Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק 1.5 טורבו - מתי בארץ?

DaMN
שימו לב! השרשור הזה בן 2297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 112
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הסוכנים עברו הדרכות בשבוע שעבר.

מחר יגיע לאולמות התצוגה.

יימכר עם מנוע 1.0 (ידני/אוטו) ו 1.5 (אוט' בלבד). השיוויק יתחיל עם גרסת החמש דלתות שבהמשך (איזור ספט') תגיע גם הסדאן.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי אותה אתמול בצהריים על משה דיין בראשון. מכוערת שאין דברים כאלה.

לגמרי. גם לי יצא לראות אותה כבר לפני 3 שבועות בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוחצן עכשיו יכול להיות שזה טוב.

ה chr המוחצן של טויוטה נמכר בכמויות גדולות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיויק תמיד היה עיצוב מוחצן יחסית לתקופה (אולי חוץ מהדור של 2001-2006, שזה ניסה להיות קורולה).

הבעיה שהיום לכולם יש עיצוב מוחצן, וכמו אפקטים מיוחדים בסרטים - כשיש את זה בכל סרט, זה מפסיק להיות מיוחד.

אני לא חושב שזה מכוער, סך הכל עוד משפחתית יפנית כמו קורולה ומזדה 3. יכול להיות שהייתי קונה את זה, אם הייתי מחפש רכב חדש.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כנראה במיעוט כאן ולדעתי גם הרוב כאן קצת מגזים.

כבעלים לשעבר של הונדה סיוויק 1995 (עד שנגנבה, ימח שמם) לא היה ולא יהיה רכב דומה ביופיו, אבל לטעמי כשלעצמו העיצוב של הרכב מאוד מוצלח.

יש פה האצ'בק עם ניחוח ספורטיבי ולדעתי בצבע הנכון היא נראת מאוד טוב. יחד עם ביצועים טובים יש פה רכב מאוד מאוד מעניין.

אין לנו היום בכבישי ישראל מספיק רכבי האצ'בק משפחתיים "מעניינים".

אני בהחלט הולך לשכנע את אשתי לוותר על רכישת ה- 3008.:shock:

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוכנים עברו הדרכות בשבוע שעבר.

מחר יגיע לאולמות התצוגה.

יימכר עם מנוע 1.0 (ידני/אוטו) ו 1.5 (אוט' בלבד). השיוויק יתחיל עם גרסת החמש דלתות שבהמשך (איזור ספט') תגיע גם הסדאן.

מאכזב. 1.5 עם גיר ידני יכל להיות מחליף ראוי לסיוויק הידנית הנוכחית שלי מתישהו. כרגע, תקנו אותי אם אני טועה המשפחתית החמימה היחידה בשוק עם גיר ידני אם כך היא הלאון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדברי הסוכנת מנוע ה 1.0 ממש בריון והרבה יותר חזק מה 1.8 אטמוספרי הנוכחי.. אז יש עוד סיכוי :-D

יש מידע בנוגע למחירים והמפרטים הצפויים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולדברי גוגל המנוע הזה בשידוך לתיבה ידנית עושה 0 ל 100 ב10.9 שניות, הסיויק 98 הקשישה שלי משאירה לביריון הזה אבק... (קו ישר)

רק מי שלא נסע אף פעם על מנוע טורבו מודרני, יכול להגיד דבר כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירים יפורסמו מחר בבוקר. תהיה השקה לעיתונאים ובה יפורסמו מפרטים ומחירים.

מערכות בטיחות ישווקו כסטנדרט בכל הגרסאות.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירים יפורסמו מחר בבוקר. תהיה השקה לעיתונאים ובה יפורסמו מפרטים ומחירים.

מערכות בטיחות ישווקו כסטנדרט בכל הגרסאות.

:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...