Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C4 פיאקסו 2014

razamit
שימו לב! השרשור הזה בן 2545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

ראיתי C4 פיקאסו 2014 דגם 5 מקומות בנזין 165 כ"ס 95 אלף קמ מליסינג.

לא ידעתי בכלל שמכרו 5 מקומות כאלו .

במה הוא שונה מה7 מקומות? יש משהו מיוחד שצריך לבדוק? או שזה פשוט אותו רכב בדיוק רק בלי הכסאות מאחור?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה דגם זה? הנוכחי או הקודם?

אם אני לא טועה את הפיקאסו הקצר, מהדגם הנוכחי, התחילו להביא רק ב-2016. מצד שני מנוע 165 כ"ס יש רק לדגם הנוכחי.

אם מדובר בדגם הקודם תבדוק שלא מדובר על המנוע בגרסת ה-156 כ"ס, שכנראה עלול לעשות צרות (תעשה חיפוש בפורום, יש לא מעט התייחסות אליו).

לגבי קצר וארוך. גם בדגם הקודם היה, כמו שיש עכשיו. עד כמה שזכור לי, הדגם הקצר הגיע רק בגרסה מאובזרת יותר ובמחיר גבוה ולכן לא הייתה נפוצה כל כך. בזמנו שקלנו לרכוש אותה, כתחליף לקסארה פיקאסו, אבל המחיר היה ממש גבוה.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עלה באוקטובר 2014, והוא בצורה החדשה. בנוסף ראיתי ברשיון הרכב שכתוב 165 כס, כך שזה המנוע החדש.

לפי התמונה שראיתי הוא נראה בדיוק כמו הדגם comfort PK רק מעט קצר יותר. יש מצב שזה יהיה יותר נוח אפילו מה 7 מקומות כי השימוש הוא בעיקר עירוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עלה באוקטובר 2014, והוא בצורה החדשה. בנוסף ראיתי ברשיון הרכב שכתוב 165 כס, כך שזה המנוע החדש.

לפי התמונה שראיתי הוא נראה בדיוק כמו הדגם

comfort PK

רק מעט קצר יותר. יש מצב שזה יהיה יותר נוח אפילו מה 7 מקומות כי השימוש הוא בעיקר עירוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכנית, למיטב ידיעתי, זה אותו דגם. בסיס הגלגלים קצר יותר, האורך הכללי קצת קצר יותר והעיצוב החיצוני שונה.

נתקלתי פעם באחת כזו מ-2014, ועוד ידנית. לדברי הבעלים היא הגיעה למישהו בלובינסקי בהזמנה מיוחדת שהתחרט, כנראה שגם זו הגיעה בצורה דומה.

בסה'כ זה רכב מצויין, מרווח ומאובזר. למיטב ידיעתי היא צריכה להיות עם גיר פלנטרי אמין. אם יש לך תהיות לגבי המנוע הייתי מדבר עם אחד המוסכים המומלצים פה בפורום.

אפשר לשאול כמה מבקשים עליו?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשאול כמה מבקשים עליו?

ביקשו 78 בסוף עשינו טרייד אין על רכב של המשפחה וקיבלנו מחיר יותר טוב ממה שקיבלנו עליו בחודשיים האחרונים אז תכלס זה יוצא 75.

הוא הולך לנסוע 10-12K בשנה כך שעוד כמה שנים הק"מ לא יהיו אישו.

סה"כ נראה לי עסקה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו עסקה מצויינת לרכב המשפחתי המוצלח ביותר, לטעמי.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיסקה מעולה זה בטוח לא.

תבדוק ביד 2 יש מלא מלמכירה במחירים של בדיחה .

יש 2013 במחיר של 50K לפני מיקוח ושלא יהיה לך ספק שהמחיר סגירה יהיה נמוך מ-45 .

יש 2012 ב40 K והיום בקרסו טרייד הציעו לי פיקסו 2012 מליסינג יד שלישית ב38K לפני שאני רב איתם על מחיר.

יש לי חבר שהוא בעלים של מגרש ,לאיש יש ידע מקצועי קיצוני במכונאות רכב ,הוא אמר לי לא לגעת ברכב ולא רק זה ,הוא אמר שיש לו רכבים כאלה גם במחירים של 20K והוא בחייים לא היה מוכר לי.

הרכב יפה ונוח ,אבל זה לא סתם שכל רכב נורמלי 7 מקומות עולה 55K+ שנת 2010 והפיקסו 2012 אפשר לרכוש ב30K.יש לכך סיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל, שכשאתה מנסה לבאס ת'בנאדם אתה או לא קורא מה שנכתב כאן, או לא מכיר את הנושא.

מדובר בדגם החדש, שהרבה (הרבה) יותר אמין מהקודם, כי המנוע הוחלף בגירסה חדשה שבה טופלו הבעיות שהיו בקודמת, והגיר הרובוטי הוחלף בגיר פלנטרי רגיל, שאפילו מגיע מבית יפני למהדרין.

אז מעבר לאמינות סבירה+ מדובר על רכב מרווח בטירוף, מאובזר, נוח וכל זה במחיר של משפחתית אסייתית מקבילה. אמנם ק"מ קצת גבוה, אבל מכיון שהמבחר אפסי זה נשמע לי עסקה סבירה לגמרי. בטח אם פות"ש לא ייסע הרבה, ואז במכירה הק"מ הממוצע לשנה יהיה סביר יותר. רצוי גם לא לשכוח שמדובר בירידת ערך של 45٪ בשלוש שנים, שגם זה מכובד.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון רשמי של הרכב 93

מחירון משוקלל 69.5

כך שזו לא עסקה מוצלחת מדי, אבל בהתחשב בזה שהדגם די נדיר- לא נורא בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים כל הקללות זה על הדגם הקודם בצורה הקודמת, שם באמת צריך לדעת מה קונים ובמחיר הנכון זה יכול להיות עסקה לא ראה בכלל, כאן מדובר על הדגם החדש עם גיר ומכלולי מנוע שונים והמחיר בהתאם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקודמת היה גיר רובוטי חד מצמדי, בחדשה פלנטרי. לא אותו גיר.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...