Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה סטייל VS רנו קליאו לייף

ShayaSara
שימו לב! השרשור הזה בן 2525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אנחנו זוג צעיר עם נסיעות בסופי שבוע מהמרכז לצפון ולדרום.

אנחנו מתלבטים איזה רכב לקנות, ובנסיון למקד את עצמנו הגענו לסיאט איביזה סטייל ולרנו קליאו לייף.

אנחנו כנראה נקנה רכב חדש (ליסינג 0 או יבואן) פשוט כי אין לנו זמן לחפש.

בנתיים ההצעות עומדות על הפרק:

1. סיאט איביזה סטייל ב-77K עם 900 ק"מ (עלתה לכביש לפני חודש, שימשה לתצוגה) אשר רשומה כפרטית, עם טסט קודנית חיישני רוורס ומצלמת רוורס. אחריות יבואן לשנתיים.

2. רנו קליאו ליסינג 0 (תירשם כליסינג) בעלות של בערך 80K. עדיין לא נכנסנו למשא ומתן אז אנחנו לא יודעים מה זה יכלול מבחינת אבזור נוסף. אחריות יבואן לשלוש שנים.

חשבנו גם על פז'ו 208, אבל לא התעמקנו מספיק

מה דעתכם? האם כדאי ללכת לכיוונים אחרים?

לרנו ולפז'ו יצא שם לא טוב כמו לכל שאר הצרפתיות, האם אתם תומכים בסטיגמה או שמתנגדים לה? אנחנו יודעים שבגללה יהיה לנו קשה למכור את הרכב אח"כ

התקציב הוא בערך 85K, המגבלה היא לרכב עד גובה 1.50

עריכה אחרונה על ידי ShayaSara
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי המון חושבין על אותם 2 רכבים אבל רק כרכבי חברה ובחרתי בקליאו- עשיתי סיכום ראשוני על הקליאו.

על פניו האיביזה עדיפה על הקליאו - מאובזרת יותר,מפנקת יותר ולא עם אבזור ליסינג נחות,

אני התחברתי יותר לקליאו ולכן בחרתי בה.

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה נהדר ומלא אינפורמציה שחדשה לי!

החשש העיקרי שלי מרנו ופז׳ו זה שכל מי שמסביבי אומר לי שהן אוהבות מוסך ועלות חלקי החילוף גבוהה.

מה דעתך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין וויכוח נושן,

לא בהכרח רלוונטי לדעתי - מצד שני אני לא מטפל ברכב כי הוא של חברת הליסינג.

רק דבר שחשוב שתדעי על הרנו זה שלפי היצרן כתוב צריך לטפל כל 30K קילומטר או שנתיים ובפועל זה ממש לא מומלץ - עדיף להסתמך על טיפולים של 15K או שנה(כמו באיביזה לצורך העיניין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קחו בחשבון שאיביזה חדשה נמכרת ב83 אלף.

אני הייתי הולך על האיביזה,הרנו ניראית מאוד פשוט בפנים לעומת האיביזה בעלת איבזור טוב יותר.

בעיר האיביזה נוחה יותר עקב מתלים רכבים יותר,לשניהם יש מושבים טובים אם כי לדעתי אלו של האיביזה עם תמיכת צד עדיפה, מאחור הם לא מהמרווחת אבל שם דווקא לרנו יש יתרון בנוחות.

שניהם זריזות מאוד כאשר לסיאט גיר מהיר יותר ובמצבים מסוימים חכם יותר, למשל בירידה במהירות לפני באמפר הגיר של רנו יכול להעביר לראשון ולמשוך אותו, הגיר של סיאט נשאר בהילוך שני.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מושב זה אינדווידואלי - בקליאו לי יותר נוח.

לגבי הבפנים, בקליאו לייפ המתוחת פנים(2017) החליפו את הקונסולה המרכזית לאחת שנראית כמו ברמת גימור הגבוהה(עם הגימור השחור המבריק) ושמו מערכת דומה לזאת שבטווינגו - נראה הרבה יותר טוב.

p_6830803_71476446514.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה יש בחברות, אולי עדיין מלאי מלפני מתיחת הפנים. אבל עדיין, האיביזה מאובזרת יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק ללכת ולראות בעיניים יכול לפתור את הסוגיה של מה שיותר נוח,

לגבי האבזור אין עוררין שהאיביזה מאובזרת יותר משמעותית מהקליאו.

מסכים עם זה שלDSG(הגיר באיביזה) יש את האינטיליגנציה הגבוהה יותר(כמו לדעת להחזיק הילוכים בירידה - הEDC פשוט לא יודע) - אבל לגבי ההתנהגות אני הרבה יותר אוהב את הEDC, מרגיש לי הרבה יותר טוב מאשר הDSG ברוב המצבים(בטח שבנסיעה מנהלתית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לי נראה מוזר הסיפור של האיביזה ב77k? מה זה רכב תצוגה? הכוונה להדגמה? אן כן- אז מאוד מוזר שהוא עם רישוי פרטי ושהוא נמכר רק חודש אחרי שהושמש, מוקדם מידי. יתכן ומדובר ברכב שהיה אמור לקבל יד יבואן כי עברה שנה ממועד יצורו וכדי להפסיד פחות במכירה נרשם כפרטי והוצמד למישהו בינתיים?

בכל אופן, בשביל 6000 שח הפרש בסכומים הנ"ל לא הייתי מוותרת על יד ומתחילה להסתבך בסיפורים, אלא רוכשת רכב חדש, 00 בעלים קודמים.

לגבי השוואה בין הדגמים, לרנו ישנו יתרון של שלוש שנות אחריות (אם רוכשים רכב יחסית טרי במגרש), אך השוק יד2 של הסיאט כבר מוכח בארצינו. אני חושבת שאין פה הרבה מקום לטעויות, בעיקר עניין של טעם אישי.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...