Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אין תאורת לוחית רישוי, אור חניה, מסילת ידית הילוכים + כיסוי תא מטען. מיצובישי לנסר 1.8 2010 (כותרת נערכה)

Smiley96
שימו לב! השרשור הזה בן 2557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

ברשותי לנסר החדשה 2010 1.8

עכשיו גלתי שהמנורות לוחית רישוי מאחורה 2 הנורות לא עובדות + פנסי חניה לא עובדות+ הנורות של הידית הילוכים (D P N) לא עובדות, חשבתי אולי פיוז שרוף או שהמנורות שרופות, איך אני בודק את זה?

וגם עוד בעיה

הבד או כיסוי שבתוך תא המטען העליון חשוף ואין בד, רואים רק את הפח רכב והמנורה, ונכנסים מישם חרקים, רציתי לשאול איך אני משיג את הבד, וגם כל הברגים משוחררים שם

אשמח לעזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת נשמע כמו פיוז שרוף.

תפתח ספר רכב (אם יש) ותראה מה מיקום הפיוז שקשור לאחד מהתאורות הנ"ל, כשתשלוף אותו תראה אם החוט בתוכו קרוע.

אם כן, פשוט תכניס במקומו פיוז חדש באותו הצבע​ (כלומר עם אותו ערך אמפרי).

לגבי החלק שחסר לך, תוכל לברר אולי במוסך יבואן מהו המק"ט של החלק, ויש סיכוי טוב שתצליח להשיג אותו בזול מebay.

כמובן שתוכל לגשת גם לפירוק, חלק כזה אמור לעלות גרושים.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת נשמע כמו פיוז שרוף.

תפתח ספר רכב (אם יש) ותראה מה מיקום הפיוז שקשור לאחד מהתאורות הנ"ל, כשתשלוף אותו תראה אם החוט בתוכו קרוע.

אם כן, פשוט תכניס במקומו פיוז חדש באותו הצבע​ (כלומר עם אותו ערך אמפרי).

לגבי החלק שחסר לך, תוכל לברר אולי במוסך יבואן מהו המק"ט של החלק, ויש סיכוי טוב שתצליח להשיג אותו בזול מebay.

כמובן שתוכל לגשת גם לפירוק, חלק כזה אמור לעלות גרושים.

אפשר ללכת למוסך רגיל בקשר לפיוזים? יהיה להם את החלק?

ושאלה אחרת,

ניקוי מצערת ברכב כזה זה מסובך? כי אני לא יודע עם לתת לשכן שלי לעשות לי ניקוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי מצערת זה לא תהליך מסובך באופן כללי, פירוק פשוט מאוד לרוב (לא יודע לגבי המיצובישי בפרט), כן יכול לגרום לתופעות לא רצויות אם לא עושים כמו שצריך.

למה אתה חושב שאתה צריך ניקוי מצערת בכלל? יש בעיה בסל"ד, תגובה לא טובה? כי אם הכל בסדר אין ממש צורך לנגוע.

בקשר לפיוזים, אם לא תרצה להתעסק לבד, תוכל לפנות לכל מוסך עם מחלקת חשמל רכב/ או כל חשמלאי רכב.

איפה אתה גר?

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי מצערת זה לא תהליך מסובך באופן כללי, פירוק פשוט מאוד לרוב (לא יודע לגבי המיצובישי בפרט), כן יכול לגרום לתופעות לא רצויות אם לא עושים כמו שצריך.

למה אתה חושב שאתה צריך ניקוי מצערת בכלל? יש בעיה בסל"ד, תגובה לא טובה? כי אם הכל בסדר אין ממש צורך לנגוע.

בקשר לפיוזים, אם לא תרצה להתעסק לבד, תוכל לפנות לכל מוסך עם מחלקת חשמל רכב/ או כל חשמלאי רכב.

איפה אתה גר?

אני גר ביבנה,

בקשר לניקוי מצערת תשמע,

כשאני מניע את הרכב הסלד מתחיל לשחק ב1500, עולה לסביבות 1800 ואז חוזר ל1500 ואז אחרי שניה יורד ל1400 אני חושב, ככה כמו נדנדה ואז אחרי כמה שניות זה נרגע ואז שוב משחק לי, ואחרי חצי דקה עד דקה זה נרעג ועומד על 700 או 800, ואני גם שומע את המנוע עולה יורד, וברמזור אני שם לב שהוא על 750 בערך ועולה ואחרי שניה חוזר ל750, ובאמצע ניהגה אני לא יודע עם קורה משהו אבל אני מרגיש קצת דפיקות כאילו האוטו בלחיצה דוחף קדימה,

אין לי בעיה להשאיר ככה אבל לא נשמע לי תקין, הייתי במוסך מיצובישי הוא רק הניע לחץ על הגז שמע את המנוע אמר תקין, והרבה אמרו לי שזה לא נכון, אני לא יודע מה לעשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאתה מניע במצב של אחרי לילה אז הגיוני מישחק קל בסלד וסלד מעט גבוה בגלל שהמנוע צריך להגיע כמה שיותר מהר לטמפרטורת עבודה. אם הסלד משחק לך שהמנוע כבר חם אז ניקוי מצערת בהחלט יכול להועיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאתה מניע במצב של אחרי לילה אז הגיוני מישחק קל בסלד וסלד מעט גבוה בגלל שהמנוע צריך להגיע כמה שיותר מהר לטמפרטורת עבודה. אם הסלד משחק לך שהמנוע כבר חם אז ניקוי מצערת בהחלט יכול להועיל.

זה רק בבוקר אבל במכוניות אחרות זה לא משחק להם, במאזדה הקודמת שלי זה לא היה ככה, היה נשאר בסלד מסויים ויורד לאט לאט

בעמידה סדרייב או סרק אין לי את זה כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הבית מצערת היה לי ככה בגולף הסלד בבוקר משחק לך הסל"ד עד שאתה מביא מכת גז ואז זה חוזר ל 800 אז מה שאתה אמור לעשות זה לבצע ניקוי לבית מצערת אח שלי וזה יסתדר לך... ולגבי המנורות שאתה מדבר יכול להיות באמת איזה צמה של הרכב נמס לך ותנסה לבצע חיפוש קליל באינטרנט לגבי ספר הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאלה, למה כשאני מפעיל מזגן וכשהמאוורר\מדחס לא יודע מזה אני שומע מין מכה כזאת?

זה קורה כשאני שומע משהו פועל במנוע והטורים עולים קצת ובוא זמנית מכה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...