Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

I30 vs sonic vs astra

boazlaz
שימו לב! השרשור הזה בן 2552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

מזה תקופה אני מחפש רכב שיתאים לי גם בצד הפרקטי וגם בצד הכלכלי.

העסקאות שהכי נראות לי כרגע הן

יונדאיi30cw משלמה סיקסט

ברלינה 2013 משלמה סיקסט

או סוניק 2012 1600סמק מיד פרטית עם קמ נמוך.

אני יודע שקשה להשוות אבל עדיין אשמח לקבל הערות והארות על הרכבים ממי שהתנסה ודגש על מה לשים לב לפני קניה של אחת מאלה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

מזה תקופה אני מחפש רכב שיתאים לי גם בצד הפרקטי וגם בצד הכלכלי.

העסקאות שהכי נראות לי כרגע הן

יונדאיi30cw משלמה סיקסט

ברלינה 2013 משלמה סיקסט

או סוניק 2012 1600סמק מיד פרטית עם קמ נמוך.

אני יודע שקשה להשוות אבל עדיין אשמח לקבל הערות והארות על הרכבים ממי שהתנסה ודגש על מה לשים לב לפני קניה של אחת מאלה.

תודה

עזוב אותך מההבדלים בין הרכבים. לא ממליץ על שלמה סיקסט. הייתי לקוח שלהם בליסינג , והצורה שהם טיפלו ברכב לא מצאה חן בעיני. הם חסכו בטיפולים, חסכו מאד.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כבר אפשר להרוס ב3 שנים של הליסינג בטיפולים? סך הכל הם מחליפים כמה פעמים שמן וזהו.

הרבה יותר משנה מי נהג ברכב ואם לרכב היו תאונות.

קח את הרכבים לבדיקה לפני הקניה.

I30 בחירה די בטוחה, הברלינה רכב טוב, ובסוניק לא היתי נוגע.

שים לב שהק"מ ברכבים ממוצע ולא גבוה מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להרוס ועוד איך, מכיר חבר פורום שהייתה לו I30 החדשה בליסינג מבאדג'ט. טיפלו בה כל 30 אלף ולא כל 15 אלף כי זה מה שנראה להם נכון יותר, ב80,000 בערך החליפו כבר מנוע.

אני לא מכיר שום טענות נגד שלמה אבל אם אתה לא מקבל פירוט טיפולים ברמת האטם ריקון שמן אז אין על מה לדבר בכלל.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא לא אם לקחו אלא איך טיפלו - בליסינג מחפשים איך לחסוך, מצד שני שלמה היא היבואן חלפים של אופל ואז יכול להיות שהרכב דווקא מטופל בחלפים מקוריים(במורשים בכל מקרה הוא יטופל, כי כל המורשים בבעלות חברת הליסינג).

אצלי בקליאו היצרן מדבר על טיפול כל 30 אבל על המדבקה של הליסינג בחלון כתוב שהטיפול הבא ב15,000 קילומטר(שאגיע אדע אם לוקחים באמת ב15 אלף לטיפול).

מצד שני,

שהיו חסרים לי מים במנוע הטכנאי דרכים אמר לי "תמלא תמלא מים מהברז זה יהיה בסדר"(כמובן שאמרתי לו שיביא מים למנוע כמו שצריך ושאחכה לו).

כנ"ל עם חבר שיש לו איביזה 1.0T בליסינג נגמר לו השמן מנוע - הבחור של הליסינג לא בדק ופשוט שפך גלון של שמן שהיה לו לתוך המנוע.

שאני רואה את הצורת טיפול הזאת והזלזול של החברה ברכבים אני מבין למה עדיף להתרחק מליסינג.

אגב, באיביזה שהייתה לי גם בליסינג שהגעתי לטיפול 15K התקשרתי לליסינג(את הקודם עשיתי לפי שנה ולא לפי קילומטרז) והוא אמר לי "אתה רק ב60K? אז זה לא משנה שעבר 15K מהטיפול הקודם לפי היצרן זה רק ב65 ואין מה לטפל לפני".

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...