Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סט לפיזו 208

yaronkey
שימו לב! השרשור הזה בן 2553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

הרבה מאד שנים לא התעסקתי באודיו לרכב ואני לא ממש מכיר את ההיצע הקיים היום.

מעוניין להתקין מערכת לפיזו 208GTI שתכלול קומפנט 6.5 מקדימה וקואקס מאחור בחורים המקוריים ללא חיתוכים וחורים מיותרים , אם אני לא טועה מדובר בחורים לרמקולים 6.5".

מגבר 4 ערוצים .

ללא סאב!

הדגש הוא על SQL ולא משהו רועש ומפוצץ .

התקציב הוא 6-8K , אשמח להמלצות לסט נחמד ואיכותי עד כמה שנתן תקציב הנ"ל .

שמח גם להמלצה על מתקין פדנט ויסודי.

בנוסף יש לי בבית מגבר של מותג PHASE EVOLUTION RS2 הוא 2 ערוצים 150W 4 אוהם הוא אומנם בן יותר מעשר שנים אבל בפועל עבד בקושי שנה, לא ברור איך הוא בהשוואה למגברים הקיימים היום.

האם יש טעם להתקין אותו בסט?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצע חיפוש בפורום.

הרכב, כמו גם המלצות ציוד שונות ומגוונות וכן המלצות למתקינים מקצועיים נידונו מספר רב של פעמים.

אם אין לך כוונות להתקין סאב, הייתי במקומך בוחר באפשרות של התקנת המגבר הקיים (שאמור להיות מצוין) על סט קדמי איכותי, ומשקיע באיטום/בידוד בעיקר של הדלתות הקדמיות אבל לא בהכרח באופן בלעדי.

נקודה למחשבה נוספת, צריכה להיות ענין מקור ואיכות האות.

הסתמכות על המערכת המקורית, לא תניב כנראה תוצאת SQ מזהירה. יתכן ויש לשקול החלפה למערכת אפטרמרקט איכותית או שימוש במעבד קול (פרוססור) בשילוב המערכת המקורית או התבססות על הטלפון הנייד/טאבלט כמקור סאונד (ע"ע למשל "פרוייקט איירונהד של חבר הפורום oryo).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...