Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנטנה לPioneer MP3 DEH-7250SD

eyal177
שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב, אני צריך בבקשה עזרה לקישור לקניית אנטנה לרדיו דיסק שלי

נימאס לי לשמוע אותו דיסק כבר חצי שנה

מה שקורה זה שהחלפתי את הרדיו המקורי שהיה ברכב, לרדיו דיסק של Pioneer MP3 DEH-7250SD

אני מחפש אנטנה בשביל להתחיל לישמוע רדיו, איך אני מוצא אנטנה כזאת כי כרגע פשוט אי אפשר לשמוע רדיו

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שננחש באיזה רכב מדובר ואיזה מתאם אתה צריך לאנטנה של אותו רכב?!

לחילופין בצע חיפוש באתרים של החברות השונות שמשווקות מתאמים שונים ומגוונים ו/או באיביי לפי הרכב.

חיבור האנטנה בפיוניר הוא סטנדרטי.

וחוץ מזה, יש לו כניסת USB ו-SD. למה צריך להשתמש בדיסקים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האתר הבא למשל, מעלה מספר אפשרויות. צריך לאבחן מה סוג החיבור בדיוק ברכב שלך ולהתאים מתאם בהתאם (:lol:).

http://www.connects2.co.uk/products/antennas-and-adapters/vehicle/Citroen/Berlingo

והשאלה היא גם אם נדרש מגבר או לא (כתלות במה שיש במקור גם).

אתה צריך כאמור שהצד היוצא יהיה מסוג DIN סטנדרטי.

אם אין צורך במגבר, אז זה לא ענין יקר נורא בארץ. למשל: https://www.alexsander.co.il/cat/58

וכל מתקין שמכבד עצמו ידע להשיג מתאם מתאים.

אבל האם באמת האנטנה לא מחוברת כלל? אולי רק התנתק או שיש בעיה אחרת?

חוץ מזה, בימינו גם אפשר להאזין אולי לרדיו אינטרנטי. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל אם אשקלון/רחובות קרובות אלייך, אתה מוזמן לדבר איתי בפרטי, אתן לך חינם. הייתה לי ברלינגו הצורה החדשה (נמכרה) המערכת ירדה כמובן. המתאם לקליטת רדיו נשאר!

BESTRONG BEbeautiful BEYOU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...