Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה להחלפת מצמד קורולה רובוטית 2008 באזור רחובות

ofir84
שימו לב! השרשור הזה בן 1992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טויוטה קורולה 2008, גיר רובוטי 5 הילוכים +רוורס, 140 אלף ק''מ, מעולם לא הוחלף קלאץ'. בבעלותי כמעט שנתיים, טיפולים בזמן, טופל אצל יבואן עד 90K . לאחר קניית הרכב הוחלף שמן גיר מקורי(כי לא ראיתי שאיי פעם הוחלף).

לפני כחודש וחצי, לאחר נסיעה ארוכה בעיר, הגיר קפץ ל N, למרות שפיזית הידית הייתה במצב E. ונשמעו ציפצופים, לא נדלקה נורת תקלה של הגיר(פעם ראשונה שזה קרה). הבנתי מקריאה בפורום שכנראה הקלאץ התחמם, חיכיתי זמן מה והבעיה עברה, המשכנו להשתמש ברכב כרגיל.

אתמול הגיר קפץ ל N, במהלך נסיעה רגילה בעיר, הפעם עם נורת חיווי תקלה של הגיר(גלגל שיניים עם סימן קריאה) בצבע אדום. הרכב נעמד באמצע הכביש,למזלי בדרך עירונית רגועה, בעזרת כמה אוברי אורח החניתי את הרכב בדחיפה, חזרתי לאחר מספר שעות והרכב באותו מצב, לא ניתן להכניס הילוך(על N קבוע) ונורת תקלה של הגיר דולקת(ללא ציפצופים).

לפי כמה פוסטים שמצאתי בפורום אני מבין שכנראה מדובר בקלאץ גמור, ו / או בזרוע רובוטית תקולה.

האם יש סיבה לחשוש מתקלה רצינית יותר?

אני חושש שמכיוון שהרכב לא נייד ואין לי אפשרות לבצע בדיקה במספר מוסכים, אלא לבחור מוסך מראש ולגרור אליו את הרכב, המוסך עלול לנצל זאת ולתת הצעת מחיר גבוהה מן הרגיל.

אם יש מישהו מהחברים שעשה החלפה כזו לפני זמן לא רב ויכול לתת הממלצה על מוסך באזור רחובות או אפילו קצת יותר רחוק ,כולל עלויות זה יעזור לי מאוד.

תודה ויום טוב,

אופיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נפתח ברחובות לפני חודש מוסך מומחה TOYOTA רחובות באזור תעשיה מציע לך להתקשר אליהם לבדוק הצעת מחיר. חפש בגוגל TOYOTA רחובות.

https://www.toyota-rr.co.il/

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה,

מצאתי שלוש מוסכים באזור שנראים לי מתאימים לביצוע ההחלפה

מוסך מומחה טויוטה,

המרכז לשירותי רכב חשמל מוטי(http://www.moticsc.co.il/technical/robotic-transmission-repair/)

חי מוטורס נס ציונה - מורשה יבואן

אתקשר מחר ואבדוק עלויות

אם במקרה יש למישהו חוות דעת על המוסכים הללו אשמח לשמוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה יכול לנסוע לתל אביב , חבר טוב החליף קלאץ לגיר רובוטי של טויוטה במוסך גבע , בהמלצתי.

הוא שנים טיפל במורשה יבואן , אבל הוא קיבל הצעת מחיר מטורפת וכשהתייעץ איתי שלחתי אותו לגבע.

חזר מאד מרוצה מהמחיר ומהעבודה .

בכל מקרה אם יש מוסך טוב באזור שלך שהוא לא מורשה יבואן קח ממנו גם הצעת מחיר ותשווה.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את TOYOTA רחובות שמעתי מאנשים שטיפלו אצלם שהם בסדר גמור. אתה גר ברחובות ?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מעולם לא הוחלף קלאץ

שווה לך ללכת למוסך מרכזי אם יש לך קוד תקלה 810 שזה מנוע הפעלה , הם עושים החלפה אם הרכב מתחת ל200 אלף, בחינם..

אני עשיתי בערך ב135 אלף לקורולה של אשתי,

קפיצה ל-N זו לרוב תקלה במפעיל שהפחמים שלו שחוקים, לכן טויוטה לוקחת אחריות על זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן מחיר הגיוני צריך להיות בערך 2800~3500 ש"ח כולל חלפים מקוריים.

בחברה לוקחים בערך פי שתיים.

יש לי קורא של טויוטה לראות מה הקוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שמומלץ לעשות חריטה לגלגל תנופה.

כדי שלא יהיו חריקות של הקלאץ..

בכל אופן הטריק בהחלפת הקלאץ כאן הוא למעשה להביא את המנוע למצב N לפני החלפה , בלי זה זה מסבך את כל העניין... ואז צריך לכוון ידנית , זה הפתח המרכזי לכלל התקלות בהחלפות הגירים כאן

השאר למעשה זהה לחלוטין לקלאץ רגיל,

ככה שמה שאתה מחפש זה מוסך שיש לו מחשב של טויוטה לאיפוס גיר.

עריכה אחרונה על ידי poratnir
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחשבה שניה, אני לא חושב שהחלפה במקרה שלי יכולה להתבצע ללא עלות, מכיוון שהרכב מזמן כבר לא מטופל במורשה יבואן. ללא הסטוריה מלאה ביבואן איך הם יכולים לדעת שמעולם לא הוחלף קלאץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכונים..

חי מוטורס - לא מוכנים לתת הצעת מחיר או הערכת מחיר ללא ביקור אצלם, מכיוון שהרכב לא נוסע בינתיים ירדו מהפרק

המרכז לשירותי רכב חשמל מוטי - ניסיתי כל הבוקר להתקשר לא היה מענה אולי אנסה ביום ראשון שוב.

מוסך מומחה טויוטה - התקשרתי השארתי פרטים, חזרו אלי תוך זמן יחסית קצר, קיבלתי מענה לשאלותיי והסברים, בהחלט שירות אדיב ומקצועי, ויותר מכך, המוסך היה מוכן לשלוח אלי לרכב את איש הדיאגנוסטיקה לבדיקה במקום,ולא הייתי צריך לגרור את הרכב למוסך.

אז ככה.. התקלה היא כזו

code: P0900

description: clutch actuator circuit

הבחור מהמוסך ניסה לעשות איפוס ועוד כמה דברים על מנת להחיות את היחידה הזו אבל שום דבר לא עזר.

קיבלתי מהם הצעת מחיר להחלפה של היחידה החשמלית הזו (מקורית) + מצמד(AISIN)

3500 לא כולל מע"מ (4095 ש"ח), על הדיאגנוסאטיקה חויבתי ב 292 ש"ח שיקוזזו במידה ואעשה אצלם את ההחלפה.

הם נראים מאוד מקצויים שם ,אבל זה נראה לי מחיר גבוהה במיוחד שמדובר במוסך לא מושרה יבואן, מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אוhttp://cloud.tapatalk.com/s/5903168c51704/20170428_131559.jpg?

פן מחיר הגיוני צריך להיות בערך 2800~3500 ש"ח כולל חלפים מקוריים.

בחברה לוקחים בערך פי שתיים.

בחברה ממש לא לוקחים פי שתיים.

אני החלפתי לפני כשנה את הקלאץ בקורולה שלי במורשה יבואן ב-3550 שקל.

המחיר כלל מיסב למצמד, דיסק מצמד ומנוע הפעלת מצמד מקורי.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי eyals05
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אנחנו מחייבים 3300 כולל מע"מ על החלפת מצמד ומפעיל מצמד מקורי.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...