Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וולוו V40 T4 - סיאט לאון FR 1.8 - סיאט אטקה אקסלנס - פיג'ו 3008

davidkz23
שימו לב! השרשור הזה בן 2499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן אני יודע האפשרויות שרשמתי בכותרת הן לא בדיוק אותו סוג רכב אבל בכל זאת אני באמת מסתפק בין אלו.:?

יש לציין חוץ מהפיג'ו עשיתי בכולם נסיעת מבחן. לאטקה פחות התחברתי ובין הלאון לוולוו קשה לי להחליט.. יש יתרונות לכאן ולכאן..

אני אישית מסתפק בין הלאון ל V40, האטקה ו3008 נכנסו בגלל העדפה של אשתי וגם בגלל אבזור מפנק, מיקום מרווח בתא במושבים האחוריים ותא מטען גדול!

הדברים שחשובים לי הם נוחות נהיגה, אמינות ואיכות רכיבים, הרגשה ספורטיבית זה פלוס גדול (כן ברור לי שאף אחד מהם לא רכב ספורט, אבל בכל זאת..) ואבזור כמה שיותר:)

באיכות רכיבים כוונתי גם למנוע גיר וכו' אבל חשוב לי מאוד מושבים, הגה, דפנות, אני לא רוצה פלסטיק זול אלא משהו שמרגיש קצת יותר יוקרה או אם לא יוקרה אז סולידי ואיכותי.

בנוסף אשמח לשמוע את דעת המומחים ובעיקר כאלה שנוהגים/נהגו על כל דבר שקשור לרכבים אלו (יתרונות, חסרונות). בין היתר על:

תמורה למחיר / אמינות / עלות אחזקה (ביטוח, טיפולים) / צריכת דלק / אבזור / גיר / מנוע / נוחות / התנהגות כביש

קראתי מבחני רכב אבל זו עדיין דעה של איש אחד (הסוקר) ולפעמים היא מוטה.. כאן מקווה לקבל עוד רשמים.

מודה לכם מאוד על כל הארה! מדובר בהוצאה לא קטנה ואני רוצה להיות בטוח ברכישה.

עריכה אחרונה על ידי davidkz23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ה-v40 צפופה ותא המטען קטן. אשתי שהיא המשתמשת העיקרית ברכב לא מתה על זה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין אותה. בהחלט זה אחד הדברים שלבטו לי בנהיגה עליה. גם תא מטען קטן ב 60 ליטר מהלאון וגם הישיבה בעיקר מאחורה צפופה.

זה החיסרון העיקרי אולי ברכב שאמור לשמש גם ילדים.

אבל (ומצטער שלא ציינתי בהודעה ראשית) אני מדבר על ה-R-Design, ואני חושב (לפחות כך הרגשתי) שהיא טיפ טיפה מרווחת יותר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התרשמתי מהV40 שהיא לא מספיק נינוחה והמתלים מרגישים עסוקים מדי כמעט בכל מהירות. רכב לא רגוע עם רגיזות מצערת/גיר ללא יכולת למתן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שהאשה קובעת : האטקה כנראה הכי מאובזרת וההתלבטות זה מול ה 3008 דיזל שמרגישה "נוחה" יותר.

לשתיהן תא מטען שיספק את האשה והילדים. תעשה נסיעת מבחן. כלומר אשתך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות חשובה לך ולא בטוח עד כמה האטקה תעמוד בדרישה הזו. לא חסר פוסטים בפורום על בעיות בDSG..

הבחירה ב3008 נשמעת לי הכי טובה. בעצמך אמרת שלאטקה לא התחברת, אז אפשר לפסול אותה, אין סיבה לקנות רכב שלא מתחברים אליו לא חסר רכבים אחרים בשוק.

ממליץ לך גם כן לעשות נסיעת מבחן על ה3008 עם אשתך, מאמין שלא תתאכזב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלסטיק זול או לא איכותי לא תמצא באף אחת מהמכוניות הללו, אבל אם מה שאתה מחפש זה אפקט וואו אמיתי, ה3008 תספק את זה, ובשפע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזכור שהאטקה רק עם שנתיים אחריות ונחשבת פחות אמינה מהפיג'ו 3008 . לא בטוח שזה משנה.

גם הוולוו והלאון רק עם שנתיים אז נשאר רק הפיג'ו

אמינות חשובה לך ולא בטוח עד כמה האטקה תעמוד בדרישה הזו. לא חסר פוסטים בפורום על בעיות בDSG..

הבחירה ב3008 נשמעת לי הכי טובה. בעצמך אמרת שלאטקה לא התחברת, אז אפשר לפסול אותה, אין סיבה לקנות רכב שלא מתחברים אליו לא חסר רכבים אחרים בשוק.

ממליץ לך גם כן לעשות נסיעת מבחן על ה3008 עם אשתך, מאמין שלא תתאכזב.

כן צודק,צריך לעשות עליה נסיעת מבחן.

לגבי האמינות של DSG, לא יודע חלק אומרים שכבר נפתרו הבעיות וחלק אומרים שלא. אני מבין שזה נושא כואב.

אני רואה שהרוב פה נוטה לפיג'ו 3008, אין המלצות על הוולוו V40 או הלאון? כי בסופו של דבר דווקא אליהם התחברתי בהתחלה אבל אולי אשנה את דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי הבטיח שה-3008 תהיה אמינה? כי יש לה תיבה של אייסין? יש לה מנוע "פרינס" שיצא לו שם לא מי יודע מה באמינותו...

DSG אכן ריסקי במובן מסויים... אבל לא הייתי פוסל בגינן את אחד הרכבים הטובים יותר שבקבוצתו. תקלות הן בהחלט לא משהו רצוי ברכב חדש אך הן יכולות (וקורות...) גם ברכבים עם מוניטין אמינות ללא דופי - יש אחריות ולשם כך היא נועדה.

האטקה מול הלאון FR - משעשעת יותר לנהיגה (במפתיע), נוחה יותר, מרווחת יותר, שקטה מהותית וקצת יותר מאובזרת.

ללאון יש יתרון בדמות מנוע מצויין (עם הרבה מאוד פוטנציאל שידרוגים...) ועדיף בביצועיו. יש לה גם מתלה אחורי שאמור להיות עדיף (ואיך שהוא היא מצליחה להיות פחות נוחה, נעימה ומשעשעת מהאטקה הגדולה והכבדה יותר).

אוטוטו 1000 ק"מ עם האקסלנס והיא רק משתפרת ומשתבחת. בתקווה שגם ה-DSG ימשיך כך.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי הבטיח שה-3008 תהיה אמינה? כי יש לה תיבה של אייסין? יש לה מנוע "פרינס" שיצא לו שם לא מי יודע מה באמינותו...

זהו מנוע משודרג (משמעותית) שעבר עדכון ייסודי של כל המכלולים העיקריים (טורבו, שרשרת תזמון, משאבת הזרקה, משאבת מים, ניהול מנוע וכד') כך שאין הרבה משותף עם מנוע הפרינס המקורי (156 כ"ס). לאחר כשנתיים על הכביש, נראה שהוא מוצלח למדי.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...