Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסגרת לוחית רישוי מניקל

שימו לב! השרשור הזה בן 2535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי דביר

אני קניתי לפני שנה בערך מאחת מהחנויות אביזרי רכב בתחנת דלק, מוצר מאוד איכותי, הבחור הבטיח שזה לא מחליד או מצהיב ובאמת זה ניראה מצויין על הרכב במיוחד אם הרכב שלך בצבע כהה, יש לי בבית את האריזה איפשהו, סמס איתי בערב אני אתן לך את השם של החברה.

0525906150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שתיים או שלוש חברות סיניות של המסגרות האלה בארץ.

לי מעולם לא התקלפו אך דהו לגמרי עם הזמן.

חלק מחזיק מעמד יפה מאוד כמה חודשים וחלק פחות אבל בסוף כולן דוהות ובמקרה שלכם מתקלפות.

ישנן מסגרות נירוסטה בשוק, לא יודע איפה למצוא והן יקרות יותר אבל עם הבטחה שזה לא מחליד.

בשורה תחתונה, כל כמה חודשים 40 שקל לזוג מסגרת זה סביר, אבל יותר מזה זה גניבה לצערנו וזה באמת יקר יותר מ40 לזוג בד"כ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שתיים או שלוש חברות סיניות של המסגרות האלה בארץ.

לי מעולם לא התקלפו אך דהו לגמרי עם הזמן.

חלק מחזיק מעמד יפה מאוד כמה חודשים וחלק פחות אבל בסוף כולן דוהות ובמקרה שלכם מתקלפות.

ישנן מסגרות נירוסטה בשוק, לא יודע איפה למצוא והן יקרות יותר אבל עם הבטחה שזה לא מחליד.

בשורה תחתונה, כל כמה חודשים 40 שקל לזוג מסגרת זה סביר, אבל יותר מזה זה גניבה לצערנו וזה באמת יקר יותר מ40 לזוג בד"כ.

אושרי תודה רבה, קניתי את מה שאיתי מהפורום הציע, זה מניקל אמיתי והבדל לא ממש משמעותי במחיר (95 לעומת 50 לפלסטיק) הרכבתי את זה בשתי שניות לא צריך אפילו מברג, זה נראה ממש איכותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אשמח לקבל פרטים

Sent from my Le X829 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכור לי שישנה מסגרת ניקל מנירוסטה שלא מחלידה אף פעם (כביכול לפחות) אבל היא עולה יקר ביחס למה שקונים, הפשוטות.

אם מה שרכשת מנירוסטה אז כן, צפה לאורך חיים גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...