Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק 1.5 טורבו - מתי בארץ?

DaMN
שימו לב! השרשור הזה בן 2305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלק היותר מסקרן זה מה המחיר ואם יביאו מערכות בטיחות מקוריות ולא ידחפו מובילאיי.

אם הוא יגיע עם מובילאיי, זה יפסול אותו מבחינתי על הסף, וזה יהיה חבל, כי נכון להיום האלטרנטיבות בסגמנט ההאצ'בק האוטומטיות עם מנועי טורבו מצומצמות מידי לטעמי.

עד שלא תנהג, לא תדע.

אתה צודק, ואם בפעם הבאה שאחפש רכב הסיוויק יעלה כאופציה, אני גם באמת אנסה אותו, רק שממה שהבנתי תיבות רציפות לא מתאימות לסגנון הנהיגה שלי.

ולמה לא ידני, דרך אגב (רוב ההונדות מיובאות עם אופציה ידנית)?

לא נוגע בתיבות ידניות. מבחינתי, כמה שפחות התעסקות בדברים במהלך הנסיעה, ככה יותר טוב.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רק שממה שהבנתי תיבות רציפות לא מתאימות לסגנון הנהיגה שלי.

לא נוגע בתיבות ידניות. מבחינתי, כמה שפחות התעסקות בדברים במהלך הנסיעה, ככה יותר טוב.

יואיל כבודו ויספר מה סגנון הנהיגה.

יש לי הרגשה שמדובר בסגנון נהיגה ליסינגומטי מצוי. ללחוץ לרצפה פול גז בניוטרל.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יואיל כבודו ויספר מה סגנון הנהיגה.

יש לי הרגשה שמדובר בסגנון נהיגה ליסינגומטי מצוי. ללחוץ לרצפה פול גז בניוטרל.

פול גז במידת הצורך, אבל אף פעם לא בניוטרל. :-P

ממה שהבנתי לפחות מקריאה באינטרנט, תיבות רציפות מתאימות לאנשים שנוהגים רגוע. קראתי שהן מגיבות יותר לאט ללחיצות חזקות על הגז, וזה גם שוחק אותן הרבה יותר מהר.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם החדש כבר בארץ המנועים שככל הנראה הגיעו הם:

1.0 ל' טורבו ו 127 כ"ס

ו 1.5 ל' טורבו 172 כ"ס

הרכב הגיע כרגע לתקינה. אין עוד מלאי חוץ ממנו. לא צריך להטעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שתיבה רציפה זולה לייצור אבל לא מבין למה כל היצרנים היפנים הולכים עם התיבה הנוראית הזאת,זה מרגיש בנסיעה לא טבעי,רועש.

הDSG מאד לא נעים בנסיעה ובפקקים אבל בנסיעה שוטפת היא מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצרנים שמייצרים רכבים רגילים ( לא רכבי ספורט) מעניין אותם עלות הייצור, אמינות, יעילות, חסכון בדלק ועמידה בתקן זיהום. פתיחה מהירה ממצב העמידה לא נמצאת בראש סדר עדיפויות. אני נוסע עם גיר רציף, ואין לי שום בעיה איתו, בשום מצב. גם בידוד רעשים טוב מבטל את הרעש מהגיר ברובו. לגבי טבעי או לא טבעי - זה עניין של הרגלי נהיגה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שהבנתי לפחות מקריאה באינטרנט, תיבות רציפות מתאימות לאנשים שנוהגים רגוע. קראתי שהן מגיבות יותר לאט ללחיצות חזקות על הגז, וזה גם שוחק אותן הרבה יותר מהר.

אין חכם כקורא באינטרנט.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי התיבה הרצופה הכי יעילה וחסכונית.

התיבה הכי יעילה וחסכונית היא התיבה הרובוטית כי מבחינת הפסדי כוח היא כמו גיר רגיל.

האמינות של התיבות הפלנטריות היפניות גבוהה בהרבה מאלו של הרציפות ככה שגם זה לא השיקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש שני רכבים עם תיבות רציפות. לגבי הקורולה זה לא נכון בעליל.

לגבי פריוס - לא יודע אם זה קשור לתיבה או לא, אבל הרכב לא בנוי לנסיעה מהירה בכללי (לא שהוא לא מסוגל).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם מה שהעלה אצלי חששות.

כשקראתי "הונדה סיוויק טורבו" התגובה הראשונה שלי הייתה "אווו, מעניין",

אבל התגובה השנייה שלי הייתה "רגע, היא עדיין עם תיבה רציפה? ... כן. בלה."

כנ"ל מסכים איתך, גם אני לא מתחבר לתיבה הרציפה.

אבל - אולי הונדה ביצעה כיול מיוחד לתיבה בהתאם לתדמית הספורטיבית שהם מוכרים.

לכן - צריך לבדוק ולהתרשם.

במידה והתיבה הרציפה היא הרגילה, ועם אותם הביצועים החיוורים לבעלי רגל כבדה.

אצלי היא לא מתחברת לתדמית ולכייף.. והרכב יורד ממסגרת האפשרויות לקניה וחבל.

מעניין אם בעתיד, תהיה בשורה עם דגם של 2.0 ליטר עם תיבה יותר מתאימה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיבה הכי יעילה וחסכונית היא התיבה הרובוטית כי מבחינת הפסדי כוח היא כמו גיר

באמת? אתה משווה 6 יחסי העברה קבועים לאין סוף יחסי העברה אופטימליים? מי אמר לך שגיר רגיל זה הכי יעיל והסכוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...