Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך מתמחה רנו בחיפה \ קריות

stum
שימו לב! השרשור הזה בן 2472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי אינסוף חיפושים אני לא מוצא מוסך המלצות למוסך מומחה רנו, לטיפולים שוטפים, שהוא לא מוסך מורשה.

במורשה (לא מרכזי) קיבלתי הצעה לטיפול שלישי סטנדרטי ב2,400 שקל לקליאו (MK4).

לא ריאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חיפשתי המון זמן באזור עפולה (הייתי בכמה מוסכים בעפולה ובדקתי במורשה בנצרת עילית) ולא מצאתי מישהו שאני יכול לסמוך עליו ממש עם הקליאו שלי. ההרגשה שלי הייתה שיש מקומות עם יחס טוב ללקוח אבל ההרגשה בנוגע לרמה המקצועית לא משהו.

את הטיפול האחרון עשיתי בשאפט בתל אביב. דודי וניצן אחלה חבר'ה. אנשים הגונים וסבלניים שיסבירו לך כל מה שתרצה. נתנו לי תחושה שסוף סוף יש מישהו שיודע משהו על האוטו שלי. ממליץ בחום. היה שווה לגמרי את הנסיעה אליהם.

קראתי הרבה ביקורות טובות על גבע בת"א. אני יודע שהם מתמחים בסיטרואן ופיג'ו אבל לא מצאתי הרבה איזכורים על רנו.

אם לא תקבל תשובה על מוסך באזור חיפה אני מציע לך את שאפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מחפש מוסך לטיפול ברנו שלי באיזור חיפה, קריות, עמקים ולא מוצא על מי לסמוך.

האם אתה יכול להגיד ששאפט מבינים ברנו גם לטיפול שיותר מטיפול ככלי /רגיל כמו החלפת טיימינג, החלפת נוזל קירור, מסנן דלק וכדומה?

אשמח אם תוכל לשתף מה דגם הקליאו שלך ויסה טיפול ביצעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך וקטורי קרית אתא בחור שמטפל לי ברכב רנו שנים ואני מרוצה מעוד .קורים לא ויקטור שמומחה לצרפתיות והמחירים סבירים . טלפון 0526467337 .מכווה שעזרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ההצעה לטיפול, 700 שקל לפני מע"מ רק על עבודה, עוד 1,400 על חלפים.

רק טיפול, בלי דיאגנוסטיקה או תקלות, טיפול.

קשה להצדיק סכומים כאלו.

Untitled.jpg

עריכה אחרונה על ידי stum
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך וקטורי קרית אתא בחור שמטפל לי ברכב רנו שנים ואני מרוצה מעוד .קורים לא ויקטור שמומחה לצרפתיות והמחירים סבירים . טלפון 0526467337 .מכווה שעזרתי.

אורן - רציתי למסור לך תודה,

הייתי היום אצל ויקטור ממוסך ויקטורי.

חשוב לציין שלפחות לפי מה שאמר, חייבים לקבוע תור אצלו, אי אפשר לבוא סתם ככה כי הוא בדר"כ עמוס.

וגם במחיר של לוותר על העבודה הוא לא היה מוכן בטלפון לקבוע טיפול מהיר על חשבון לקוחות אחרים. לבסוף נקבע להיום ב07:30, לפני הוא ביקש צילום של רישיון הרכב כדי להכין את החלפים מראש.

ב07:25 אני הייתי שם - הוא בדיוק חיכה לי, עם אוטודאטה פתוח על דגם הרכב שלי והחלפים לטיפול מולנו. הכין לנו קפה 2 דקות ויאללה לעבודה.

הבחור שעבד לי על הרכב לא מבין מילה בעיברית אבל היה פדנט ומקצועי.

הוא בדק מפלס שמן כמה וכמה פעמים וכל פעם הוסיף טיפה ועוד טיפה, נתן לזה לשקוע, שוב בדק, שוב הוסיף, הניע, המתין, שוב הוסיף עד שיצא פלס.

אותו דבר עם מי הקירור.

לא עישן ליד האוטו וכל פעם שהיה צריך לעשן הלך הצידה, עישן שם, סיים - חזר לרכב.

אפילו בדק לי אוויר בגלגלים, לפי הוראות היצרן בדלת, מבלי שביקשתי.

הוחלף פילטר אוויר, רפידות, שמן (יורול), פילטר שמן.

המחיר יצא סביר, ומה שלא היה צריך להחליף לא הוחלף.

כמה דברים שלא בדיוק הבנתי:

מסיבה שלא מובנת לי, רוסס משחרר ברגים כלשהו על כל תא המנוע, ולאחר מכן נוגב עם מטלית - כן זה הבריק אותו, לא בטוח שזה היה הכרחי.

מה גם קצוות הרפידות שוייפו ועוגלו והוא שם על הרפידה חומר שחור (בקבוקון לבן קטן שכתוב עליו ANTI SQUEAK או משהו כזה) לפי מה שנמסר לי, כדי שלא יהיה רעשים בבלימה - לא יודע אם זה משהו שעושים או לא, כרגע אין רעשים בבלימה, אבל גם קודם לא היה.

המחשב לא אופס (השוודי של הטיפול עדיין לא נדלק) ושכחתי מזה באותו זמן אבל כנראה תידלק בעוד חודשיים שלוש, אני אאפס לבד.

סה"כ הרושם הוא מאוד חיובי.

העבודה מאוד מקצועית וכל שאלה נענתה בסבלנות, בתשובה טכנית, ללא חירטוטיאדה.

כנראה שמצאתי את מוסך הבית החדש של הקליאו.

עריכה אחרונה על ידי stum
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אני שמח שקבלתה רושם טוב ומרוצה מהעבודה .רק שתדע שכל טיפול מצריך קבעת טור מפני שהלוז תמיד מלה . לגבי הספרה שריסס על המנוע זה דבר קבוע בגמר כל טיפול כי הוא מעד פדנט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם החלפת טיימינג אצל ויקטור?

וידןע לך הרם ניתן לבוא כשאני מביא אץ החלפים ומשלם על העבודה?

בקליאו 0.9 זה שרשרת אין רצועת טיימינג.

לגבי להביא את החלפים, בגדול, זה לא מקובל במוסכים שאין לך הכרות מוקדמת איתם כי אתה נוגס להם ברווח, קצת כמו לבוא למסעדה עם סנדוויץ'.

כמובן שתמיד אתה יכול להרים לו טלפון לשאול אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

תודה על ההמלצה. חיפשתי מוסך לקליאו 2011 שלנו בתום אחריות היבואן (נקנתה מטרייד אין קרסו עם אחריות לשנה) ויש לי נסיון רע עם תלפיות.

ביום חמישי נדלקה נורת ABS, בשישי אשתי (פוטנציאלית טרף קל אפילו יותר ממני) קבעה עם ויקטור ליום ראשון בבוקר. היא דיווחה על שירות מקצועי, אדיב ואמין. הוחלף חיישן, 200 ש"ח נזק והביתה.

בית חדש לצרות של הקליאו שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מחפש מוסך אמין לרנו שלי,בפוסט אחר שכתבתי הפנו אותי לפה. אפשר לפרסם טלפון של ויקטור או את הכתובת לפחות ?

תודה

עריכה:מופיע הטלפון באחת ההודעות ! ))

עריכה אחרונה על ידי mozizo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...