Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דילול פראפלו - מי ברז? מים מזוקקים?

dorsht
שימו לב! השרשור הזה בן 2558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

עם מה כדאי לדלל פראפלו אדום?

המחסנאי במוסך אמר עם מי ברז, חלק אומרים לי מים מזוקקים, חלק אומרים שמים מהתמי 4 גם יספיקו.

מה מומלץ ולמה?

תודה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו זה וויכוח רציני, אני בזמנו דיללתי עם מים מזוקקים, אני כבר לא זוכר איפה קראתי את זה אולי בספר רכב של הדובלו אבל לא סתם עשיתי כך.

על הבקבוק עצמו לא רשום?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מים מזוקקים.

למי ברז יש בו סידן שהוםך לאבנית ויש כלור (ואינני יודע אם מוסיפים גם פלואור) שהם קורוזיבים.

סינון בבריטה מוריד את הסידן ורתיחה מסלקת כלור ופלואור.

אבל עדיף מים מזוקקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו זה וויכוח רציני, אני בזמנו דיללתי עם מים מזוקקים, אני כבר לא זוכר איפה קראתי את זה אולי בספר רכב של הדובלו אבל לא סתם עשיתי כך.

על הבקבוק עצמו לא רשום?

Sent from my iPhone using Tapatalk

על הבקבוק רשום 50% PARAFLU UP ועוד 50% H2O.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המים אמריקן איגל שאנחנו קונים כמים מזוקקים הם מספיק טובים?

סביר להניח שסתם יקרים בשל המיתוג. גש לכל בית מרקחת בסניף סופר-פארם ובקש בקבוק מים מזוקקים - זה עולה משהו כמו 3 ש"ח לליטר אאל"ט ; אתה גם סתם יכול להגיע עם בקבוק ריק משלך והם ימלאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שסתם יקרים בשל המיתוג. גש לכל בית מרקחת בסניף סופר-פארם ובקש בקבוק מים מזוקקים - זה עולה משהו כמו 3 ש"ח לליטר אאל"ט ; אתה גם סתם יכול להגיע עם בקבוק ריק משלך והם ימלאו.

3 ש"ח לליטר = 12 ש"ח ל-4 ליטר.

אז אני אתפנק על המיתוג ואקנה 4 ליטר ב10₪ [emoji12]

ראה תגובתי למעלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הבקבוק רשום 50% PARAFLU UP ועוד 50% H2O.

ומה זה H2O אם לא מים ? לא מוזכר כאן מים מזוקקים או מים שעברו תהליך מסויים להרחקת סידן או מזיקים אחרים.

תערבב עם מי שתייה מכיוון שהמים המזוקקים שנמכרים בתחנות דלק/חנויות לאספקה טכנית הם יותר גרועים ממי ברז.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...