Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול 240 K לI35- ממש משעמם.

ניצן א
שימו לב! השרשור הזה בן 2550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשנתיים עת חגג הרכב 120K דיווחתי על אחזקתו ומאז מדי פעם המשכתי בפוסט.

היות והרכב חגג גיל ארבע לפני כחודשיים והיום החליט להתקלקל בפעם הראשונה בדרך (אלטרנטור) אז הרכב הוכנס לטיפול 240 כ800 קמ לפני הזמן.

אז כמו עד היום אין הרבה מה לספר:תחזוקה שוטפת של טיפולים במורשה. רפידות קדמיות ואחוריות הוחלפו 3 פעמים,דיסקים מקוריים עדיין(הזוי).

הוחלף מסרק הגה במשופץ עקב רעשי חופש (700 שח) סליל הצתה (450)והיום אלטרנטור (מקורי 1600).

הרכב עובר חיים לא קלים-דרכי עפר,גז כשצריך,כפרים בצפון.....

אין קרקושים,אין בחבושים רק מדי פעם על במפים חריקה קלה מגומיות מתלה וזהו.

בשרשור הקודם סיפרו לי שיונדאי לא מתקלקלת עד שמגיעה לגיל 5 ואז הכול מתקלקל-אז נשאר לה עוד קצת :-)

אני לא אחזור על כל כלי הרכב ששימשו אותי בעבר רק אציין בקצרה שמשנת 88 אני עובד באותו תחום, נוהג אותו דבר והיו בשימושי החל מאופל אסקונה 1600 דרך סובארו לאונה קורולה אוקטביה ועד אבנסיס.

לא היה רכב אחד שהתקרב אפילו לאמינות של היונדאי ובטח לא היה אף רכב שעבר 70K על דיסקים.

למי שתוהה איך מחזיקים עדיין רכב כזה: המחליפה שלו אצלי בעבודה זו אוריס הברידית והיות ויש לאישתי כזו אני נמנע מהחלפה עד שיהיו אופציות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרשים מאוד ומציג לגבי את האמינות של יונדאי.

היא גם הוכיחה את עצמה בצבא עם הגטס,אקסנט,25.

סוסי עבודה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחמם את הלב לדעת על אמינות והחיים הקשים שהיא עוברת.

הייתה לי אוקטביה שנת 2000 שלא הוחלף בה כלום מלבד תחזוקה שוטפת 370K (בנזין 1.8 טורבו) הדבר היחיד שהלך זה הטורבו (לא החלפתי ומכרתי את הרכב ככה)

מעבר לכך כלום,

פות"ש החליף מסרק הגה, אלטרנטור, סליל הצתה...

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי 240 אלף לדעתי זה לא הרבה תקלות בכלל.

הסקודה אצלך הפגינה אמינות טובה, אבל גם היונדאי בהחלט מצדיקה את השם שלה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי אוקטביה שנת 2000 שלא הוחלף בה כלום מלבד תחזוקה שוטפת 370K (בנזין 1.8 טורבו) הדבר היחיד שהלך זה הטורבו (לא החלפתי ומכרתי את הרכב ככה)

מעבר לכך כלום,

פות"ש החליף מסרק הגה, אלטרנטור, סליל הצתה...

פות"ש החזיק שתי אוקטביות.2003+2009.כל טיפול שני החלפת רפידות,כל 60 החלפת דיסקים, תותבי מתלה קדמי כל שנה,גיר,מכטרוניקס,אלטרנטור פעמיים,טורבו,תקלה לא מוכרת במחשב ABS שחייבה החלפתו,מדחס מזגן,נבה קדמית(וזה רק בחדשה יותר,ה2003 הייתה אצלי רק שנתיים ולמייטב זכרוני הייתה קצת פחות במוסך)מה שכן אני אוהב לנסוע באוקטביה יותר.אבל עלויות התחזוקה גבוהות בהרבה,מחיר החלפים יקרים בהפרש גדול,אני זוכר שראיתי חשבוניות טיפול של 2500 ש"ח ויותר,ביונדאי החשבונית הגבוהה ביותר שראיתי הייתה 900.

תבדוק כמה עולה מסרק לאוקטביה וסליל הצתה. חוץ מזה אתה החזקת את האוקטביה כל ה 370K?

עריכה אחרונה על ידי ניצן א
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרשים בהחלט! מה לגבי צריכת הדלק?

מזכיר לי את הסופר לאנסר-הוראה של דוד שלי.. 360 אלף ק"מ בשלוש שנים עם אפס תקלות. אני זוכר שהרכב עבר טיפול כל 12500 ק"מ אאל"ט ותוסף דלק כל 2500 ק"מ :lol:

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו בבית הייתה I35 במשך 4 שנים ו 50K ק"מ.

גם כאן בשלב מסוים נשרפו סלילי הצתה(למרות שהרכב המשיך לנסוע, כלומר לא נזקק לגרר),

היו עוד מספר דברים שוליים,

סה"כ אמינות מרשימה.

הרכב עצמו אפור למדי ולא רק בצבע...

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...