Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת רכב לחסכוני יותר

orel14
שימו לב! השרשור הזה בן 2558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, כרגע בבעלותי יונדאי I25 שנת 2012, נפח מנוע 1600.

אני מחפש להחליף את הרכב למשהו יותר זול וחסכוני בצורה משמעותית, הרכב שלי כרגע עושה 1:11 במקרה הטוב מחוץ לעיר.

יש לכם המלצות על רכב שאוכל לקנות בערך באותו תקציב שבו אמכור את היונדאי שלי?(אמכור אותה לדעתי בסביבות ה 45, קניתי ב 50 לפני שנה)

אני מחפש רק אמינות וצריכת דלק, כל השאר לא כל כך משנה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון להישאר באותה הקטגוריה תישאר עם היונדאי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה לי להחליף קטגוריה בשביל צריכת דלק טובה יותר, גם רכב מיני או סופר מיני בא כרגע בחשבון.

אני הולך להיות סטודנט בקרוב ואתחיל לנסוע הרבה יותר ממה שאני נוסע עכשיו, לכן השינוי מגיע ואיתו החלפת הרכב בעקבות צריכת הדלק הכל כך לא טובה של היונדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב ששווה להחליך רק אם אתה נוהג המון ק"מ. ואז כבר כדאי לשקול דיזל אםן תמצא אחד במצב סביר

אם הרכב שלך אמין אז למה להסתבך עם רכב לא ידוע? בתיקון אחד מיותר כל החסכון בדלק ירד לטמיון במוסך.

אם אתה במקרה הטוב עושה 1:11 מחוץ לעיר אז ייתכן שהבעיה ברגל ימין. נסה לשפר הרגלים. לנהוג קצת יותר לאט, להאיץ במתינות ולגלוש לרמזורים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא הולך על ידני אפשר לקנות מיני חדשה שתהיה הרבה יותר חיסכונית, 0 תקלות למשך כמה שנים הבאות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג רגוע לחלוטין, בדקתי גם את העניין הזה שאולי אני מאיץ ברכב ולא נוהג נכון, נהגתי במתינות למשך תקופה וצריכת הדלק לא השתנתה. אני עושה עם מיכל של 43 ליטר בקושי 400 ק"מ במקרה הרע. במקרה הטוב 450 אם הרכב מפרגן לי.

אני מחפש אוטומט.

לקחתי בחשבון כרגע את הספייס סטאר, העניין הוא ששמעתי מאנשים שיש לה בעיות אמינות קלות, האם זה באמת נכון?

ועד כמה צריכת הדלק שלה באמת חסכונית?

תשמעו אני מרוצה מאוד מהיונדאי שבבעלותי כרגע, הרכב מאוד אמין ואני לא מחפש איזה חווית נהיגה מטורפת ככה שאני מרוצה מהתמורה שהרכב נותן לי, רק עניין הדלק מפריע לי והוא קריטי כי אני הולך לנסוע מעל ל 400 ק"מ בשבוע.

רכב חדש גם לא כל כך בא בחשבון, המטרה היא למכור את היונדאי ולקנות רכב באותו מחיר ואפילו פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש כזאת 3 שנים עם 52 אלף ללא בעיות.

גם לא שמעתי על בעיות.

אצלי בבין עירוני הצריכה כ 1/17-18 בשיוט אני מגיע ל 1/20 ויותר, הרכב מאוד חיסכוני.

עשיתי עליה סיקור וידיאו וסיכומי שנה, מציע לראות ולקרוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש כזאת 3 שנים עם 52 אלף ללא בעיות.

גם לא שמעתי על בעיות.

אצלי בבין עירוני הצריכה כ 1/17-18 בשיוט אני מגיע ל 1/20 ויותר, הרכב מאוד חיסכוני.

עשיתי עליה סיקור וידיאו וסיכומי שנה, מציע לראות ולקרוא.

אשמח לקישור לסיקור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...