היא לא משהו שהמשטרה צריכה להתרגש ממנו וציבור סובל בגלל זה. יש משהו מסריח בניהול משאבי המדינה זה בטוח.

עזוב לדבר בססמאות. מהי אותה העבודה? איך אתה מודד תפוקה? איך המשטרה תגיע לתפוקה?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לעשות חינוך מחדש

אף פעם לא הבנתי את הטעון הזה.

לחנך את מי? את הדור הבא? את הדור הנוכחי? אני דיי בטוח שברגע שנהג כלשהו מבצע עבירה, הוא מודע לכך.

אני דיי בטוח שכל נהג שנוסע 150 על כביש 50 יודע שהוא לא בסדר.

ויש לי תחושה, שאותם נהגים שהם עבריינים בארץ, לא עוברים על אף חוק כאשר הם בחו"ל "כי הנאצים האלה יודעים לזמבר"

יותר ניידות שיעשו מה? ייסעו 90 קמ"ש ויכרזו שלא יעקפו אותן? זה מה שיפתור את הבעיות?

שוטר א' עומד בצומת, שוטר ב' עומד מספר מטרים מצומת.

שוטר א' מזהה נהגים שמדברים בפלאפון, מדווח לשוטר ב' - שוטר ב' רושם דוח.

אפשר לחשוב על הרבה דרכים לאכוף, רק תרצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כאן תרבות נהיגה, אין כאן תרבות בכללי גם.

מה שנכון.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכווניתי לפגוע עם ההודעה שזה טרולינג. כי מה שיקרה עכשיו שהפוסט הזה יקבל 1000 תגובות שונות ששוות כלום, ואז תהייה מרימה בין כמה מגיבים ואז לא נגיע לשום הסכמה ונחכה לפתיחה של פוסט אחר שבו נוכל לשפוף את מה שעל ליבינו. לזה התכוונתי טרולינג, דווקא בקטע טוב.

לעניין התרבות נהיגה. אין כאן תרבות של נתינה כלל. תראו מה קורה בתור לקופה או מה קורה עם עגלות בסופר שד"א כבר שם ניתן לזהות את אותם נהגים שחושבים שהם יחידים שחיים וקיימים בעולם הזה. כל פגיע קלה בך ברחוב או במקום ציבור לא ילווה ב-"סליחה".

יצא לי לנהוג בשתי מדינות שונות בארה"ב (מונטנה וב- טקסס) במונטנה הרגשתי שאני נמצא בסימולטור לימוד נהיגה. פשוט מדהים. שמירת מרחק לפי הספר, כוחם רגועים. לעומת זאת בטקסס אחרי חודש במונטנה קיבלתי קצת הלם. עוקפים משמאל, לא תמיד יתנו לך להישתלב לנתיב ותצטרך לחכות לפעמים כמה דקות. יותר מלחיץ. אבל וזה אבל גדול. פעם אחד לא יצא לי להתעצבן על נהג כלשהו, אף אחד ב-99% לא נדחף לתור מהצד ואותו אחוז , ואני לא צוחק שנדחפים הם ישראלים וכמה מקסיקנים. ולגבי שיטור- אין מצב כאשר אתה רןאה ניידת לא רועדות לך הביצים. הנוכחות שלהם שם פשוט מדהימה. שוטר נסע אחרי חבר 15 דקות ואז בסופר שם לו פתק על החלון שבו הוא הטיף לו על הנסיעה שלו והסבר מפורט מה הוא צריך לשפר. גם אותי עצר שוטר וראה אותי קצת בהלם כי היה קשה להתרגל לזה שימינה תמיד ירוק ושמאלה לרוב תמיד אדום. אז הוא הסביר לי בשפה פשוטה וברוגע על כל המערכת הרמזורים באזור. פה השוטר במקרה הטוב יגיד לך שלום.

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...