Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך זיסו, הרא"ש 2 פינת סלמה 44, תל אביב

mickey
שימו לב! השרשור הזה בן 2334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חודש מאוחר יותר...

ממליץ על זיסו לא רק לוולוו גם ליפניות

יצא לי להיות בהרבה מוסכים ונדיר מאד לקבל טיפול ממקצוען ברמה כזאת

הייתי מגיע אליו מקצה אחר של הארץ רק בשביל השקט הנפשי שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הוא בסדר לא יותר מזה.

מחיר הטיפולים אצלו יקר מכל השאר עבור רכב יפני.

לקבוע איתו טיפול מרגיש כאילו צריך לרדוף אחריו.

הגעתי אליו בעקבות המלצות בפורום ונראה כי הוא over rated.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הבעייה עם המלצות בפורום. כל העולם נחשף אליהן וכולם רוצים שהמומחה יטפל בהם ועכשו.

אני פרשתי מאחד המומלצים בפורום מסיבה זו.ראיתי שהוא עמוס מדי וכמה "לא היום , תבוא מחר" וגם חוסר רצון לפתור בעיות יותר מורכבות , שברו אותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להיעלב,זו ההתנהלות שלו.

אני בוקר אחד התקשרתי לאחר שהיו לי רעשים מוזרים ברכב.אביו ענה ואמר לי "תגיע תגיע עכשיו ונבדוק את זה"

אני מגיע בבוקר,בפקקים לתל אביב.ואז יוסי אומר לי "אין לי זמן להיתעסק בזה עכשיו,תגיע בהמשך השבוע"

נו באמת כזה זלזול בזמן של הלקוחות שלו..אני עדיין מקבל אסאמסים שמזכירים לי שהגיע הזמן לטיפול שנתי.

למרות שכף רגלי לא תדרוך אצלו יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

הייתי ביום שישי אצל יוסי, טיפול שנתי ליונדאי I20. חיפשתי מוסך שיעשה לאוטו הזה טיפול (7 שנים או 135K), רק לא מרכזי. על פי המלצות שקראתי באינטרנט ובפורום הגעתי ליוסי. רק בדיעבד גיליתי שהוא בכלל לא עובד בימי שישי וכשאמרתי לו שאני רוצה להגיע בשישי הוא הבין שזה היום היחיד שמתאים לי - אנשים שעברו ברחוב בבוקר היו מופתעים לראות אותו עובד.

טיפול קטן ושגרתי הפך לחוויה של שעתיים וחצי במוסך. יוסי ראה שאני מתעניין ברכבים ואוהב ללמוד כל מה שאפשר בעולם הזה, אז הוא הסביר. ופירק. ופישט. מטיפול שכולל החלפת פילטר אוויר שמן ומזגן הגענו לשיחות על מפות הצתה והזרקת סעפת או ישירה.

המידע והשקיפות שיוסי נותן במהלך הטיפול פשוט משרים תחושת רוגע והנאה. ממש קיימת ההרגשה שבעל מקצוע אמיתי מטפל לך ברכב. יותר מזה, אכפת לו מהרכב שהוא מטפל בו, בניגוד לרוב העסקים בארץ.

ההתנהלות הכוללת של הבן אדם נדירה בעיניי - הוא פועל מא' עד ת' בצורה הישירה ביותר, מה שגורם לישראל ישראלי לחשוב פעמיים. הרי אנחנו לא רגילים שטובים איתנו, בטח שלא בעולם המוסכים. בלי שום קשר לזה, הוא הפנה אותי לצמיגייה (לאחר שביקשתי ממנו המלצה) - ללא שום תמורה מצידו. הוא פשוט מפנה עבודה לצמיגייה. הבחור בצמיגים כבר רגיל ששולחים לו אנשים מזיסו שהוא פשוט זורק אותם לראש התור. אני הגעתי כשהיו 4 רכבים לפניי והוא פשוט הרים לי את האווט והחליף ארבעה צמיגים כי הגעתי מזיסו. זיסו מצידו לא צד גוזר בעסקה, שכן קיבלתי מחיר לצמיגים + עבודה עוד לפני שאמרתי שאני מגיע משם.

אני יכול לסכם את החוויה מהמוסך בצורה אישית לחלוטין - אני לא מסתדר עם ישראלים ועם האופי הישראלי. הבן אדם מקצוען אם לא גרמני, עם מוסר עבודה מדהים. כיף להגיע אליו, כיף לדבר איתו וכיף לטפל אצלו באוטו. אני בוודאות חוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...