Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וולוו V40 T4 - סיאט לאון FR 1.8 - סיאט אטקה אקסלנס - פיג'ו 3008

davidkz23
שימו לב! השרשור הזה בן 2521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נהגתי בכולן פרט ל3008, אותה יצא לי לבדוק רק באולם התצוגה.

אני הייתי פוסל את האטקה ואת הליאון.

את האטקה אני יכול להגדיר בעיקר כסתמית. רכב לא מהנה, לא מרגיש מספיק איכותי וחוץ מהיותו ג׳יפון. לא מרשים בכלל באף פרמטמר.

הליאון לדעתי גם כן נחותה מהV40.

אני בהחלט יכול להבין למה אתה מעדיף את הקטנות יותר ולא את המפלץ הגדול. הן נוחות יותר ומהנות יותר לנהיגה.

ה3008 מאוד מרשימה במבחן אולם התצוגה ובהחלט הייתי עודה נסיעת מבחן.

אם כבר אתה שמה- תנסה C4 פיקאסו. כן, היא לא יפה. אבל היא פשוט רכב גאוני. גם כיף לנהוג בו. שווה הצצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נהגתי בכולן פרט ל3008, אותה יצא לי לבדוק רק באולם התצוגה.

אני הייתי פוסל את האטקה ואת הליאון.

את האטקה אני יכול להגדיר בעיקר כסתמית. רכב לא מהנה, לא מרגיש מספיק איכותי וחוץ מהיותו ג׳יפון. לא מרשים בכלל באף פרמטמר.

הליאון לדעתי גם כן נחותה מהV40.

אני בהחלט יכול להבין למה אתה מעדיף את הקטנות יותר ולא את המפלץ הגדול. הן נוחות יותר ומהנות יותר לנהיגה.

ה3008 מאוד מרשימה במבחן אולם התצוגה ובהחלט הייתי עודה נסיעת מבחן.

אם כבר אתה שמה- תנסה C4 פיקאסו. כן, היא לא יפה. אבל היא פשוט רכב גאוני. גם כיף לנהוג בו. שווה הצצה.

תודה על התשובה.

גם לדעתי ה V40 עדיפה, אבל יש חסרון די מעצבן של מקום. גם בתא מטען וגם במושב האחורי. אם לא היה, הייתי די סגור עליה. מעצבן שהזניחו את הקטע הזה בוולוו.

לגבי אטקה ו 3008, אני כמו שכתבתי בכלל לא מעדיף ג'יפון אבל יש עדיין כיוון כזה, כמו שכבר הבנו פה..

גם אותי ה 3008 הרשימה באולם אבל עדיין לא נהגתי. רק חייב לציין שאמנם היא מגניבה (אני מתכוון מראה פנימי) אבל אני מוכן "להסתפק" בתא של הוולוו (קצת מיושן כל הקונסולה עם המשפרים שלהם) או הסיאט (ממש אוהב את הסולידיות שלה ושל הגולף). בוא נגיד אני לא הטיפוס שאליו מכוון ה3008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, RK ,שים לב, אני כיוונתי את פות"ש ל3008 דיזל. מנוע דיזל דיי ותיק , גיר גם כן ותיק. שניהם בשימוש כ 6 שנים לפחות במגוון דגמים של הקונצרן ולא הראו בעיות. ממש לא סאגת tsi+dsg7 . אבל מה : ממש עצל לעומת v40 .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הצעה אחרת , אולי אתה מתחבר למראה של פורד smax ?

אם תמצא משומש ברמת טיטניום אשתך תקבל ישיבה גבוהה ומרחב פנים לילדים. אתה תקבל מנוע אקובוסט טורבו, 240 כ"ס, ביצועים טובים ואפילו כייפי לנהיגה (רק 40 סמ יותר ארוך מה v40)

וגם ישאיר לך עודף נאה...

שאיתו תקנה לך קונסולת משחקים טובה עם המשחק GTA5

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנהג בכל הרכבים ולאחר מכן תחליט,אתה תופתע מההיענות של ה3008 לנהיגה אגרסיבית יותר,בלי ספק אחד הרכבים המשפחתיים הכי מהנים שיש לנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחנתי היום באולם התצוגה את ה- 5008 ואת ה- c4 פיקאסו (הארוכה והקצרה).

נתחיל בסוף- שאפו לצרפתים, במבחן אולם התצוגה מדובר ברכבים מאד מרשימים.

ועם נרד לדקויות, אהבתי מאד את תנוחת הישיבה ב- 5008, משענת היד המרכזית מאד גבוהה ולדעתי בדיוק בגובה הנכון להנחת המרפק בניגוד לרכבים אחרים בה המשענת נמוכה מדי, גם משענת היד בדלת הנהג והנוסע לצידו גבוהות ויחסית קרובות אל הנוסע והנהג כך שניתן להניח עליהם את המרפק, בניגוד לרכבים אחרים בהם המשענות רחוקות מדי ותיאורטיות לחלוטין למעשה קישוט בלבד.

מעבר לכך, בניגוד לפיזו 3008, הרי שב- 5008 אפשר לכוון את ההגה למצב נמוך שלא יסתיר את לוח המחוונים הנמצא מעליו ולא מאחוריו וההגה פשוט "נופל לידיים".

על המראה הפנימי דיברו רבות, מאד מרשים ולמרות המורכבות העיצובית מאד נעים וטבעי.

הפלסטיקה קשה ברובה מלבד החלק העליון ממש.

המרווח במושב האחורי טוב מאד, המושב קצת נמוך יחסית לגיפון.

תא המטען גדול מאד.

אחר כך עברתי לפיקאסו, ההרגשה היא מעבר מצינוק לסוויטה מרווחת, תענוג, התכנון באמת שונה מכל רכב אחר, אין קונסולה מרכזית ואין בכלל הפרעה לרגלי הנהג או הנוסע, יד משענות יד המחוברות לכסא עצמו ובגובה הנכון, מאד מרווח. מנגד משענת היד בדלתות נמוכה מדי בניגוד לפיזו, חבל.

הפיקאסו הארוכה מאד מרווחת גם בכסא האחורי, מרווח הרגליים לאורך בפיקאסו הקצר מאכזב, די צפוף. ברוחב הוא זהה לארוכה. בשניהם תאי מטען ענקיים, בארוכה כמובן יותר.

שניהם מתאימים לדעתי למינימום משפחה עם שלושה ילדים, מאחר ובשורה השניה יש 3 כסאות נפרדים, כאשר שני הכסאות הקיצוניים צמודים לדלתות ואין טעם להושיב 2 ילדים בלבד אם אין ילד שלישי צמוד לדלתות.

הפיקאסו הארוכה בהחלט הרכב האולטימטיבי למדפחה עם 3 ילדים מבחינת תכנון הפנים.

בתור רכב משפחתי הייתי פוסל על הסף את הלאון והוולוו, צפופות ובעלות תאי מטען קטנים. הוולוו בנוסף חסרת שוק והיא כבר מיושנת.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרגיעו קצת ... עוד יאשימו את הפורום בפרנקופיליות ;). יש הרבה אפשרויות . פות"ש צריך ללכת עם אשתו ולנסות .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסקירה למעלה התכוונתי כמובן ל- 3008 ול- 308 ה- 5008 טרם הגיעה לישראל.

שכחתי לציין כי בפיקאסו רמת חומרי פנים גבוהה מאד, פלסטיקה רכה ואיכותית.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הצעה אחרת , אולי אתה מתחבר למראה של פורד smax ?

אם תמצא משומש ברמת טיטניום אשתך תקבל ישיבה גבוהה ומרחב פנים לילדים. אתה תקבל מנוע אקובוסט טורבו, 240 כ"ס, ביצועים טובים ואפילו כייפי לנהיגה (רק 40 סמ יותר ארוך מה v40)

וגם ישאיר לך עודף נאה...

שאיתו תקנה לך קונסולת משחקים טובה עם המשחק GTA5

האמת שלא הכרתי אותה נשמעת מעניינת. לגבי המראה שלה, לא כל כך מתחבר.

בחנתי היום באולם התצוגה את ה- 5008 ואת ה- c4 פיקאסו (הארוכה והקצרה).

נתחיל בסוף- שאפו לצרפתים, במבחן אולם התצוגה מדובר ברכבים מאד מרשימים.

ועם נרד לדקויות, אהבתי מאד את תנוחת הישיבה ב- 5008, משענת היד המרכזית מאד גבוהה ולדעתי בדיוק בגובה הנכון להנחת המרפק בניגוד לרכבים אחרים בה המשענת נמוכה מדי, גם משענת היד בדלת הנהג והנוסע לצידו גבוהות ויחסית קרובות אל הנוסע והנהג כך שניתן להניח עליהם את המרפק, בניגוד לרכבים אחרים בהם המשענות רחוקות מדי ותיאורטיות לחלוטין למעשה קישוט בלבד.

מעבר לכך, בניגוד לפיזו 3008, הרי שב- 5008 אפשר לכוון את ההגה למצב נמוך שלא יסתיר את לוח המחוונים הנמצא מעליו ולא מאחוריו וההגה פשוט "נופל לידיים".

על המראה הפנימי דיברו רבות, מאד מרשים ולמרות המורכבות העיצובית מאד נעים וטבעי.

הפלסטיקה קשה ברובה מלבד החלק העליון ממש.

המרווח במושב האחורי טוב מאד, המושב קצת נמוך יחסית לגיפון.

תא המטען גדול מאד.

אחר כך עברתי לפיקאסו, ההרגשה היא מעבר מצינוק לסוויטה מרווחת, תענוג, התכנון באמת שונה מכל רכב אחר, אין קונסולה מרכזית ואין בכלל הפרעה לרגלי הנהג או הנוסע, יד משענות יד המחוברות לכסא עצמו ובגובה הנכון, מאד מרווח. מנגד משענת היד בדלתות נמוכה מדי בניגוד לפיזו, חבל.

הפיקאסו הארוכה מאד מרווחת גם בכסא האחורי, מרווח הרגליים לאורך בפיקאסו הקצר מאכזב, די צפוף. ברוחב הוא זהה לארוכה. בשניהם תאי מטען ענקיים, בארוכה כמובן יותר.

שניהם מתאימים לדעתי למינימום משפחה עם שלושה ילדים, מאחר ובשורה השניה יש 3 כסאות נפרדים, כאשר שני הכסאות הקיצוניים צמודים לדלתות ואין טעם להושיב 2 ילדים בלבד אם אין ילד שלישי צמוד לדלתות.

הפיקאסו הארוכה בהחלט הרכב האולטימטיבי למדפחה עם 3 ילדים מבחינת תכנון הפנים.

בתור רכב משפחתי הייתי פוסל על הסף את הלאון והוולוו, צפופות ובעלות תאי מטען קטנים. הוולוו בנוסף חסרת שוק והיא כבר מיושנת.

תודה על התשובה הארוכה.

האמת עד עכשיו לא חשבתי על הפיקאסו אבל אחרי התיאור שלך ועוד קצת קריאה ברשת זו באמת אופציה ראויה לשקילה. אקפוץ בהקדם לאולם תצוגה.

איך סיטרואן בכללי והדגם הזה בפרט מבחינת אמינות?

אגב הג'יפ שלהם שאמור להגיע ב2018 נראה מדהים!

לגבי הלאון והוולוו, אתה צודק אם אני מסתכל על זה בצורה הגיונית וקרה. הבעיה שאני עדיין אוהב יותר את האכבים הקטנים והחזקים. קשה לי להתרגל לעניין שאנהג על וואן..

חוץ מהאספקט של מקום, יש לך משהו להגיד על הוולוו או הלאון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ראיתי את הפיקאסו הקצר היום, פשוט לא מבין איך האוטו הזה לא נחטף ע"י בעלי משפחות, כנראה שהסטיגמות והחששות חזקים יותר ממה שהאוטו הזה נותן והוא נותן באמת המון וב"כלום כסף" באופן יחסי. החל משלוש הכסאות הנפרדים מאחור שכל אחד מהם גם מתקפל ונוסע על מסילה, תא המטען הענק וחללים רבים לנוספים לאיחסון, ביצועים יוצאי דופן לקטגוריה, אפילו מראה נוספת להצצה על היושבים מאחור, ראות פנטסטית ( מזכיר את המולטיפלה מבחינה זו ) וילונות נשלפים ואת השאר ויש, כבר שכחתי. למשפחות עם ילדים או פעוטות פשוט האוטו המושלם. אבל הוא צרפתי ופה בארץ המוסכניקים לא מרשים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוניטין דפוק - זאת הסיבה.

בפועל המוניטין הבעייתי מגולם כבר במחיר המכונית אשר נמכרת במחיר נמוך משמעותית מאלטרנטיבות אחרות (עם רמת ביצועים דומה).

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...