Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור דרך - מהאוניה לחדר המסירה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את זה שמכוניות לא גדלות על עצים, וגם לא מגיעות במקור של החסידה, כולנו כנראה יודעים.

Mr_Shankly עובד בנמל ורואה אלפי מכוניות כאלה, אז הוא החליט לחלוק איתנו את השלבים שעוברת המכונית החדשה שלכם עד שהיא מגיעה לחדר המסירה כשהיא מצוחצחת ועטופה בסרט מתנה גדול.

מהנמל-למסירה-1.jpgמהנמל-למסירה-2.jpgמהנמל-למסירה-3.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה רבה על הכתבה וההסבר אך אשמח לעוד כמה פרטים שמסקרנים אותי בבקשה:

כמה עובדים וכמה זמן לוקח להם להוריד את כל המכוניות מהספינה? זה נראה לי עבודה מאד מעצבנת.

אחרי שהם חונים את הרכב בבונדד איך הם חוזרים שוב לספינה? יש רכב שעושה הלוך-חזור, הלוך-חזור כל היום?

בנוסף, האם אוויר הים (שמן הסתם יש בו גם מלחים מסויימים) לא מזיק לצבע הרכב לאחר שהם עומדים שם שבועות וחודשים שלמים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Mr_Shankly, תודה רבה לך על הכתבה המעשירה הזאת.

אחרי שהם חונים את הרכב בבונדד איך הם חוזרים שוב לספינה? יש רכב שעושה הלוך-חזור, הלוך-חזור כל היום?

גם אותי מענינת השאלה הזאת, במיוחד על איזה רכב הם עושים את זה (רכב יעודי של הנמל או רכב של לקוח כלשהו)?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם!

תודה רבה על הכתבה וההסבר אך אשמח לעוד כמה פרטים שמסקרנים אותי בבקשה:

כמה עובדים וכמה זמן לוקח להם להוריד את כל המכוניות מהספינה? זה נראה לי עבודה מאד מעצבנת.

בנוסף, האם אוויר הים (שמן הסתם יש בו גם מלחים מסויימים) לא מזיק לצבע הרכב לאחר שהם עומדים שם שבועות וחודשים שלמים?

כמה עובדים? תלוי בכמות הרכבים שיש לפרוק מהאניה.

אכן, צדקת: יש רכב הסעות שבעצם מחזיר אותם מהבונדד לאניה עד שכל המלאכה נעשית.

אין ספק שהאויר מהים מזיק למכוניות בצורה כלשהי. ככל שמכונית נשארת יותר זמן, הסיכוי שתיפגע גדל. אבל, כמו שצוין בכתבה, היצרניות מצפות ומכסות את המכוניות בשכבות הגנה על האוטו, מי יותר ומי פחות.

כלי הרכב באמת קשורים אחד לשני במהלך ההובלה?

אכן כן. אם לא היו קשורות, כשהיו מגיעות לרציף היית מקבל סלט מכוניות.

במהלך ההפלגה יש טלטולים וטלטלות רבות שבקלות יכולות להזיז ולהעיף את המכוניות בבטן האניה לכל עבר.

Mr_Shankly, תודה רבה לך על הכתבה המעשירה הזאת.

גם אותי מענינת השאלה הזאת, במיוחד על איזה רכב הם עושים את זה (רכב יעודי של הנמל או רכב של לקוח כלשהו)?

על רכב הסעות ייעודי. אוי ואבוי אם זה היה על רכב של לקוח.

שוב, הרכב החדש שלכם זז אך ורק לשם אחסון בבונדד/הטענה על המובילית ו/או התקנות מקומיות.

עריכה אחרונה על ידי Mr_Shankly

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, כנראה שלא הייתי ברור.

זה רכב ששייך למצבת הרכבים של הנמל, לא רכב שנקנה במיוחד להסעות הנ"ל.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות.

עוד שאלה קטנה ברשותך - אם כל ההתקנות המקומיות נעשות בשטח הנמל איך זה קורה שעל רכבים חדשים יש כמה וכמה ק"מ על השעון?

זה מרחק כזה גדול בין הבונדד להתקנות? יש כאלה שקיבלו את הרכב גם עם 15-20 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. משום מה תמיד הייתי סקפטי לגבי ההון האנושי שמשנע את המכוניות החדשות לפני שהן מגיעות ללקוח. אני מדבר על רמת הזהירות והאכפתיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות.

עוד שאלה קטנה ברשותך - אם כל ההתקנות המקומיות נעשות בשטח הנמל איך זה קורה שעל רכבים חדשים יש כמה וכמה ק"מ על השעון?

זה מרחק כזה גדול בין הבונדד להתקנות? יש כאלה שקיבלו את הרכב גם עם 15-20 ק"מ.

יש גם את המרחק שהרכב עושה מהיצרן לאוניה, שהוא נותר בגדר "נעלם".

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...