Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גודל מסך מחשב אידאלי - 24" או 27"?

Fazer
שימו לב! השרשור הזה בן 2550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש לקנות עכשיו מסך כדי להקים עמדת עבודה בבית - לא משחקים, לא סרטים, "משרד בייתי". עכשיו בעבודה אני עובד על מסך 24", שהוא בגדול נחמד, אבל תהיתי האם לא לקפוץ כבר מדרגה ולקנות 27" (Dell P2717H) ולקבל יותר שטח על המסך. בכל מקרה מדובר על מסך Full HD (רציתי 4K, אבל הם יקרים מדי ולדעתי לא מצדיקים את ההשקעה).

מסכי 24-27 נמצאים בטווח של 800-1400, סכום שסביר עבורי להוציא על מסך.

ברור לי שהשאלה מאוד אינדיבידואלית, אבל אם יש מישהו שהתנסה בשני גדלי המסך אשמח לעצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי FHD ב27 אינץ זה לא מוצלח.

אני עובד עם מסך 1440p

27 אינץ וזה בסדר גמור. 4k היה כנראה יותר נחמד

אם לא אכפת לך מהירות (לא למשחקים) אפשר למצוא ביד 2 מיואשי 4k בתדר 30 הרץ במחירים ממש זולים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר במסך שהוא לא ברזולוציה גבוהה יותר - תשאר עם 24״ לדעתי.

מעל זה - עדיף כבר 4k ומעלה.

זה לפחות ההעדפה באינדיווידואלית שלי.

(עובד עם 24״ בעבודה ומק 5k בבית)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי בבית לצורכי העבודה יש מסך 27" של Dell מסדרת UltraSharp ברזולוציית 2560 אם אני לא טועה.

מסך מדהים! מצטער שלא היה לי תקציב לקנות שניים כאלה.

אם התקציב מאפשר, ברור ש-27".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי פשרה שאולי תהיה מעניינת:

Dell U2515H

תומך 1440, לא גדול כמו 27, אבל יותר גדול מה 24.

דעות?

לי בבית לצורכי העבודה יש מסך 27" של Dell מסדרת UltraSharp ברזולוציית 2560 אם אני לא טועה.

מסך מדהים! מצטער שלא היה לי תקציב לקנות שניים כאלה.

אם התקציב מאפשר, ברור ש-27".

ה 27 שאני ראיתי היה FHD - מעבר לזה המסכים בגודל הזה כבר יקרים מדי לתקציב שלי.

עריכה אחרונה על ידי Fazer
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון אישי, עבודה על 2 מסכים במקביל עדיפה על מסך אחד גדול יותר.

רכשתי 2 מסכי 22" ארגונומיים (כך שניתן לכוון גובה, הטיה ואפילו במקרה הצורך לכוון אחד במאונך והשני במאוזן) של סאמסונג עם פאנל איכותי מסוג IPS.

התענוג עלה לי בסביבות 1600₪ לפני שנתיים בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

27" בFHD אכן מפוקסל מדי לטעמי מכדי לספק חווית עבודה נעימה.

1440P הוא גם קצת גבולי אבל סביר.

4K ומעלה - זה תענוג.

יש לציין - שאם העבודה היא עם Windows - אני עוד יותר נוטה להישאר עם 24״

הניהול גדלים פחות מוצלח מהמק בנושא הזה ברזולוציות גבוהות (אבל לא עבדתי הרבה בשנתיים שלוש האחרונות על Win).

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד עם ריבוי מסכים של 24", לדעתי הכי נוח. אני גם במקרה בעל חנות מחשבים ומוכר מסכי DELL IPS 23.8" במבצע כרגע - עלות 649 ש"ח כולל משלוח עד הבית.

סורי על הפרסום העצמי, אבל ממש שווה :)

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד עם 2 מסכי 24 והגעתי למסקנה שזה גדול מדי, אני אישית מקריב אלי את המסכים ולא מצליח לתפוס את כל שטחי המסך, משהו תמיד רחוק מדי.

מכרתי מסכי 27 ולא היו תלונות מבחינת רזולוציות לשימושי cad, מי שלא צריך cad לוקח 2 של 22(אידיאלי) או 2 של 24.

הייתי הולך על ההצעה של וולף, המסכים של דל עם ips פשוט מעולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבודה יש לי שני 24״ FHD פלוס המסך של הלפטופ עצמו (13״), ובבית 27״ 4k אחד. הלוואי שבעבודה אוכל לעבוד עם אחד כמו בבית. זה פשוט מדהים. כמות הנדלן עצומה, אין צורך לפתוח כלום כמעט במסך מלא.

27״ FHD, זה מיותר לחלוטין לדעתי. לא באמת מרווחים יותר שטח עבודה.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהתבלבלתי מריבוי האופציות, לקחתי צעד אחורה והגעתי למסקנות הבאות:

1. הסכום הראשוני שתכננתי להוציא היה בסביבות ה 1000 ש"ח, כולל סאונד באר (לא בא לי להסתמך על הרמקולים של המחשב, ב X220 שלי הם עלובים מאוד, ולא בא לי רמקולים חיצוניים רגילים שמסתובבים על השולחן עם כל החוטיאדה שלהם).

2. ירדתי ממסכי 27, בעיקר לאור ההערות על הפיקסליזציה ב FHD.

3. U2515H נראה לי אופציה אידאלית, אבל זה אומר למתוח את התקציב שלי לאזור ה 1600-1700 כולל הסאונד באר.

4. P2417H יושב בול בתקציב שלי, אבל מנהל ה IT בעבודה שלי טוען שאם דל אז ללכת רק על סדרה U (ה U2417 לא תומך בסאונד באר).

5. U2415H קרוב מאוד למחיר של ה 2515 שגם גדול יותר וגם נותן רזולוציה עדיפה ולכן נראה לי אופציה לא כדאית.

לפעמים אני מקנא בזוגתי שמבחינתה כל מחשב/אוטו שאקנה לה יהיה סבבה כל עוד הם יהיו אדומים :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...