Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונה חשודה של קיה ריו 2012

ab0607
שימו לב! השרשור הזה בן 2549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש קיה ריו ובמהלך החיפושים נתקלתי במודעה של קיה ריו EX שנת 2012

74 קילומטר יד ראשונה שנקנתה מהסוכנות עדיין באחריות יצרן

יש כמה תוספות ברכב והוא רוצה על הרכב 42000 ש"ח

המחיר הוא מחיר נמוך מידי לטעמי והעלה חשד

הוא אמר שהוא זה שרשום על הרישיון הוא יכול להוציא הסטוריית טיפולים ותיקונים מהמוסך המרכזי של קיה שם הוא טיפל ברכב

בתמונה שמתי לב לידיות של הדלתות שנראות שונה מכל דגם שראיתי של קיה ריו 2012

מתאים יותר ל 2011.

שאלתי אותו על זה והעברתי לו תמונה של ידיות ברכבים אחרים והוא אמר שהדגם שלו זה סדאן ולכן זה שונה.

העסקה נראית יותר מידי טובה במיוחד המחיר ואני כבר נפלתי בפח עם סוחר עם שמכר לי רכב עם בעיות.(אחרי בדיקה שכמו מפגר הלכתי למכון שהוא הפנה אותי)

האם מישהו יכול להגיד לי אם אולי הוא שיקר ומדובר ברכב שנת 2011?

תודה

20170425_090637.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שרואים בתמונה זה ריו דור ישן.

דגם שהתחיל להגיע בשנת 2006 ונמכר עד 2011 עקרונית אבל יש מכוניות מדגם הזה שעלו עם רישוי 2012, בגלל שיטת הרישוי - רכב שיוצר ב 2011 אפילו בתחילת השנה, הגיע לארץ ב 2011 אבל קיבל רישיון רכב וסופק ללקוח ב 2012 הוא "מודל 2012".

במקביל ב 2012 הגיע דגם חדש לגמרי שנמכר עד היום. לא רק הידיות, כל הרכב שונה לחלוטין. בדוק במחרון לאיזה דגם אתה מתייחס.

מה שיש פה זה כאמור הדגם היותר ישן.

----------------------------------------------------

האמת, לא ממש מעניין איזה טלפון יש לכם. משתמשי Tapatalk, כנסו בבקשה ל Settings -> Signature ותעבירו למצב כבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להכנס לפרטים אודות הידיות והדגם המדויק, איפה אתה רואה פה מחיר זול עד כדי חשד?

מדובר על מכונית בת 5, כשיש מכוניות מהניילונים בעוד 13 אש''ח בלבד. (אני מתכוון לסנדרו שהיא באותו גודל בערך, ולא לאלטו כמובן. את הc1 אם כבר ירדנו לקטנות יכלת לרכוש גם ב49 אש''ח בלבד).

עדיין נראה לך זול?

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שהרעיון שלי "מדעי" אבל אם מדובר בדגם ישן שעלה על הכביש בשנת 2012 (ואם אתה מעוניין בו) אז נקודת הייחוס לאטרטיביות ובכלל צריכה להיות מחירון של אמצע 2011 גם כי זה באמת משקף את הדגם ומועד ייצורו וגם משום שדגמי "מעבר" לא יכולים ליהנות מכך שהושק בינתיים דגם חדש יותר-ההיפך הוא הנכון.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מחירון. ובו גם מצויין המחירון של הדגם שלפני ההחלפה כשעלה ב 2012. לא צריך להתעסק בסטטיסטיקות. מה שבדקת כנראה זה המחירון של הדגם החדש יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים, מחירון משקף גם את שנות השימוש.

רכב שעלה ב 2012 היה בשימוש שנה אחת פחות.

פשוט, צריך במחירון להזין את הפרטים המדוייקים ולוודא שמתייחסים לדור הישן (מה שנקרא 2006-2012), שהוא כבר ברמת המחירון זול משמעותית מהדור חדש מאותה שנה.

אחרי זה לראות כמה מבקשים על מכוניות דומות (רמז - פחות ממה שרשום פה), אבל רובן יוצאת ליסינג ועם יותר ק"מ. אז יש מקום להוסיף כמה אלפים על רכב פרטי יד ראשונה עם קילומטרז' נמוך.

האמת, לא ממש מעניין איזה טלפון יש לכם. משתמשי Tapatalk, כנסו בבקשה ל Settings -> Signature ותעבירו למצב כבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם טוב ששאלתי

אני יודע שמחירון של 2012 עומד על 54000 לדגם ה"רגיל" ולא כמו שבתמונה ("הקודם") לכן גם עלה לי החשד

אתם במקרה יודעים מה ההבדל הגדול בינהם?

מצאתי רכב שמור באותה הרמה עם אותו קילומטרז נמוך עם תוספות ממשהו שאני מכיר בתצורה החדשה אך הוא דורש מחירון 54000 שזה כבר גבוה בשבילי (הרכב באמת במצב מצויין מטופל ושמור בקנאות אבל עדיין מחיר מחירות זה גבוה לדעתי לבקש במיוחד בשוק יד 2 של היום אבל הוא לא מוכן לרדת

כאן המחיר נמוך ביותר מ10000

אז מה ההבדל בין הדגמים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AVARGEL מבין את מה שאתה אומר אבל

הכוונה זול יותר ממחיר המחירון ,וכל רכב והמחירון שלו ,כמו שיש רכבי 2010 שהמחירון שלהם גבוהה משנת 2012 של רכבים אחרים באותה הרמה.

אם הייתי מחפש רכב חדש וזול וקטן הייתי יכול לקנות רכבים אחרים אבל זה לא עונה לי על הדרישות

מעבר לזה שהתקציב עומד על 45+- ובסכום הזה אין הרבה משפחתיות מומלצות ושמורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים, מחירון משקף גם את שנות השימוש.

רכב שעלה ב 2012 היה בשימוש שנה אחת פחות.

פשוט, צריך במחירון להזין את הפרטים המדוייקים ולוודא שמתייחסים לדור הישן (מה שנקרא 2006-2012), שהוא כבר ברמת המחירון זול משמעותית מהדור חדש מאותה שנה.

אחרי זה לראות כמה מבקשים על מכוניות דומות (רמז - פחות ממה שרשום פה), אבל רובן יוצאת ליסינג ועם יותר ק"מ. אז יש מקום להוסיף כמה אלפים על רכב פרטי יד ראשונה עם קילומטרז' נמוך.

השאלה אם שווה לשלם מחיר מחירון בימינו עבור רכב במצב מצויין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון הוא נקודת מוצא בלבד.

אני שילמתי יותר ממחירון על מכונית שחשבתי שהיא שווה את זה, ומכרתי מכונית אחרת בפחות ממחירון כשחשבתי שזה המחיר האמיתי.

אם יש מכונית חדשה (גם אם מיצרן אחר, אבל באותו סגמנט) בכמה אלפי שקלים בודדים יותר, זה חייב להשפיע על מחיר המכונית בשוק. עם ובלי קשר למחירון.

ולגופה של ריאו, לפני כשנתיים רכשתי לאחי ריאו 13 מחבר פורום, יד ראשונה 33 אלף ק''מ, במצב חדש ועם אחריות ארוכה, ב56 אש''ח.

וזה היה לפני הסנדרו. היום אין ספק במה הייתי בוחר, ולכן זה מוכרח להשפיע על המחיר אותו הרוכשים מוכנים לשלם.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנת 2015 קנית רכב קיה ריו 2013 במחיר 56000 במצב טוב זה הרבה מתחת למחירון

בגלל זה אני שוקל מה לעשות

הרכב שאני רוצה לא באחריות כבר שזה גם קצת מוזר לי כי אני יודע שהם נותנים אחריות של 7 שנים עד כמה שאני זוכר

המחירון הוא נקודת מוצא בלבד.

אני שילמתי יותר ממחירון על מכונית שחשבתי שהיא שווה את זה, ומכרתי מכונית אחרת בפחות ממחירון כשחשבתי שזה המחיר האמיתי.

אם יש מכונית חדשה (גם אם מיצרן אחר, אבל באותו סגמנט) בכמה אלפי שקלים בודדים יותר, זה חייב להשפיע על מחיר המכונית בשוק. עם ובלי קשר למחירון.

ולגופה של ריאו, לפני כשנתיים רכשתי לאחי ריאו 13 מחבר פורום, יד ראשונה 33 אלף ק''מ, במצב חדש ועם אחריות ארוכה, ב56 אש''ח.

וזה היה לפני הסנדרו. היום אין ספק במה הייתי בוחר, ולכן זה מוכרח להשפיע על המחיר אותו הרוכשים מוכנים לשלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחסית לריו, הרכב אפילו די יקר. דווקא זה לא מה שמעלה חשד. אפשר לבדור אם הרכב פרטי, לפי הבעלית ותז של המוכר. כמו כן להוציא פלט של משרד הרישוי (הבעלים יכול).

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה יקר?

אני מניח ש42000 זה בערך מחיר פחות מהמחירון

הבחור הוא לא סוחר לדעתי רק הרכב נשמע לי קצת חשוד ועכשיו הבנתי למה (הצורה הקודמת)

הוא אמר חד משמעית שהרכב שלו הרישיון על שמו ויש עוד אחריות על הרכב ,הוא קנה אותו מהסוכנות והוא היד הראשונה כך שמזה אני לא דואג

מעניין אותי גם לדעת מה ההבדל בין הדגמים

יחסית לריו, הרכב אפילו די יקר. דווקא זה לא מה שמעלה חשד. אפשר לבדור אם הרכב פרטי, לפי הבעלית ותז של המוכר. כמו כן להוציא פלט של משרד הרישוי (הבעלים יכול).
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי - באיזור התקציב הזה - בשום אופן אל תקנה את הריו הזאת, גם לא ב 37 אלף ש"ח.

הדגם החדש של ריו הוא קפיצת מדרגה משמעותית לעומת הריו המיושנת שבתמונה.

גם מבחינת המרווח, גם מבחינת בטיחות ואיכות חומרים, נוחות, מנוע חלש וזללן.

הריו הישנה - לדעתי האישית - מתאימה למי שהתקציב שלו הוא מתחת ל 30 אלף ש"ח. ב 40 אלף ש"ח ומעלה - תוסיף עוד קצת ותקבל כבר את הריו החדשה, או איזשהי אופציה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך ללכת רחוק - תתחיל מלקרוא כאן:

http://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/286/%D7%A7%D7%99%D7%94/%D7%A8%D7%99%D7%95

יד ראשונה וק"מ סביר זה נחמד, אבל זה רכב מיושן ובסיסי ביותר.

דרך אגב לגבי אחריות - לרכב הזה היום יש אחריות חלקית בלבד, אם בכלל. אל תסתנוור מהמילה "אחריות".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...