Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש עד 140k ושיהיה מעניין.

Tamir FR
שימו לב! השרשור הזה בן 2550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מעניין, בחוות דעת בחו"ל מציינים שמנוע 2.0 הוא בהחלט סביר ושהאיכות והתחושה היא סמי-פרימיום.

אבל אין לי ספק שהמנוע ירגיש חלש אל מול ה1.4TSI 150 בגלל הבדלי המומנט.

Mr_Shankly, במחשבה שניה אתה צודק, עדיין אתן הזדמנות למאזדה, נראה על מה כולם מדברים.

עריכה אחרונה על ידי Tamir FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה 3 מאוד מבאסת, מרגישה מאוד חלשה ולא איכותית, במיוחד לרכבים שבהם נהגת.

תעדכן איך היה לך בנסיעה.

נסעתי אך טרם נהגתי על ה-2 ליטר אז לא אתווכח בקשר לזה אם היא מרגישה חזקה יותר/פחות/אותו הדבר.

בקשר לאיכות - לא יודע, לטעמי היא לא נופלת מהלאון החדשה מבחינת איכות פנים, ואולי אפילו עולה עליה.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצעתי נסיעת מבחן במזדה 3 החדשה חודש שעבר.

מבחינת איכות פנים: לא רק שאין מילים רעות - להיפך - מפתיע לדעת שמדובר ברכב יפני. איכותית מאוד.

מבחינת נסיעה: כאן זה משהו אחר, הרכב הרגיש לי מאוד חלש... בתור אחד שיורד ממוגדשות וכנראה חובב קצת נהיגה, קשה לי לדמיין מצב בו אתה לא סובל מהמחסור בכוח. אני חושב שהיא תהיה שנמוך אפילו יחסית לאיביזה.

מבחינת הניהוג עצמו, היא אחלה. פידבק סבבה, בולמים מוצלחים, הגה מרגיש טוב.

אבל היא יותר מדי עגלה עבורי בשביל שיהיה אפשר להנות מזה.

בתור PEOPLE CARRIER מדובר ברכב נהדר, אבל בתור נהג לא הייתי רוצה אותה כלל וכלל.

חבל שאין לה גרסא מוגדשת, היתה יכולה להתברג לטופ של הסגמנט.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Oryo חוות דעתך על יחידת כוח בהחלט ביאסה אותי. כנראה שעדיף לי להסתדר איכשהו ולהמתין ללאון ולקבל את כל מה שאני צריך ללא פשרות גדולות מצידי.

Bigmik, האטקה פחות מאובזרת מהלאון בהשוואה למחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי על הביאוס, אבל אני די בטוח שזה כלום לעומת הבאסה שתחטוף כשתלחץ על הדוושה והיא תגיד לך "כן חבר? מה רצונך בדיוק? תחזור בבקשה אחרי 1600 אני בדיוק בסיאסטה"

תזכיר לי: מה לגבי גולף 150? למה היא נפלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור אתה מגזים לחלוטין. המאזדה בכלל לא כזאת עגלתית והתחושה המעט עייפה הזאת נגרמת נטו בגלל הגיר שממהר להעלות הילוכים. בדגם החדש לאחר מתיחת הפנים הוסיפו מצב ספורט לרכב שאמור לתת מענה לבעיה הזאת.

נכון זה לא מנוע טורבו, אבל זה משהו אחר לטוב ולרע. ממליץ לך בחום לעשות נסיעת מבחן.

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגולף 150 חסרה לי התאורת לד/קסנון ועוד כמה דברים קטנים אך חשובים פחות כמו מושבי עור ותאורת אווירה.. לא מתפשר על תאורת קסנון ולד ולא רוצה להתפשר על התקנה לא מקורית.

מנשה אני מניח שהוא אמר את זה בהשוואה למנועי טורבו מקבילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור אתה מגזים לחלוטין. המאזדה בכלל לא כזאת עגלתית והתחושה המעט עייפה הזאת נגרמת נטו בגלל הגיר שממהר להעלות הילוכים. בדגם החדש לאחר מתיחת הפנים הוסיפו מצב ספורט לרכב שאמור לתת מענה לבעיה הזאת.

נכון זה לא מנוע טורבו, אבל זה משהו אחר לטוב ולרע. ממליץ לך בחום לעשות נסיעת מבחן.

אני ממש לא בטוח שהוא מגזים. לא יצא לי לנהוג על ה-3 אבל יצא לי לנהוג על ה-6 עם אותו שילוב מנוע וגיר, והרכב היה לי נוח אבל כמה קיללתי על התאוצה והתגובה ללחיצה. ואני לא מגיע מג'ולייטה תלתן, כן? מגיע סה"כ מסיוויק ידנית ישנה. כן נוטה להסכים שהרבה מהחוסר שביעות רצון שלי הגיעה מהגיר שפשוט לא היה זה וניכר שמסרס את הביצועים וגם ה-3 קצת קלה יותר מה-6 אז הביצועים שלה מעט עדיפים. אבל עדיין חבל שהיבואן לא בוחר להביא את הרכבים עם גיר ידני שלא יסרס את המנוע ואולי גם להביא את גרסאת ה-2500 ל-3 (גם כן ידנית). מה שהכי הציק לי ב-6 (אם כי אולי במתיחת פנים האחרונה שיפרו את הבידוד רעשים וזה סידר את זה) זה שבאופן טבעי ברוב הנסיעה דחפתי ודחפתי את הרכב שישחרר קצת קצב והגיע צליל מאוד חזק מכיוון המנוע. (למעט המנוע הרכב היה שקט באופן סביר מבחינתי) עכשיו, אין לי בעיה לשמוע קצת צליל נעים לאוזן בסל"ד מאוד גבוהה, אבל הצליל שהמאזדה עשתה גם לא היה מאוד חינני ובעיקר הרגיז אותי שכן עשיתי רעש שבראש שלי נשמע מקילומטרים אך לא קיבלתי קצב מתאים חזרה. (לו הרכב לא היה מתיימר לנטיות ספורטיביות והיה שקט ומעודן היה אפשר להבליג על זה, אבל הוא לא ממש כזה למיטב הבנתי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מקשר את ה3 ל-6.

לקחת לנסיעת מבחן בכל מצב,

גם אם הלאון באולם התצוגה נראית מושלמת? מן הסתם עד שאתה לא תעשה עליה נסיעה לא תדע - אולי תגלה רעש רוח שמוציא אותך מדעך? תגלה שברוורס הקורה משגעת אותך? זה אינדווידאולי ולכן כדאי.

הייתי מנסה גם את המאזדה כי, אם כבר לנסות את מה שאפשר בקטגוריה אז כבר(תפסול אותה במקסימום בראש רגוע).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על לאון FR 1.8 לפני מתיחת פנים כבר נהגתי ואהבתי מאוד.

ירדתי מהמאזדה, אני יודע כמה מומנט חשוב לי בסל"ד נמוך. לא רוצה להתבאס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מקשר את ה3 ל-6.

לקחת לנסיעת מבחן בכל מצב,

גם אם הלאון באולם התצוגה נראית מושלמת? מן הסתם עד שאתה לא תעשה עליה נסיעה לא תדע - אולי תגלה רעש רוח שמוציא אותך מדעך? תגלה שברוורס הקורה משגעת אותך? זה אינדווידאולי ולכן כדאי.

הייתי מנסה גם את המאזדה כי, אם כבר לנסות את מה שאפשר בקטגוריה אז כבר(תפסול אותה במקסימום בראש רגוע).

מדוע? ההפרש במשקל קטן מ-100 קילו. ישנו עוד הבדל מהותי שלא חשבתי עליו (מבחינת תחושת מנוע וגיר נטו, לא משיקולים נוספים)?

ואני מסכים שלמרות מה שכתבתי, אילו אני טמיר, בכל מקרה הייתי הולך ולוקח את המאזדה לנהיגת מבחן, כי אין סיבה שלא.

אם הלאון מתעכבת, וגם ככה לא תקבל רכב השבוע, הייתי מרחרח לבדוק אם הסיוויק החדשה גם יכולה להתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי בדגם הכי חדש, עם המתיחת פנים המדוברת ומצב ה'ספורט' פעיל כל הזמן (כשכיבינו אותו במהלך הנסיעה לקצרה, ההבדל הזכיר לי בעיקר את בגדי המלך החדשים).

אני לא מגזים ואני גם לא מפריז בשביל האפקט הדרמתי, עבורי הרכב היה מאוד חלושס, לא בהשוואה לתלתן כי זה בכלל לא הוגן להשוות - אלא בהשוואה לבראבו...

עם המשפט האחרון אני מסכים, כמובן. נסיעת מבחן, אם יש לך זמן לזה, תמיד עדיפה על המלצות של משתמשים כאלו ואחרים עם העדפות משלהם.

אני בכל אופן, מאוד אהבתי את הרכב (בתור מכלול שלם, ובעיקר מבחינת A-->B CAR) וחושב שעבור הישראלי הממוצע המזדה3 היא אחת הבחירות המוצלחות יותר - אבל ממש לא התחברתי ברמת הנהיגה. המנוע חלש מדי וגם כשסוחטים אותו עד הסוף הוא פשוט לא מצליח לעשות כלום. אם היית אומר לי שזה 1600 אטמוספרי הייתי מאמין לך לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס לא אופציה בכלל בגלל שוק יד שניה כושל בעקבות הדגם הקודם.

השאר שהוצעו פחות מדברות אלי.

מישהו יודע איזה הנחה אם בכלל ניתן לקבל על cx3 pure white?

הדיון כבר במקום אחר, ובכל זאת אציין שה cx3 מבוססת מזדה 2 ואני מניח שהיא מרווחת פחות מהלאון ולא עונה הדרישה של רכב משפחתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...