Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טעינת מצבר רנו קאפצ׳ור.

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האוטו עמד שבועיים וחצי ולא הניע. יש חשמל, נעילה מרכזית עובדת אבל כשלוחצים על כפתור לא קורה כלום. הייתי עם כבלים, השארתי איזה 10 דקות. לא עזר. הרכב עדיין לא מניע. מצבר מקורי בן שנתיים וחצי.

חשבתי לנסות טעינה איטית על ידי מכשיר יעודי ולראות אם זה יעזור או שאני צריך מצבר חדש. יש שם 70 אמפר סטארט/סטופ.

השאלתי משכן מכשיר כזה.

נראה כבר ואיכותי אבל הוא לא אוטומטי וזרם טעינה איטית שלו הוא 8 אמפר ולא 2. כמו כן בחוברת כתוב שצריך לנתק את המחבר. שזה דבר שאני רוצה להמנע ממנו מאוד עקב בעיות צפויות עם מפתחות חכמים וכדומה.

האם זה קריטי לנתק את המצבר? מה עוד אפשר לעשות?

תודה.

b67b8ed795ad4d050464d28e6a180846.jpg

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה שיש לרכב קיילס מלא. היה לי נסיון לא טוב עם מפתחות כשניתקתי מצבר ברכב אחר.

לא בדקתי אורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עוצמת האורות תקינה ולא יורדת בעוצמתה בצורה חריגה עד כדי כמעט כיבוי לאחר 30 שניות אפשר להסיק בזהירות שהבעיה היא לא המצבר.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי אתמול סיבוב של חצי שעה והשארתי את הרכב. היום בצהריים הניע לבד, אבל בלי חשק. עשיתי קפיצה לסידורים בעיר והיה בסדר, אבל עצירות היו לא יותר מ10 דקות כל אחת.

השגתי מטען מקצועי עם הגנה על מערכות הרכב שלא דורש פירוק. חיברתי והשארתי ככה עד שיטעין.

66be611094207037c94a7f0c53936a65.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...