Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורס יעוץ מכירת רכב

lishaina
שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים התחלתי בחיפוש אחר מכללה שמלמדת קורס של יעוץ ומכירה לרכב .

אשמח שתעזרו לי בינתיים יש לי מכללה אחת, של אייווי ואני רוצה עוד מכללות כאופציה באזור תל אביב ראשלצ אשדוד אשקלון מישהו מכיר ויכול לעזור לי עם זה ?

אם פתחתי שרשור במקום הלא נכון אשמח שיעבירו אותו .

תודה .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברורה השאלה שלך.

אתה מחפש קורס שידריך אותך איך למכור רכב חדש בסוכנות?

אתה מחפש קורס שילמד אותך איך למכור רכב כנציג עקיצה במגרש ליסינג?

אתה מחפש קורס שילמד אותך איך למכור רכב משומש בשוק החופשי?

הכל ביחד?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן רכבים חדשים אבל אני יודע שזה הולך הכל ביחד

http://www.highway-college.co.il/index.php?dir=site&page=articles&op=item&cs=3004&langpage=heb&category=3004 בבקשה אבל יש עוד מכללות ?

אני צריך להגיש למקום משויים את ההצעות המחיר בכדי לקבל מימון מלא של הלימודי הקורס .

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שתלמד דבר כזה? זה משהו ספציפי מדי ומכירות לצערי זה לא דבר שלומדים אלא משפרים. אם יש לך את היכולות - אתה תמצא עבודה גם בלי ללמוד את זה. אם זה על מנת להעשיר את עצמך - תעשה קורס בפיננסים או שיווק - זה יתן לך הרבה יותר.

עריכה אחרונה על ידי daniel.gri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני יודע אבל זה קורס שלא יעלה לי שקל אז אני רוצה לדעת איפה כן אני יכול ללמוד בעוד מקומות ספציפי את זה .

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אני יודע ברור לי , בכל זאת אני רוצה שיהיה לי הסמכה גם ככה אני לא משלם על זה .

תנו לי 2 מכללות לקורס כזה זה יעזור לי מאוד מאשר לדון בצריך לא צריך ,זה יעזור לי מאוד תודה .

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ידוע שבמכללה למנהל יש קורס כזה.

עידן

תודה עידן :) ,ומה נעשה חברים לצערנו לא הנחנו בחרנו להיות עוקצים ויש עוד דרכים לחבוש את ליבו של הלקוח מבלי לעקוץ אותו :) .

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ייצא לי למכור יותר מידי רכבים בחיים שלי אבל מהנסיון שיש לי במכירות אני יכול לתת כמה נקודות.

אתה צריך לדעת לקרוא את הבן אדם שמולך-אין לך בשביל מה לנסות לדחוף רכב ספורטיבי למישהו שבא לקנות משפחתית,

זה לא הכיוון שלו וסתם יעצבן אותו.

תבחן את הבן אדם כשהוא נכנס למגרש-על איזה רכבים הוא מסתכל(אם הוא עבר על סיויק וקורולה אז רוב הסיכויים שזה מה שהוא מחפש),אם תלך עם הקו מחשבה שלו סביר להניח שיווצר קשר יותר טוב כמוכר ולקוח.

רצוי שתהיה לך היכרות עם המוצר שאתה מוכר,להקריא נתונים מקטלוג לא ירשימו אף אחד.

ושתאמין במוצר שאתה מוכר,אם נניח אני חושב שטויוטה עושים חרא של רכבים(מכוערים,לא נוחים,מתקלקלים) יהיה לי מאוד קשה לשכנע מישהו אחר לקנות אותם(זה נכון לגבי סוכנות רכב).

במגרש אתה פשוט משקר עם טאקט.

תגיד שיש לך נסיון במכירות וייקחו אותך לעבוד,זה לא שווה את ה"לימודים"(נשמע יותר כמו סיבוב שעושים עליך).

מהסוכני מכירות שנתקלתי בהם לא עושה רושם שהם מהמובחרים והטובים במכירות(גם השכר בהתאם)-

שלח קורות חיים ובהצלחה :)

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"נציג עקיצה"{אגב אהבתי:-D}, אתה נולד עם זה, או נהיה ככה עם "הניסיון?

רגע ברצינות,

יש מי שמגיע עם תרבות של שקר ואז זורם עם זה בקלות.

אני מאמין שגם מי שמגיע עם מחשבה של להיות נציג טוב ואיכותי שדואג ללקוחות, רואה מהר מאוד את הקולגות שלו מקבלים בונוסים על מכירות פחות 'איכותיות', רואה אותם מקבלים שכר בסיס עם תגמול פר מכירה, רואה התנהלות של "וולא קובי איך השחלת את המאזדה עם השלדה לחנמץ הזה, מברוק עליק יא גבר!" וכד' ואם הוא נשאר שם הוא חייב להתיישר לתרבות העקומה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ייצא לי למכור יותר מידי רכבים בחיים שלי אבל מהנסיון שיש לי במכירות אני יכול לתת כמה נקודות.

אתה צריך לדעת לקרוא את הבן אדם שמולך-אין לך בשביל מה לנסות לדחוף רכב ספורטיבי למישהו שבא לקנות משפחתית,

זה לא הכיוון שלו וסתם יעצבן אותו.

תבחן את הבן אדם כשהוא נכנס למגרש-על איזה רכבים הוא מסתכל(אם הוא עבר על סיויק וקורולה אז רוב הסיכויים שזה מה שהוא מחפש),אם תלך עם הקו מחשבה שלו סביר להניח שיווצר קשר יותר טוב כמוכר ולקוח.

רצוי שתהיה לך היכרות עם המוצר שאתה מוכר,להקריא נתונים מקטלוג לא ירשימו אף אחד.

ושתאמין במוצר שאתה מוכר,אם נניח אני חושב שטויוטה עושים חרא של רכבים(מכוערים,לא נוחים,מתקלקלים) יהיה לי מאוד קשה לשכנע מישהו אחר לקנות אותם(זה נכון לגבי סוכנות רכב).

במגרש אתה פשוט משקר עם טאקט.

תגיד שיש לך נסיון במכירות וייקחו אותך לעבוד,זה לא שווה את ה"לימודים"(נשמע יותר כמו סיבוב שעושים עליך).

מהסוכני מכירות שנתקלתי בהם לא עושה רושם שהם מהמובחרים והטובים במכירות(גם השכר בהתאם)-

שלח קורות חיים ובהצלחה :)

נכון לצערנו רוב המוכרים לא יודעים בכלל מה הם מוכרים ואני אחד ששואל שאלות ומתקיל אותם לא מאט :)

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים התחלתי בחיפוש אחר מכללה שמלמדת קורס של יעוץ ומכירה לרכב .

יש לך ניסיון במכירות בכללי?

אם לא, אולי כדאי לך קודם להתנסות בחנויות אלקטרוניקה וכאלה, כדי לראות אם זה בכלל מתאים לך. כי מכירות רכב זה לא כזה שונה ממכירות של טלוויזיות ומיקרוגלים (גם פה צריך להכיר את המוצרים ולדעת מה מתאים למי).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...