Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיג אוחז ושקט 205/55R16

mavric
שימו לב! השרשור הזה בן 2450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

נוהג על אוקטביה 1.8TSI עדיין עם הצמיגים המקוריים משלין אנרג'י - הרכב עבר 30,000 ק"מ ולאחרונה מרגיש ירידה משמעותית באחיזה - זה מורגש מאוד בתאוצה במהירויות נמוכות שבהם בקרת המשיכה מתערבת כמעט כל הזמן - זה לא היה בעבר.

שאלה ראשונה, האם כדאי להחליף רק זוג קידמי או את כל הארבעה?

שאלה שניה, מחפש צמיג עם אופי ספורטיבי שיאחוז ושיהיה שקט - חשבתי על משלין פיילוט ספורט אבל לא יודע אם קיים במידה הזו.

אשמח להמלצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה, כמה אתה מוכן להשקיע.

תראה, הרכב שלך לא ספורטיבי, אבל יש לו כוח. וכנראה בשביל סגנון הנהיגה שלך צמיגים ירוקים ( מה שיש לך עכשיו ) לא מתאימים.

יש לי ידיד שהיה לו רכב כזה בדיוק, והוא הגיע עם dunlop sport maxx, שהם יותר מתאימים.

צמיג ספורטיבי הכי זול במידה שלך זה toyo t1 sport

http://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=1587&cs=1&diameter=6&aspectRatio=13&width=18

תקבל יותר אחיזה אבל פחות נוחות ואורך חיים.

אם אתה מוכן לרמת מחירים אחרת, יש את continental conti sport contact2

http://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=2501&cs=1&diameter=6&aspectRatio=13&width=18

(לדעתי, המחיר הראשון זה טעות).

יש גם צמיגי נוחות של מישלין ברמה יותר גבוהה מאשר אנר'גי סייבר, אבל הם לא ספורטיביים, ואני לא בטוח לגבי ההתאמה לסגנון הנהיגה שלך

http://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=4822&cs=1&diameter=6&aspectRatio=13&width=18

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידה מאוד בעייתית (עבור מידות "ספורטיביות") - אמנם יש כמה דגמים, אבל תוודא שהם מתאימים מבחינת מהירות ומשקל (למשקל הקונטי ספורט 2, והיוקוהמה AD08 לא מתאימים לרכב שלי בגלל קוד מהירות ומשקל נמוכים מהדרוש.

לגבי הטויו T1SPORT, ממליץ להתרחק, לא שווה את הכסף.

לגבי מישלן, הדגמים הספורטיביים שדיברת עליהם קיימים, ברוסיה! והיבואן בארץ לא מוכן לייבא אותם (למה? שאלה טובה).

אם כמובן מבחינת קוד מהירות ומשקל הקונטי מתאימים לך, לך עליהם (אבל קח בחשבון שאורך החיים שלהם קצר יחסית).

אם אתה רוצה צמיג ALL AROUND טוב, לדעתי המישלן פרימסי יעשו את העבודה.

לגבי שאלתך הראשונה, אני תמיד מחליף את כל הרביעיה (אלא אם צמיג אחד נהרס, והרכבתי אותם לא מזמן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אותה מידה על הסיאט לאון שלי.

לא מזמן החלפתי זוג קדמי לקונטיננטל קונטי פרימיום קונטקט 5 (שהחליפו פרימיום קונטקט 2, הצמיגים שבאו במקור והוחלפו עם הזמן לאותו דגם בדיוק). אחיזה מצוינת, לא רועשים, בעלי אורך חיים טוב ולא יקרים מידי.

יש יותר טובים, אבל המחיר בהתאם.

אגב, הלאון קופרה החדשה מגיעה במקור עם פרימיום קונטקט 5.

עריכה אחרונה על ידי Mr_Shankly

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אותה מידה על הסיאט לאון שלי.

אגב, הלאון קופרה החדשה מגיעה במקור עם פרימיום קונטקט 5.

מבין שהלאון שלך גם 1.8TSI , מה אגב אופי הנהיגה שלך? הצמיג אוחז יחסית בהאצות במהירויות נמוכות, מזה אני סובל לאחרונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה שלך יש את ה Goodyear Efficientgrip performance במחיר מצוין, והוא ממש קצת מתחת לפרימיום קונטקט 5 (שידרשו ממך עוד יותר מ 600 שקל לרביעיה).

הם גם טובים יותר מהאנרג'י שכרגע מורכבים לך על האוטו.

לחילופין יש גם את Dunlop Blueresponse, שהם די מקבילים לגודייר.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין שהלאון שלך גם 1.8TSI , מה אגב אופי הנהיגה שלך? הצמיג אוחז יחסית בהאצות במהירויות נמוכות, מזה אני סובל לאחרונה

נוהג לרוב מנהלתי עם התגרזנויות פה ושם ;-)

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי אותה מידה והחלפתי לפני חודש לרביעייה של פירלי P7 (יצא מחיר ממש טוב של 1000 ש"ח לארבעתם).

יחסית שקטים, רכים ואוחזים טוב (יש יותר טובים אני יודע אבל אלה מעל הראש בשבילי).

אם אתה מאזור אשדוד שלח ה"פ ואגיד לך איפה קניתי, אולי נשארו להם.

תודה,

גילעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
אצלי אותה מידה והחלפתי לפני חודש לרביעייה של פירלי P7 (יצא מחיר ממש טוב של 1000 ש"ח לארבעתם).

יחסית שקטים, רכים ואוחזים טוב (יש יותר טובים אני יודע אבל אלה מעל הראש בשבילי).

אם אתה מאזור אשדוד שלח ה"פ ואגיד לך איפה קניתי, אולי נשארו להם.

על איזה רכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פירלי החזיקו מעמד שנתיים וקצת, אבל עלו שליש פחות מצמיג איכותי אחר באותה המידה, אולי יש היגיון לקנות P7 .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...