Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה האפשרויות החוקיות בידי מישהו שתפסו לו את החניה הפרטית?

T-Turbo
שימו לב! השרשור הזה בן 2549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אפשר להרים להם את הוישרים.

משהו שעשיתי פעם אחת:

כל פעם שאני חונה ושמים לי פלאייר על האוטו אני לא זורק אותו אלא שומר בשקית באוטו וזורק כשאני נזכר.

פעם אחת חנו לחבר בחניה ובדיוק באתי אליו (אותו אדם כבר חנה אצלו המון פעמים. זה היה כבר נוהל קבוע).

לקחנו את השקית ומילאנו לו את האוטו בפלאיירים.

שמשות, וישרים... הכל.

הכי טוב זה שזה היה יום עם טפטוף קל אז הם נרטבו לו אבל לא הרסו את הצבע.

הוא עדיין היה צריך להתאמץ כדי להוריד אותם כי הם היו דבוקים.

בחניה הפרטית שלי לפני כמה שבועות מישהו חנה.

הזעקתי משטרה והשוטרים נשארו שם עד שהוא הופיע.

השוטר הסביר לי שאסור לי לחסום אותו עם האוטו שלי כי זו עבירה בפני עצמה, גם אם החניה היא שלי.

הוא גם הסביר שהם באים ישר במקרים כאלו כדי שבמקרה לא נדקור אחד את השני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעמיים הבודדות שהתקשרתי למשטרה על חסימה, הדבר היחיד שיצא מזה הוא הודעת SMS "פנייתך טופלה" או משהו בסגנון.

לא יצרו קשר עם בעל הרכב, ולא הגיעה ניידת. (חסימה של הרכב שלי, לא של הגישה לחנייה)

למקרה שיחסמו את החנייה הפרטית, יש לי ברכב מדבקות "חנית במקום אסור". מהסוג שלא מתקלף בחתיכה אחת.

במקרה הזה המדבקות הפחות איכותיות שוות יותר. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי שחנו לי בחניה פרטית שלי (בחניון תת קרקעי) ולא רק שחנה לי בחניה, שם את הרכב על 2 החניות (צמודות בין עמודים)

מדובר בתושב חוץ שבא בתקופות לארץ, חברת הניהול - "אין לנו מה לעשות", הבאתי טנדר ופשוט משכתי אותו למקום אחר בחניון (למעבר), ותוך יום - חברת הניהול הזמינה גרר ומאז לא ראיתי שם את הרכב. מאחר ומדובר באיזור פרטי (לא ציבורי) והכניסה היא למורשים בלבד (עם שער חשמלי) - המשטרה לא מתערבת.

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברחוב שלנו החניות מוגדרות כשפ"צ - חניות המיועדות לבעלי הבנינים בלבד.

כל הסביבה שלנו צבועה בכחול לבן ובבנינים הסמוכים עשו מחסום בכניסה. נשארנו אנחנו החניה החינמית הזמינה היחידה בסביבה.

הרבה פעמים כשאני חוזר בערב לבית אני לא מוצא חניה (האופציה שלי היא או לחנות מתחת לבית או לחנות רחוק מהבית + תשלום בכחול לבן).

יום אחד חשבתי על רעיון שלדעתי גם אין בו בעיה חוקית; מהו הדבר שאתם הכי לא אוהבים כשאתם מקבלים את הרכב חזרה מהמוסך? 1. שמזיזים לכם את כיוון הכיסאות 2. שמזיזים את כיוון המראות.

התחלתי להזיז את כיוון המראות של אלו שחנו בחניון שלנו - שימו לב, לא שברתי, לא הזקתי, רק נתתי לחיצה בפינה של המראה ודחפתי אותה פנימה. הנהגים שחזרו לרכב התעכבו כמה דקות בכיוונון מחודש של המראות. אחרי כמה פעמים שביצעתי את הטריק הזה, ראו איזה פלא, אותן מכוניות כבר לא חונות יותר אצלנו. מדי פעם מגיעה מכונית חדשה לסביבה שצריכה חינוך, אבל מנסיון, זה עובד!

לא הבנתי, אתה מתגאה במה שאתה עושה?

אתה משתלט ומנכס לעצמך שטח ציבורי. החניות הן ציבוריות ולא של אבא שלך.

אתה בריון לא פחות מאותו אחד שתפס את החנייה הפרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ongoing, 'אבי' לא סיים עם הסיפור ומתכוון לתעד ולקחת לערכאות משפטיות.

אבל מבחינת השוטר? זה כן הסתיים, האיום שלו עבד והיות ולא היתה לו סוללה בפלאפון אין לכך תיעוד. אציין שזה היה ממש בסמוך לאירוע עם היסמניק שפוצץ במכות את הנהג הערבי - אני הייתי תחת הרושם שזה יכניס זעזוע למערכת, בפועל עולם כמנהגו נוהג...

ולכן כל אחד צריך להזמין משקפי ראייה עם זכוכית רגילה/משקפי שמש ועם מצלמת HD בתוכנה ומיקרופון.

קל פשוט ויעיל, להחזיק זוג ברכב וזוג בבית במידה ואותו אדם מתנהל מול אנשים בעיקר, לא נדרש לאנשים שמגיעים למשרד וחוזרים ב 22 בלילה כן.

יש זוגות כאלו באמאזון טובים יותר וטובים פחות, ברוב המשקפיים זה מוסתר כל כך טוב שבאמת המחיר שווה הכל.

הבנתי את הסוגיה כאשר גם אני נאלצתי לקבל שירות מנותני שירות כגון הפיקוח/משטרה וכו' ובכלל, זה כלי מאוד יעיל כיוון שלא שולפים סמארטפון וניתן לתעד בנוחות ולפיכך, אותו אדם שאתה מוציא סמארטפון ומתעד, לא מתחיל לשנות גרסאות.

תתקדמו שלב אחד קדימה בחיים ותפסיקו לסבול.

עריכה אחרונה על ידי Automatic1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, אתה מתגאה במה שאתה עושה?

אתה משתלט ומנכס לעצמך שטח ציבורי. החניות הן ציבוריות ולא של אבא שלך.

אתה בריון לא פחות מאותו אחד שתפס את החנייה הפרטית.

השטח רשום בטאבו כחניה ציבורית לדיירי הבניינים בלבד, בגרמושקה בעיריה כתוב מפורש לאיזה בניינים החניה משוייכת.

ערייית ירושלים מסרבת לטפל לנו בתאורה (שהיא בנתה) ובצמחיה מאחר והשטח מוגדר כפרטי.

מבירור בעיריה מותר לנו לחסום את הכניסה לרחוב ע"י זרוע חשמלית ואפי' ביצעתי תיאום רשמי בענין מול מחלקת התברואה.

הסיבה היחידה שעדיין אין לנו מחסום היא בגלל שאני, מסיבות אישיות, לא מעוניין לקבל על עצמי את האחריות לכך ולצערי עדיין לא נמצא השכן שירצה לעשות זאת.

כל המבואות בסביבתנו כבר עשו מחסום חשמלי באישור.

אני בהחלט גאה בעובדה שמתי שקמצן שלא גר ברחוב ורוצה לחסוך בכסף מפריע לי לחנות בבית שלי, בחניה שלי, אני רומז לו בצורה מגושמת שזה לא המקום.

לו הייתי קצת יותר חמום מוח זה בהחלט היה יכול להיגמר גם בצורה אגרסיבית יותר.

אגב, לפני כחודשיים מישהי נכנסה לחניה שלנו על מנת לחנות, צפרתי לה, עקפתי אותה בצורה מכוערת ו"תפסתי" לה את החניה. היא חסמה אותי והזמינה ניידת משטרה. זה נגמר בכך שהיא קיבלה דו"ח + אזהרה מהשוטר בע"פ שלא להיכנס יותר לחניה הזו.

עריכה אחרונה על ידי במבליק
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

כתבת כי:

נשארנו אנחנו החניה החינמית הזמינה היחידה בסביבה.
.

מכך ניתן להבין כי שטח החנייה באיזור הבניין שלך בניגוד לשאר הרחוב הינו ציבורי רגיל. אם לא כך הדבר, אני מתנצל כמובן.

מצד שני, ניתן להבין גם את אלו שחונים שם בהנחה ואין התראה כלשהי שמדובר בשטח ציבורי של הבניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השטח רשום בטאבו כחניה ציבורית לדיירי הבניינים בלבד, בגרמושקה בעיריה כתוב מפורש לאיזה בניינים החניה משוייכת.

ערייית ירושלים מסרבת לטפל לנו בתאורה (שהיא בנתה) ובצמחיה מאחר והשטח מוגדר כפרטי.

מבירור בעיריה מותר לנו לחסום את הכניסה לרחוב ע"י זרוע חשמלית ואפי' ביצעתי תיאום רשמי בענין מול מחלקת התברואה.

הסיבה היחידה שעדיין אין לנו מחסום היא בגלל שאני, מסיבות אישיות, לא מעוניין לקבל על עצמי את האחריות לכך ולצערי עדיין לא נמצא השכן שירצה לעשות זאת.

כל המבואות בסביבתנו כבר עשו מחסום חשמלי באישור.

אני בהחלט גאה בעובדה שמתי שקמצן שלא גר ברחוב ורוצה לחסוך בכסף מפריע לי לחנות בבית שלי, בחניה שלי, אני רומז לו בצורה מגושמת שזה לא המקום.

לו הייתי קצת יותר חמום מוח זה בהחלט היה יכול להיגמר גם בצורה אגרסיבית יותר.

אגב, לפני כחודשיים מישהי נכנסה לחניה שלנו על מנת לחנות, צפרתי לה, עקפתי אותה בצורה מכוערת ו"תפסתי" לה את החניה. היא חסמה אותי והזמינה ניידת משטרה. זה נגמר בכך שהיא קיבלה דו"ח + אזהרה מהשוטר בע"פ שלא להיכנס יותר לחניה הזו.

לא מסתדר. על מה היא קיבלה דוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה חשובה:

במקרה של פות"ש, גם אם הוא לא נכה, לא יפתחו כנגדו בשום אופן תיק פלילי אם יזיז את הרכב, משום שהרכב חונה בשטח פרטי שלו.

זה כמו שמישהו יחנה לך בתוך החצר הפרטית או בסלון, גם תמתין עד שהוא יחזור מחו"ל???

עדיין החונה יכול לתבוע אותו תביעת נזיקין, אבל אין לו קייס, בהנחה שהרכב הוזז לחניה ציבורית חוקית סמוכה.

וזה בוודאי עבודה של המשטרה, הגרירה הזו.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרשור שהגיע בזמן,

יש לי גם אישור לחניה פרטית מהעיריה,נדרש

רק להתקין שלט וזהו,

אבל אני מעדיף מקס' לחנות טיפה רחוק מאשר למצא את

עצמי מתווכח ומתעמת עם אנשים זרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בדיוק ידידה שלי הסתבכה עם הנושא הזה (ראשון לציון).

מישהו חנה לה בחניה, היא התקשרה למשטרה, הבחור ירד וכשהיא אמרה לו שזה לא בסדר שהוא חונה לה בחניה הוא אמר לה "אתה יודעת מה? על הפרינציפ אני לא זז".

ואז הוא חזר למעלה וזהו, בלי להזיז.

היא חסמה אותו ותוך כמה דקות קיבלה שיחה מהמשטרה שיש לה 2 דקות להזיז את האוטו כי היא חוסמת מישהו.

מסתבר שברגע שהתקשרו אליו המוקדנית סגרה את הקריאה וזהו, אז אמרו לה שבעצם התלונה היא על זה שהיא חוסמת למישהו את האוטו ולא שהיא המתלוננת.

אז הבהירו לה שאם תבוא ניידת היא גם תקבל קנס.

אחלה מדיניות יש למשטרה.

ממש מופת בשירות לאזרח.

על ערס ששם את האוטו שלו בחניה של מישהו אחר מגינים ועל בעל החניה שמים קצוץ.

נכון לעכשיו האוטו שלו עדיין שם והוא לא מתכנן להזיז אותו.

אגב, מדובר על אישה בהריון בחודש שמיני ועם ילד בן שנה וחצי, שצריכה עכשיו להתמודד עם חניה רחוקה, עגלה וכל הציוד הנלווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידה שלך צריכה להתקשר שוב למשטרה ולהגיד להם שהרכב עדיין מפריע ושהוא מסרב להזיז אותו.

מה לעשות, לפעמים צריך להתקשר פעמיים או שלוש למשטרה.

יתרה מכך. לחסום אותו. שתבוא ניידת. היא לא תקבל קנס. אל תדאג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון למעשה, זה לרכוש עוד היום מחסום חניה איכותי, לבקש ממתקין להגיע ברגע שהיא תחסום אותו, שתגיע ניידת היא צריכה להכין את כל הניירת.

הבחור יזיז את הרכב, היא תחנה, יבוא מתקין להתקין... ובתקווה זה יעזור.

עדיף לה לרכוש מחסום חניה חשמלי קטן כי היא בהריון.

בעלה צריך להיות קצת יותר אקטיבי וכן, להתקשרל משטרה 2-3-4 פעמים או לחלופין, בעלה או היא צריכים ללכת לתחנת המשטרה להגיש תלונה.

אם לא תוגש תלונה לא ייעשה שום דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...