Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

UBER היבטים משפטיים

שימו לב! השרשור הזה בן 2540 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסעתי שלשום נסיעה קצרה ,כנוסע ב UBER , על היתרונות אין צורך להרחיב שירות מהיר ,אין ריח סיגריות במונית ,אתה יודע בדיוק מה נתיב נסיעה גם אצלך במסך (לנהג אין הרבה יכולות "להאריך " את הדרך) ,יופי של סטארט אפ...אבל וכאן מגיע אבל גדול , מה קורה אם חלילה יש תאונה תוך כדי נסיעה ? ביטוח חובה של של הנהג לא טופס על הסעה בשכר? האם UBER מבטחים כל נסיעה כל עוד הנהג לא לבד באוטו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שזאת הסעה בשכר, לנוסע יש ביטוח למקרה של תאונה (דרך קרנית).

לגבי הנהג - הוא לא מבוטח, כך שבמקרה של תאונה, הוא עלול לעמוד מול שוקת שבורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שזאת הסעה בשכר, לנוסע יש ביטוח למקרה של תאונה (דרך קרנית).

יהיה מאוד קשה להוכיח בבית המשפט שזה נסיעה בשכר ,אין כל קשר מסחרי בין הנוסע לנהג,הנהג תמיד יכול להגיד שהוא מסיע חבר.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויותר מזה - קרנית תתבע ממנו את כל מה ששילמה לנוסע, עד השקל האחרון.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשחברת ביטוח כלשהי תצטרך לשלם כמה מיליוני ש"ח למישהו עם נכות היא תמצא את כל האמת

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה מאוד קשה להוכיח בבית המשפט שזה נסיעה בשכר ,אין כל קשר מסחרי בין הנוסע לנהג,הנהג תמיד יכול להגיד שהוא מסיע חבר.....

אל תזלזל בהם. במקרה של מקרה חשוד, הם מפעילים חוקר פרטי ומחפשים מתחת לבלטות איך לא לשלם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי שלשום נסיעה קצרה ,כנוסע ב UBER , על היתרונות אין צורך להרחיב שירות מהיר ,אין ריח סיגריות במונית ,אתה יודע בדיוק מה נתיב נסיעה גם אצלך במסך (לנהג אין הרבה יכולות "להאריך " את הדרך) ,יופי של סטארט אפ...

גילוי נאות : כפי שמכירים אותי חלק מחברי הפורום ,אני נהג מונית .

ממש לא בא לי לפתוח איתך חזית ,אבל מספר דברים לי אליך :

1. לא בכל המוניות מעשנים .

2.שירות מהיר יש גם בתחנה וגם ב"גט".

3. "אובר" עובדת עם נהגי מוניות .

4. לא הבנתי את הקטע של "הארכת הדרך" במונית - יש אפליקציית "וויז" ואתה כנוסע רשאי לבחור מסלול .

מתוך סקרנות :

מעבר לזה שחסכת 4.40 ש"ח הזמנה טלפונית (שלא נגבית דרך "גט" שלא בשעות עומס)

כמה עלתה לך הנסיעה הקצרה ובאיזו שעה ?

בכמה ק"מ מדובר ותוך כמה זמן הגעת ליעד ?

אני שואל מתוך סקרנות כדי לדעת על ההבדלים בין התעריפים ,ועד כמה השתלם לך לקחת סיכון כשמדובר בנסיעה לא חוקית.

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3709283,00.html

אין כאן נסיון "להגן" על מקור פרנסתי ו/או להגיב מתוך חוסר אוביקטיביות ,אלא מתוך סקרנות .

בברכה

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הראוי היה שתכתוב "גילוי נאות" בטרם פתיחת השרשור , (כפי שאני כתבתי) ,כדי שאבין את פשר הכפשותיך /הכללותיך ,בציבור גדול של נהגי מוניות תחת מעטה של "יתרונות" באי סירחון והארכות דרך.

מסתבר שיש ריחות רעים יותר מסיגריות.....

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?628795-UBER&highlight=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמוך על חברת הביטוח שתשקיע את המאמץ לגלות שיש נסיעה כזו במסד הנתונים של אובר ולהתחמק מתשלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי נאות : כפי שמכירים אותי חלק מחברי הפורום ,אני נהג מונית .

ממש לא בא לי לפתוח איתך חזית ,אבל מספר דברים לי אליך :

1. לא בכל המוניות מעשנים .

2.שירות מהיר יש גם בתחנה וגם ב"גט".

3. "אובר" עובדת עם נהגי מוניות .

4. לא הבנתי את הקטע של "הארכת הדרך" במונית - יש אפליקציית "וויז" ואתה כנוסע רשאי לבחור מסלול .

מתוך סקרנות :

מעבר לזה שחסכת 4.40 ש"ח הזמנה טלפונית (שלא נגבית דרך "גט" שלא בשעות עומס)

כמה עלתה לך הנסיעה הקצרה ובאיזו שעה ?

בכמה ק"מ מדובר ותוך כמה זמן הגעת ליעד ?

אני שואל מתוך סקרנות כדי לדעת על ההבדלים בין התעריפים ,ועד כמה השתלם לך לקחת סיכון כשמדובר בנסיעה לא חוקית.

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3709283,00.html

אין כאן נסיון "להגן" על מקור פרנסתי ו/או להגיב מתוך חוסר אוביקטיביות ,אלא מתוך סקרנות .

בברכה

מוטי

היי מוטי ,נעים להכיר ,אני רוני סליחה שלקח לי זמן להגיב : ראשית ברצוני להתנצל אם נפגעת ,אם נפגעת ,אבקש ממנהל הפורום למחוק את ההודעה.

אחרי שהתנצלתי , אני גם אצא בגילוי נאות: אחד הדברים הכי שנואים עלי זה ריח ועשן סיגריות...מותר לי כנוסע ברכב ציבורי לדרוש שלא יעשנו ברכב גם כשאין נוסעים ברכב והנהג הוא לבדו! כשמישהו מעשן ריח של סיגריות נשאר שעות אחרי שהסיגריה כבר כבתה..

בעצם התשובה שלך :

. לא בכל המוניות מעשנים .

אתה בעצם מודה שיש חלק של מוניות שמעשנים בהם ...

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי מוטי ,נעים להכיר ,אני רוני סליחה שלקח לי זמן להגיב : ראשית ברצוני להתנצל אם נפגעת ,אם נפגעת ,אבקש ממנהל הפורום למחוק את ההודעה.

אחרי שהתנצלתי , אני גם אצא בגילוי נאות: אחד הדברים הכי שנואים עלי זה ריח ועשן סיגריות...מותר לי כנוסע ברכב ציבורי לדרוש שלא יעשנו ברכב גם כשאין נוסעים ברכב והנהג הוא לבדו! כשמישהו מעשן ריח של סיגריות נשאר שעות אחרי שהסיגריה כבר כבתה..

בעצם התשובה שלך :

. לא בכל המוניות מעשנים .

אתה בעצם מודה שיש חלק של מוניות שמעשנים בהם ...

תודה

הכל טוב ידידי רוני.רק ציינתי עובדות .

כמובן שיש מוניות מסריחות מסיגריות .

ודרך אגב ,הרבה לא יודעים ואני אחדש : לא מעט נהגי מוניות מקבלים דו"חות על עישון .

אם נהג מעשן ברכב בזמן שאתה בנסיעה ולא מפסיק לבקשתך - תלונה למשרד התחבורה !

לא מעשן ,ויש ריח מסריח - צא מהמונית וחפש אחרת .זו זכותך המלאה !

ו........תודה על ההבהרה :mm_yeah:

בברכה

מוטי

נ.ב.

לא ענית לי לגבי התמחור בהודעה 7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל טוב ידידי רוני.רק ציינתי עובדות .

כמובן שיש מוניות מסריחות מסיגריות .

ודרך אגב ,הרבה לא יודעים ואני אחדש : לא מעט נהגי מוניות מקבלים דו"חות על עישון .

אם נהג מעשן ברכב בזמן שאתה בנסיעה ולא מפסיק לבקשתך - תלונה למשרד התחבורה !

לא מעשן ,ויש ריח מסריח - צא מהמונית וחפש אחרת .זו זכותך המלאה !

ו........תודה על ההבהרה :mm_yeah:

בברכה

מוטי

נ.ב.

לא ענית לי לגבי התמחור בהודעה 7

היי מוטי נסעתי בתל אביב ב 11 בלילה מצפון תל אביב ברחוב מאיר יערי עד לנווה צדק , עלה לי 40 ש"ח בול ,תוך 16 דקות ,דרך הים , 6:34 ק"מ ,כמה היה עולה לי כולל קריאה טלפונית במונית רגילה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי מוטי נסעתי בתל אביב ב 11 בלילה מצפון תל אביב ברחוב מאיר יערי עד לנווה צדק , עלה לי 40 ש"ח בול ,תוך 16 דקות ,דרך הים , 6:34 ק"מ ,כמה היה עולה לי כולל קריאה טלפונית במונית רגילה?

היה יוצא לך אותו מחיר עם מונה (בתעריף 2) . אם היית מזמין -בתוספת 4.40 ש"ח .

5 ש"ח לקילומטר בערך.

אם השיקול שלך הוא החיסכון של כמה שקלים (לא מזלזל) , ונטילת סיכון ביטוחי עם כל המשתמע מכך ,נכון לעכשיו -המשך עם "אובר".

בברכה

מוטי

עריכה אחרונה על ידי MOTIOZ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2540 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...