Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מהכן אתה חבר ? אולי אוכל לעזור לך עם זה .

ובגדול אי אפשר לברוח מזה גם אם יהיה לך בית משוריין עדין בחוץ הרכב חשוף ,כמה שלא הייתי נרדם בלילה בגלל דברים כאלה כל הלילה מציץ מהחלון :) אבל למדתי לשחרר מזה .

מירושלים. אני יודע, אבל השתדלתי מאוד לשמור. ובכלל, גם כשהיה לי אוטו ישן, לא משנה ליד איזה אוטו הייתי חונה, תמיד דאגתי לא להיות בהמה בפתיחת דלתות.

' (1997) past: Honda Civic 1.4 SE

2016 now: Skoda Yeti 1.2 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוליש ידני תוכל לבצע לבד בלי בעיה.

התהליך ממש פשוט - מריחה -> שפשוף -> ניגוב\שטיפת שאריות החומר וזה הכל.

התהליך דורש ממך רק לקנות את החומר ו2 דקות של עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוליש ידני תוכל לבצע לבד בלי בעיה.

התהליך ממש פשוט - מריחה -> שפשוף -> ניגוב\שטיפת שאריות החומר וזה הכל.

התהליך דורש ממך רק לקנות את החומר ו2 דקות של עבודה.

תודה! יש המלצה על חומר מסוים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל בספוג הפלא... ספוג עם טיפה מים.

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

הייתי נזהר מספוג הפלא ,הוא לא מתאים לכך ויכול להוריד את הברק מהלקה מניסיון .

יש באוטודיפו חומרים של מגווירס שיכולים לעזור במאט פולישים ידניים http://www.autostore.co.il/%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%A9-%D7%9C%D7%94%D7%A2%D7%9C%D7%9E%D7%AA-%D7%A9%D7%A8%D7%99%D7%98%D7%95%D7%AA-Meguiar-s-Scratch-X.html

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשום פנים ואופן לא עם ספוג הפלא!

מה שנקרא "ספוג הפלא" עשוי מקצף מלאמין (הציפוי הלבן הפנימי בארונות). אתה תגרום לסריטות ודהייה של הצבע. גם על אריזת הספוג יש אזהרה.

לנקות את הסריטות עם פוליש עדין המיועד לצבע מטאלי, כגון המיכל הסגול של טרטל ווקס. אם הסריטה עמוקה, ניתן להסוות עם מיכחול וצבע בגוון המקורי.

מיכל ספריי של צבע בגוון מקורי קונים בחנות שביצחק שדה פינת טברסקי בתל אביב. תגיע עם קוד הצבע שלך. מתיזים מעט אל פנים מכסה המיכל וצובעים עם מיכחול הכי דק שיש. כשמדובר בצבע מטאלי והשטח גדול, רצוי למרוח אחר כך לכה שקופה. הכל ניתן להשגה באותה החנות.

עריכה אחרונה על ידי primekart

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

primekart,

תודה על ההסבר המפורט.

אני מתכוון לעשות הזמנה מאוטוסטור ולבצע פוליש ידני.

לפי מה שהבנתי מהמלצות, אצטרך

א. חומר פוליש מגואייר קומפונד

ב. כפפה או מטלית מיקרופייבר

עוד משהו?

אם זה לא יעזור, אז כנראה אקפוץ לת״א לקנות צבע ומכחול דק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשום פנים ואופן לא עם ספוג הפלא!

מה שנקרא "ספוג הפלא" עשוי מקצף מלאמין (הציפוי הלבן הפנימי בארונות). אתה תגרום לסריטות ודהייה של הצבע. גם על אריזת הספוג יש אזהרה.

לנקות את הסריטות עם פוליש עדין המיועד לצבע מטאלי, כגון המיכל הסגול של טרטל ווקס. אם הסריטה עמוקה, ניתן להסוות עם מיכחול וצבע בגוון המקורי.

מיכל ספריי של צבע בגוון מקורי קונים בחנות שביצחק שדה פינת טברסקי בתל אביב. תגיע עם קוד הצבע שלך. מתיזים מעט אל פנים מכסה המיכל וצובעים עם מיכחול הכי דק שיש. כשמדובר בצבע מטאלי והשטח גדול, רצוי למרוח אחר כך לכה שקופה. הכל ניתן להשגה באותה החנות.

זכור לך שם של החנות במקרה ? כי הרבה שואלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

יש ברשותי סקודה פאביה 2011.

הרכב מעולה ונראה טוב רק מפריעות לי הפגיעות והשריטות בצבע בעיקר בפגוש האחורי שהגיעו מהבעלים הקודמים.

רציתי לדעת כמה תיקון כזה יכול לעלות בהתחשב בזה שמדובר בVAGית ואם אתם מכירים מישהו שנותן מחיר הוגן ועושה עבודה איכותית. (אני גר בחדרה)

אני כן הייתי רוצה לתקן את זה אבל אם מדובר בתיקון יקר מידי אז אוותר ושמעתי כבר על מחירים הזויים עבור תיקון שריטות קטנות.

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...