Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יכולה להיות הסיבה שמורידים רכב חדש מאולמות תצוגה?

Gilkail
שימו לב! השרשור הזה בן 2552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שהרבה אנשים לא יודעים -רכב שעומד באולם התצוגה - יימכר ללקוח כרכב חדש - במחיר מלא. כמובן שהלקוח לא יידע מזה,

קנינו פעם רכב שעמד בתצוגה. זו חובה ליידע את הקונה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהרבה אנשים לא יודעים -רכב שעומד באולם התצוגה - יימכר ללקוח כרכב חדש - במחיר מלא. כמובן שהלקוח לא יידע מזה,

בדר"כ עושים החלפות כי חסר מלאי ממה שעומד באולם התצוגה. חבר שקנה איביזה חדשה, הציעו לו את הרכב - עם חיישנים, כרית לטלפון וגלגלי מגנזיום בהתקנה מקומית ללא תוספת מחיר - נשמע חשוד, הוא גילה בדיעבד (ע"י קשרים שיש לו ביבואן) שזה רכב שעמד באולם תצוגה והאבזור הותקן עליו מראש, הוא גם קיבל את הרכב אחרי 3 ימים - מה שעוד יותר חיזק לו את החשד.

איפה שאני עובד, תמיד מיידעים את הקונה שהרכב הוא מתצוגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדר"כ עושים החלפות כי חסר מלאי ממה שעומד באולם התצוגה. חבר שקנה איביזה חדשה, הציעו לו את הרכב - עם חיישנים, כרית לטלפון וגלגלי מגנזיום בהתקנה מקומית ללא תוספת מחיר - נשמע חשוד, הוא גילה בדיעבד (ע"י קשרים שיש לו ביבואן) שזה רכב שעמד באולם תצוגה והאבזור הותקן עליו מראש, הוא גם קיבל את הרכב אחרי 3 ימים - מה שעוד יותר חיזק לו את החשד.

והחבר, אחרי שגילה שמכרו לו רכב תצוגה, עשה עם זה משהוא? פנה ליבואן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והחבר, אחרי שגילה שמכרו לו רכב תצוגה, עשה עם זה משהוא? פנה ליבואן?

היבואן השתיק אותו עם טיפול ראשון חינם ופיצוי של 1000 ש"ח.

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב יצא לי לעבור מחוץ לסוכנות קיה פתח תקווה. מבט מהרחוב הראה כי קיימת פורטה באולם התצוגה, אך מה שהפתיע היה שעל "לוחית הרישוי" נכתב All New Forte. לצערי מיהרתי ולא היה לי זמן לברר במה מדובר, במיוחד שלא ידוע לי על דגם חדש.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה סיפור ומה עם איביזה קופרה חדשה , אומנם לא עמדה בתצוגה אבל ניסו לשכנע אותי להוסיף כסף על כמה תוספות שכבר ידעתי שמורכבות על הרכב (מערכת ומראות חשמליות).

אמרתי להם שאני מוותר על התוספות וקיבלתי אותם ברבע מחיר .

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הן כבר מורכבות אז הייתה מקבל אותן בחינם, מה ההיגיון לשלם רבע מחיר?

אגב, אני פעם ניסיתי לשכנע את צ׳מפיון למכור לי רכב שהיה בתצוגה (אוקטביה 1.4 ידנית ) כיוון שלא היה רכב כזה במלאי. לא הסכימו, אמרו שאין להם רכב אחר לשים בתצוגה כרגע.

לא הייתי מעוניין אפילו בהפחתת מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...