Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימוש ב ONR כקוויק דיטיילר לא משהו

שימו לב! השרשור הזה בן 2523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום. אני אוהב מאד ONR , את הכחול ויותר ממנו את הירוק, שמשאירים ברק נהדר כל עוד משתמשים בהם למה שנועדו..שזה שטיפה עם דליים ובלי צינור. NO RINSE.

כקוויק דיטיילר לעומת זאת, בדילול של 2 אאונס לליטר מים / 8 אאונס לגלון, ה ONR לא עובד ממש טוב, הוא נמרח על הצבע ברמות מטורפות, ומשאיר סימנים מעצבנים במהלך וגם לאחר מכן. קשה לאללה לנגב אותו.

כיצד אתם משתמשים ב ONR שלכם כקוויק דיטיילר? ? אך ורק להוריד צואה של ציפורים או בשביל להוריד אבק מכל הרכב ולהבריק אותו? אני פשוט לא ממש מוצא תועלת בONR בריכוז של דיטיילר, , החומר הזה עובד טוב עם כמות של מים ולא כשהוא מדולל ברמות כאלה מרוכזות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה אתה מגדיר 'קוויק דיטיילר', אם הורדת לשלשת וכו' הוא פשוט מצטיין בזה ברמה כל כך גבוהה שלא מצאתי אף תחליף לקסם הזה איך שהוא מפרק את הלכלוך ומרים אותו למעלה ואתה צריך רק 'לאסוף' בנוחות את הלכלוך

יש לי מרסס קטן אני מדי פעם מכין משהו כמו 20ml של Onr מדולל וזה יושב אצלי ברכב לניקוי לשלשת וכו' אני בכוונה מכין כמויות קטנות כאלה כל פעם כי כשהוא מדולל ונשאר הרבה זמן בבקבוק הוא מאבד מהאפקט ומכח הניקוי שלו

וכמובן איך לא אני משתמש בו גם בסיכוך עם פלסטלינה, גם בזה הוא מצטיין וגם כpre wash

אבל אם אתה מתכוון כ'קוויק דיטיילר' בתור הברקה סופית עם ניגוב סימני מים, פה בהחלט היה עדיף לך להשתמש במוצר אחר כמו bsd של סונקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא עובד טוב עם מים לדעתי, כלומר שהוא מדולל מאד, בדילול של שטיפה. ולא בדילול של QD. דילול של QD משאיר סימנים מעצבנים לאללה, כנראה שאת התערובת אשתמש בה כבר לשטיפה רגילה של ONR , אוסיף עוד הרבה מים. הוא יעשה לך עבודה טובה גם בדילול שהוא פי 3 פחות מהדילול של ה QD. אבל בדילול QD לדעתי הוא מרוכז מדי ולכן הסימנים המעצבנים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסימנים שאתם מתארים שהוא משאיר לכם יכולים להגרם גם ממגבת, אני אישית משתמש בשניהם(ירוק וכחול) במקומות של חלונות ומראות אני עובד בעיקר עם מגבת עם סיבים קצרים אחרת באמת נשאר סימנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יכולים להזמין באמאזון עם משלוח לישראל כולל מיסים והכל (לא משלמים מעבר לתשלום שאמאזון דורשת):

הכחול:

https://www.amazon.com/Optimum-NR2010Q-Rinse-Wash-Shine/dp/B00D8DR0AO/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1493646404&sr=8-1&keywords=onr%2Bwaterless%2Bwash&th=1

הירוק:

https://www.amazon.com/Optimum-NRWW2012Q-Rinse-Wash-Wax/dp/B00GG9FB8U/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1493646404&sr=8-2&keywords=onr%2Bwaterless%2Bwash&th=1

יש אפשרות להזמין גם גאלון או אף יותר... שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בכלל נכנסת ובדקת לפניי שהגבת? בחיי קצת לבדוק לפניי שכותבים דברים באינטרנט.

רשום לך במפורש, עם משלוח לישראל.

כנס, תרשם ותכניס כתובת ישראלית ואתה מקבל את העלות הסופית של המשלוח כולל מיסים.

תמונה אפילו כדי שלא תעבוד קשה מדי:

pFt03s8.jpg

ולידע כללי, אמאזון שולחת המון דברים ופריטים לישראל (מזה שנים), דברים שנמצאים אצלה במחסנים בעיקר.

לאחרונה, אמאזון החלה לשלוח אלפי מוצרים נוספים לישראל, זה פשוט מדהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר,

אתה ממהר בהסקת מסקנות.

תן לאדם שמולך את הקרדיט לכך שאינו מטריל אותך או מגיב סתם מתוך שעמום או הדיוטיזם.

לעניינו, כמובן שבדקתי. ככל הנראה לכתובת המסויימת שלי לא שולחים. ולכתובת אחרת כמו שלך כן שולחים.

כבר ראיתי את זה יותר מפעם אחת באמזון ולפעמים הגדרת כתובת אחרת עוזרת.

אנסה להגדיר מחדש את הכתובת או להזין כתובת שונה.

לצורך הבדיקה, תעשה add to cart ותתקדם בשלבים לביצוע רכישה. בוא נוודא שזה אכן נשלח אליך.

עריכה: אגב המוצר עם הווקס כן נשלח לכתובת שלי. הרגיל לצערי לא נשלח.

cats.jpg

עריכה אחרונה על ידי niv_lavi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לקוח באמאזון מזה 5 שנים, זה בסדר.

מה שלא שמת לב שרציתי שתראה, זה שבתמונה ששמתי, בבירור רואים שזה לא נשלח לישראל ולמה? כפי שכתבתי... זה לא נשלח מהמחסן של אמאזון.

אבל... אם תבחר בגלון זה כן נשלח ישירות מאמאזון וכן נשלח לישראל, שים לב מי השולח בתמונה הראשונה ומי השולח בתמונה הזאת:

lnFAZkH.jpg

בפחות מ 290 שקלים כולל מיסים והכל לקבל גלון, זה תענוג. תוכל למכור 3 בקבוקים לחברים ולהשאר עם מספיק לשנה שלמה.

עריכה אחרונה על ידי Automatic1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון שבטעות דחפת תמונה שלא קשורה מקודם על מנת להראות לי שהמוצר נשלח לארץ ("

רשום לך במפורש, עם משלוח לישראל"

"

תמונה אפילו כדי שלא תעבוד קשה מדי") ואף הוספת והדגשת את כתובתך ברחובות לשם חיזוק הטענה. המוצר אינו נשלח לארץ נקודה.

עדיין אני עומד מאחורי דבריי. פרסמת לינק למיכל ONR בנפח 1 ליטר. המוצר אינו נשלח לארץ. רוצה לפרסם גלון ולומר שהוא נשלח? בבקשה.

תמונות בצייר עם חיצים לא יהפכו את העובדה הזו לאחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזמין חומר ירוק בליטר ותהיה שמח (או לחזור למערה, מה שתבחר).

עריכה אחרונה על ידי Automatic1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר ואוטומטיק, מוכנים לתת קישורים של סוחרים מאמזון /מחסני אמזון /לא משנה מי באמזון -- ששולחים לישראל? תנו קישורים של כל מיני דברים משתלמים.

אני פשוט לא הזמנתי מאמזון מעולם, רק מאתרים סיניים וכו', ולא יודע עדיין איך מזהים ישר מי שולח לישראל ומי לא.

כמה עולה בד"כ משלוח מאמזון? 7 דולר? יותר? זה עדיין סכום זעיר בהשוואה למחירי מוצרים בארץ, הם תמיד עולים פה פי 2-3 ממש שעולים בארה"ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...