Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש עד 140k ושיהיה מעניין.

Tamir FR
שימו לב! השרשור הזה בן 2523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דרישות:משפחתית/גיפון בגודל משפחתית. שתיהיה מאובזרת עם פנסי קסנון/לד, מושבים מפוארים, יחידת כוח חזקה.

מערכת מולטימדיה עם אנדרואיד אוטו ואפל קאר פליי.

המשפחתית היחידה שנכנסת לי בראש זו הסיאט לאון FR עם מנוע 1.4 וגיר DSG.

באתי לכאן כדי שתפתחו לי את הראש, שבוע הבא תפתח הזמנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תהנה מהלאון! :wink:

אתה מוזמן גם לבדוק פוקוס טיטניום, אסטרה אינוביישן ואולי מוקה X ברמת אנג'וי פלוס SR אם המרווח מאחור מספיק.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס לא אופציה בכלל בגלל שוק יד שניה כושל בעקבות הדגם הקודם.

השאר שהוצעו פחות מדברות אלי.

מישהו יודע איזה הנחה אם בכלל ניתן לקבל על cx3 pure white?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס צריך לקנות בכמה שפחות כסף, בעסקאות 0 קילומטר אולי.

השוק עוד לא ידוע אבל ברוב המקרים השוק הישראלי לא שוכח טראומות מהר כ״כ(חוץ מהdsg אולי).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס המתוח רכב מצויין שיהיה גם מענג לנהיגה וגם נוח.

בלאון אין ממש אקסטרה מעבר למשפחתית ממוצעת בכל הנוגע לנהיגה/נסיעה.

שווה לך לבדוק גם את האסטרה,יש לה תא נוסעים מרשים בהרבה מזה של הלאון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסטרה לא מעניינת כשמסתכלים עליה, נראית כמו עוד רכב ליסינג, לא רכב שיגרום לי להסתכל אחורה אחרי שאנעל אותו.

הלאון FR שומרת על קו ספורטיבי ואלגנטי..

ה3008 בהחלט הייתה אופציה אך יקרה משמעותית במנוע הבנזין. מעבר לזה שהרכב מגיע עם מובילאיי בגרסת הבסיס וזה פסול בעיניי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאתה יודע משרשורים משותפים שלנו, גם אני בעד הלאון. חבילה מאוד אטרקטיבית יחסית למחיר.

אפשרויות נוספות שעולות לי בראש: שברולט קרוז ומאזדה 3 ברמת האביזור הגבוהה ביותר.

אופציה נוספת וקצת שונה: ג'וליטה משומשת קלות.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס צריך לקנות בכמה שפחות כסף, בעסקאות 0 קילומטר אולי.

השוק עוד לא ידוע אבל ברוב המקרים השוק הישראלי לא שוכח טראומות מהר כ״כ(חוץ מהdsg אולי).

וקורולה..

אם היה מדובר ברכב ליסינג אני חושב השרשור היה לא רלוונטי בכלל וברור שפוקוס טיטניום,

אבל בגלל שמדובר בקניה פרטית וכידוע פוקוס רכב שלא ניתן למכור, לא יודע אם זה הרכב הכי חכם לקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שעם ישראל לא מבין שהמוביילאי זה לא קומבינה שהוא דפק את המערכת - זה קובינה של המערכת שדופקת אותו, גם אני אעדיף לא לקנות רכבים עם מוביילאי ולו רק בגלל הקומבינה הישראלית על הגב של כולנו.

הפוקוס לדעתי גם באה עם מוביילאי בלבד וגם הקרוז הישראלית(שכמובן בחול נמכרת עם מערכות מקורית, בארץ? לא מגיע לנו),

שמעתי שכל דגמי שברולט החדשים מגיעים עם מערכת Stop & Start שלא ניתנת לביטול זמני! מה שעלול מאוד להרגיז בנסיעות מסויימות.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האסטרה, במחיר שלה כיום, מציעה דיל מעולה למי שלא חייב ג׳יפון אופנתי. יחידת הנעה חזקה, נראית מצוין (לדעתי בכלל לא נראית ליסינג) ודי עולה בפרמטרים מעל המשפחתיות הסטנדרטיות האחרות. כנל לגבי הפוקוס אבל לאסטרה יש את יתרון המחיר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...