Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת סיכום שנה \ 35 אלף קילומטר - פורד מונדאו טרנד 2011.

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 2553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים, למען הפורום ולמען הבאים מגוגל, אכתוב סיכום קצר: פורד מונדאו 2011.

קניתי את הרכב שנה שעברה, לאחר שהמונדאו 2002 שעשתה כל כך הרבה בעיות סיימה סופסוף את חייה במנוע שפוך.

לאחר כל המרורים שהאכילה אותי המונדאו הישנה, החלטתי שאני לא קונה יותר רכב בלי אחריות,

ובדיוק היה פסח - ומה יותר טוב מאשר לקפוץ לגלילות ולהביא רכב?

כמו שאתם יודעים, אני מאוד אוהב פורד, וידעתי שיש להם דגם אמין - פוקוס שמו. [כמובן בדורו השני]

קפצתי לגלילות והחנות הראשונה שרואים היא אלדן.

אציין שספציפית בביקור הזה מאוד התרשמתי - הסוכן היה מעולה [יחס בין אישי מעולה + חיפש לי את הרכב הכי טוב שהוא יכל למצוא].

מצאנו פוקוס מושלמת - שנת 2011, טסט לשנה, בדיקה מעולה, 90 אלף קילומטר, שמורה וכו'.

פוקוס תכלת יוצאת השכרה, במחיר של 38,000 לפני מיקוח. אחריות ל-3 שנים ועוד הבטחות.

מעולה. אני בדרכי לסגור עסקה, אבל מי שמכיר את אלדן, הפוקוסים יושבים מאחורה, אז עד ל"דוכן" תשלום צריך לעבור דרך מספר מונדאואים.

כמובן שלא יכלתי לוותר על נסיעת מבחן על הרכב. פרטים:

מונדאו 2011, טרנד, סדאן. מצב קוסמטי מושלם [בפנים ובחוץ].

יוצאת ליסינג, קילומטרז של 110,000. לוקח את הרכב לסיבוב באיילון - וואו.

האמת שלא חשבתי הרבה, מייד החזרתי את המפתחות של הפוקוס לסוכן והחל המו"מ על המונדאו.

המונדאו נרכשה במחיר של 46,000.

בעת כתיבת שורות אלה, המונדאו הייתה אצלי שנה שלמה, ועברה 35,000 קילומטר.

אמינות מופלגת - מלבד 2 חלונות שנפלו, שום ציוץ ושום תקלה. הרכב עבד קשה.

צריכת הדלק היא בסביבות ה-11.5 לנסיעה בין עירונית, 7 בתוך העיר ומשולב יצא לי בדר"כ קצת מעל 9 קילומטר לליטר.

רכב מאוד מפנק, נוח ומומלץ. לשלילה אציין שהמזגן לא הכי חזק. [עושה את העבודה, אבל לאחר זמן יחסית גבוה]. הא.. ומאוד קשה למצוא איתו חניה בעיר.

לסיכום: מומלץ מאוד לאנשים שהסביבה שלהם פריפריאלית ונוסעים הרבה פחות,

קצת פחות מומלץ לאנשי העיר.

received_578213769011038.jpg

received_578204575678624.jpg

אני מאוד נהנתי מהרכב בתקופה שהוא היה אצלי.

עריכה אחרונה על ידי nimrod7676

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית את השרשור שלי ונזכרת? (:-

אפשר קצת פרטים על החלונות שנפלו? אני לא כל כך מבין את המושג, תודה.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שראיתי את השרשור שלך בדיוק אחרי שפירסמתי את זה חח.

חלונות שנפלו - אני לא יודע מה גרם לבעיה אבל מה שזה אומר שהם פשוט נפלו מהמסילה ושקעו בתוך הדלת.

הפתרון שלי היה פשוט לקבע אותם לדלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הסנט שלי לגבי חלונות נופלים במונדאו.

אצלי, גם כן נפל חלון אחורי. שאני אומר נפל אני מתכוון המנגנון שלו נדפק ולא החזיר את החלון חזרה מעלה.

התיקון פשוט, 250 ש"ח.

הבחור שתיקן לי טען שזו בעיה "ידועה" ברכב הזה. זה נובע בגלל שאנחנו ממעטים להשתמש בחלון האחורי, לא פותחים וסוגרים באותה תדירות כמו את הקדמי, ומצטבר לכלוך על המנגון ששוחק אותו.

הפתרון שלו לבעיה הנ"ל, לפחות אחת לשבוע להפעיל את המנגנון (להרים ולהוריד את כל החלונות ברכב, בעיקר את אלו שלא משתמשים בהם) וכך זה ישמור עליו יותר זמן.

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טורבו או אטמוספרית? זה פרט די חשוב שלא ציינת.

צודק. ב2011 הטרנד היו אטמוספריות, וגם זאתי. מנוע 2.3 ליטר אטמוספרי, 161 כ"ס ותיבה אוטומטית רגילה 6 הילוכים.

שני הסנט שלי לגבי חלונות נופלים במונדאו.

אצלי, גם כן נפל חלון אחורי. שאני אומר נפל אני מתכוון המנגנון שלו נדפק ולא החזיר את החלון חזרה מעלה.

התיקון פשוט, 250 ש"ח.

הבחור שתיקן לי טען שזו בעיה "ידועה" ברכב הזה. זה נובע בגלל שאנחנו ממעטים להשתמש בחלון האחורי, לא פותחים וסוגרים באותה תדירות כמו את הקדמי, ומצטבר לכלוך על המנגון ששוחק אותו.

הפתרון שלו לבעיה הנ"ל, לפחות אחת לשבוע להפעיל את המנגנון (להרים ולהוריד את כל החלונות ברכב, בעיקר את אלו שלא משתמשים בהם) וכך זה ישמור עליו יותר זמן.

מעניין. אני דווקא נמנעתי מלהשתמש כמה שיותר אחרי שהראשון נפל. (לא שזה מנע את הנפילה של השני)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה :) כמו שלי.

אגב, לגבי צריכת הדלק.

יום שישי שעבר, נסעתי ללוד והכבישים היו ריקים לחלוטין.

שייטתי לי בכיף עם בקרת שיוט על 100 קמ"ש עם מזגן דלוק. ואני מוכן להישבע, שמחשב הדרך הראה 5.8 ליטר ל100 ק"מ.

זה התחיל מערך גבוה יותר (כי הייתי בעיר), וירד לאט לאט עד ל5.8.

הסל"ד עמד בערך על 2000, וההילוך היה לדעתי הילוך חמישי ולא שישי. (שנכנס בערך ב110-120 בשיוט אם אינני טועה)

הרכב הזה די חסכוני מחוץ לעיר (על אף שאולי מחשב הדרך מזייף?) . הבעיה היא בעיר (רוב הנסיעה שלי) הרכב זולל דלק :D

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשיוט הסל"ד מאוד נמוך בהילוך שישי. אצלי על כ 1700.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לבדוק את זה, עבור רמיק הכוונה.

להעביר למצב טיפטרוניק ולבדוק, האם זה בהילוך 5 או 6.

סתם לידע כללי, השיוט ב 100 קמ"ש במונדאו טורבו עם תיבה כפולת מצמדים היא על ~2100 - 2150 סל"ד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, חשבתי על זה באמת לפני כמה זמן. לא כזה הטרידה אותי המחשבה בנושא בשביל לנסות :D

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסיכום.

מה עלות הטיפול?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חשבת, ה-'פ' במילה פורום מייצגת את המילה פורד, וה 'ם' בפורום מייצגת את המילה מונדאו :D .

הכל מתוכנן :)

וכל מי שאין לו מונדאו, ייזרק בקרוב מהפורום חחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסיכום.

מה עלות הטיפול?

Sent from my iPhone using Tapatalk

יצא לי לעשות רק טיפול 135,000 סטנדרטי [שמן, פילטר אוויר, פילטר שמן] - יצא 400 שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שקראספורום עובר למונדיאו.

השם ירחם

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...