Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השפעת גיר רציף על אורך חיים של מנוע

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 2515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה.

ידוע שכל האצה קטנה מעיפה את הסל"ד לשמיים ושמיים זה על גבול מנתק ההצתה (שיא ההספק, 6000 למשל) השאלה שלי האם בסופו של דבר הניצול של הכח בסל"ד כזה לא יפגע במנוע לאורך זמן?

הנה דוגמה:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכנת הסרטון - עדיף לקנות קורולה מאדם פרטי שלא האיץ בצורה כזאת על בסיס קבוע. הסרטון מתאים לשרשור "מדוע לא לקנות רכב מליסינג? "

יש לי ורסו עם מנוע 1.8 וגיר רציף - לא ניסיתי ולא מתכוון לנסות לנהוג בצורה כזאת.

בנהיגה נורמלית ולא ברוטלית סל"ד לא עובר את 3000-3500.

ועדיין, קורולות משטרתיות אשר ננהגות בדיוק כמו בסרטון, לא מבלות במוסך באותה התדירות כמו שאוקטביות עם dsg בילו.

השרשור שלך, אושריקו, צריך שינוי כותרת - "השפעת סגנון נהיגה על אורך חיי המנוע "

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי באופי הנהיגה. בקורולה מספיק נגיעה בדוושה והרכב מרגיש זריז. אני לא עובר 2500 סלד בקורולה שלי.

120 על 2000 סל"ד. המנוע לא מתאמץ בכלל. וניתן להגיע לצריכת דלק של 1 ל 18 19 בכיף.

כמובן שברכבי ליסינג לדוגמא החוקים האלה לא תקפים: מצב ספורט על on קבוע, 1 ל 10 ביום טוב מזגן קבוע על on. והרכב טס כן אבל גם נשחט.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסלד ממש לא מגיע למנתק ההצתה ולא קרוב לשם אם אתה לא מדביק את דוושת הגז לריצפה כמו בסירטון מה שלא משקף נסיעה יום יומית., וגם בנסיעה רגילה אתה לא מגיע לסלד גבוה למעשה אתה גם לא מגיע ל4 אלף לפחות בספייס סטאר. לעומת זאת בבין עירוני הסלד יהיה נמוך.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
זה תלוי באופי הנהיגה. בקורולה מספיק נגיעה בדוושה והרכב מרגיש זריז. אני לא עובר 2500 סלד בקורולה שלי.

120 על 2000 סל"ד. המנוע לא מתאמץ בכלל. וניתן להגיע לצריכת דלק של 1 ל 18 19 בכיף.

כמובן שברכבי ליסינג לדוגמא החוקים האלה לא תקפים: מצב ספורט על on קבוע, 1 ל 10 ביום טוב מזגן קבוע על on. והרכב טס כן אבל גם נשחט.

ממש ככה, הנהיגה שונה כשאתה משלם דלק / בלאי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד שמקפידים ששמן המנוע חם אין שום סיבה להימנע מסל"ד גבוה.

נכון בכל נפח מנוע וגיר.

לא מבין אנשים ש"לא עוברים קו מסויים", לא מנצלים את הרכב שלהם.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, נראה לך שפתיחת מצערת כזו בגיר רגיל/רובוטי/אוטומטי אתה לא מגיע לסל"ד כזה?

בקיצור אם תקנה רכב שנסעו בו בצורה כזו, ללא ספק שאורך החיים של המנוע שלו יהיה קצר יותר מרכב אחר שנסעו בו בצורה מתונה, כמובן רק בתנאי ששניהם מטופלים כראוי לפי הספר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...