Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש לצעיר סופרמיני/ מיני 60-75K

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד היום נסעתי במשך כמה שנים טובות על מאזדה 2 הראשונה שיצאה.

טיפלתי בו כמו בילד אבל אכלתי ממנו הרבה חצץ מבחינת תקלות מעצבנות כאלה ואחרות :roll: בקיצור הרכב הזה סיים את תפקידו ואני רוצה לקנות רכב חדש.

אין לי הרבה דרישות, אני רווק צעיר ולא מתכננת להתרחב בשנים הקרובות ובגלל זה אני מתלבט בין מיני לסופר מיני.

מאזדה 2 חדשה לא באה בחשבון בגלל העלות האסטרונומית.

אני לא נוסע הרבה, 10K בשנה בערך, יכול להיות שבעתיד אעבור לגור במקום אחר ואסע 20K.

הייתי רוצה אוטומט אבל בתקציב הזה אני יודע שכנראה שאצטרך להתפשר על ידני.

חשוב לי:

*אמינות

*צריכת דלק

*שלא יהיה עגלה מידי

*רכב חדש

חשבתי בנתיים על פג'ו 208 ידנית, הדגם הבסיסי ב73K או שיש עכשיו מבצע על 108 אוטומטית ב60K.

אשמח לשמוע חוות דעת, תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחלק לך את זה בצורה הפשוטה ביותר:

רוב המיני -פיקנטו, I10, סיטיגו ושות' תקבל בתקציב שלך רכב אוטומטי ויחסית מאובזרות

רוב הסופר מיני - תקבל בגרסא הידנית שבדר"כ גם עירומה מבחינת אבזור.

אם אתה הולך להחזיק ברכב כ-4/5 שנים הייתי ממליץ לך ללכת על אפשרות של 0 קילומטר.

לדעתי אופציות טובות זה הקיה פיקנטו או השברולט ספארק שהם גם מתומחרות סביב ה-65 ל-70 אלף ש"ח ב-0 קילומטר ובנוסף מגיעות עם מנוע של 1.25 לפיקנטו ו-1.4 לספארק שיתנו תחושה הכי קרובה לסופר מיני

בגזרת הסופר מיני הייתי ממליץ לך לבדוק גם דאצ'יה סנדרו סטפווי או סנדרו רגילה

עריכה אחרונה על ידי eliran769
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תלך על ידני יש לך אחלה רכבים, למשל רנו קליאו עם מנוע 0.9 טורבו שתהיה מאובזרת מה208, יותר קשיחה אבל עם איבזור נורמלי.

דאציה גם אופציה מעניינת,נוחה, מרווח טוב מאחור אבל איכות חומרים פשוטה ובפנים מרגישה מיושנת יותר.

אם אוטומט אז בגיזרת המיני יש את הספארק שיחסית זריזה,איבזור טוב ונוחה אך עם תא מטען קטן.

טווינגו גם זריזה, מאובזרת אך יותר קשיחה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הן נוחות לך אז הסנדרו/סטפווי בהחלט יכולות להיות בחירה טובה.

הסטפוויי נמצאת בקצה העליון של התקציב שלך אבל אתה מקבל בה את כל מה שאתה רוצה: רכב חדש, אמין, צריכת דלק טובה ומנוע טורבו עם ביצועים סבירים+. אתה גם מקבל רכב מרווח, גבוה ומאובזר היטב שנהנה מעבירות גבוהה (במגבלות ה2X4) ומציג שיכוך מהמורות מוצלח. יש להן גם מינוסים (בדגש על הנדסת אנוש, תנוחת נהיגה, רעש והתנהגות כביש) אבל בכל רכב חדש אחר במחיר הזה אתה תמצא לא מעט מינוסים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחלק לך את זה בצורה הפשוטה ביותר:

רוב המיני -פיקנטו, I10, סיטיגו ושות' תקבל בתקציב שלך רכב אוטומטי ויחסית מאובזרות

רוב הסופר מיני - תקבל בגרסא הידנית שבדר"כ גם עירומה מבחינת אבזור.

אם אתה הולך להחזיק ברכב כ-4/5 שנים הייתי ממליץ לך ללכת על אפשרות של 0 קילומטר.

לדעתי אופציות טובות זה הקיה פיקנטו או השברולט ספארק שהם גם מתומחרות סביב ה-65 ל-70 אלף ש"ח ב-0 קילומטר ובנוסף מגיעות עם מנוע של 1.25 לפיקנטו ו-1.4 לספארק שיתנו תחושה הכי קרובה לסופר מיני

בגזרת הסופר מיני הייתי ממליץ לך לבדוק גם דאצ'יה סנדרו סטפווי או סנדרו רגילה

הספארק יוצרת רושם של רכב מאוד אטקרטיבי ואני אכן הולך להחזיק את הרכב תקופה של 4-5 שנים. השאלה היא האמינות, השברולט לא ידוע בתור החברה הכי אמינה והם גם לא שומרים על המחירון בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעט הפיקנטו המיני די דומות מבחינת ירידת ערך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמצם לתקציבך וטעמך וערוך נסיעות מבחן, משהו ימצא חן בעיניך. 208 טוב, מנסיון, קליאו גם כנראה, לא ממש מכיר, השאר קצת מצומקות מדי לטעמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד התלהבתי מהפג'ו 108 הידנית. אני די נמוך ואין לי משפחה ככה שמרחב זאת לא בעיה גדולה בשבילי. ידני עם 82 כוחות סוס והמון איבזור נשמע לי כמו תמורה נהדרת ל60 אלף ש"ח. מה זה גם במחיר כזה אני לא אצטרך אפילו לפרוס לתשלומים.

האמת זה לא וורוד כמו שנשמע? לאימא שלי יש פג'ו 107 רובוטית וזה רכב די סביר אבל חלש. 82 כוחות סוס יעשו את העבודה לפי דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה הולך על ידני: קליאו טורבו ידנית חדשה 0 קילומטר.

https://www.carcost.co.il/deals/deal/1451

ואוטומט אמין יש לך בחריגה של עוד 5k מאזדה 2 חדשה אקטיב 0 קילומטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה הולך על ידני: קליאו טורבו ידנית חדשה 0 קילומטר.

https://www.carcost.co.il/deals/deal/1451

ואוטומט אמין יש לך בחריגה של עוד 5k מאזדה 2 חדשה אקטיב 0 קילומטר.

כן אבל הפרש של 20 אלף מהפג'ו 108 הידנית 1.2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניין ירידת הערך, הדאצ'יות חוטפות צניחת ערך די קיצונית של כ20% בשנה...

בכל הבדיקות שעשינו ירידת הערך של דאצ'יה נמוכה משמעותית ממותגים מתחרים ושוק יד השנייה מאוד חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הבדיקות שעשינו ירידת הערך של דאצ'יה נמוכה משמעותית ממותגים מתחרים ושוק יד השנייה מאוד חזק.

לדאסטר אולי. לסנדרו ממש לא ודיברנו כאן על סנדרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...